Безпринципова• 07 июня 2023

Про Подоляка і його брата

Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
Зоркая Зорро• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Байден з 09 по 17 рік був другою людиною в США. Ви про що зараз?
Про Президента США

Патриоточка• 07 июня 2023
Ответ дляКнопкотиць
воюють вони? приїхати в формі пофоткатися, запостити відосики от і вся їхня реальна війна
Не зрозуміло ваше висловлювання? У нас що військових відправили на війну пофоткатися?
Кнопкотиць• 07 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
Мова про високопосадовців наших і депутатів і всіх подібних
Завжди недо...• 07 июня 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Як варіант, була б відсутність необхідності: вирішувати - здавати чи не здавати.
Якщо змінюється один чинник, то інші теж зазнають змін.
Вся це мантра ’Порох би здав’ лише психологічне самовиправдання добровільного вибору бозна кого на пост голови держави, що має притихлу на той час, але війну.
Слухайте, Порох у своїй предвибопчій компанії обіцяв заквнчити АТО за декілтка місяців. Це був його лозунг. І? Закінчив? А як його Маринка з дівчптками платяка показували, коли на Донбасі йшли активні бойові дії восени? При тому, що Марина - лікар за освітою!!!
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляТАЗератти
Подоляк закінчив школу кгб, як і його брат. Із Залужним та Сирським якась халепа, якщо вони взагалі живі. Нам не перемогти. Нас тупо вбивають. Хто напише матрьошка - ідіть нах.
Де ви взяли цю інформацію, що Подоляк закінчив школу кгб? І саме тому його депортували з білорашк?
Завжди недо...• 07 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В тому й біда, що не смішно. Порошенко не при владі вже чотири роки, але досі винен у всьому, що відбувається. Люди охоче дозволяють дурити себе пропагандою зелені і навіть не здатні толком пояснити свої висловлювання.
Ні, не тільки Порлх. Винен ще Кучма, який погодився відлати ядерну зьрою. Його треба судити, конфіскувати все майно, у родичей також, та розстріляти прилюдно.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 июня 2023
Ответ дляokogteva
Вони не те, що відчувають, вони знають, що винні разом з молодою командою, яку привели до влади, у тисячах смертей цивільних і військових, розграбованій і знищеній землі, зруйнованих домівках і долях людей. Саме тому завжди в усіх смертних гріхах у них винен Порошенко. Собі ж признатись - то найважче
То це не путін винен,а Зеленський?Путін у 95 квартала на підтацовке?
Патриоточка• 07 июня 2023
Мені один військовий сказав в чому різниця між Зеленьським і Порошенко. Порошенко знає всі наші імена а Зеленьський не знає яка в нас бригада.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
Святий Петро

МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
Порох допомогає нашій армії, військові кажуть все привозить що вони скажуть. Яценюк воює.
Воює на ефірах?
Єдина Країна• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Воює на ефірах?
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Тоді підняли всіх, попередили про загрозу. А зараз що заважало зробити так само? Евакуювати з правого берегу можна було. А лівий був би хоча б попереджений - вони могли б евакуюватись ще лівіше, подалі від зони можливого затоплення.
Ще раз, з жовтня 22 говориться про замінування. Як ще попередити?
Херсон під постійним обстрілом, Но люди не виізжають. Теж Зеленський винен?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
Хто питає де Прошенко? Питайте у військових, хто їм допомогає
Де синачки шоколадного? Атошники першими підпадають під мобілізацію
Как нефиг делать• 07 июня 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Сравнили хрен с пальцем, зеля и Рейган. У меня аж глаз дёрнулся...
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Обама не мав яєць. І в Європі були дуже сильне лобі рашки в обличчі Меркель і ко. Ніякого особливого впливу тоді США на них не мало, а рашка закидала Європу грошима.
Зараз геополітичний розклад змінився- Польща за підтримки США згуртувала багато мілких країн, безпеці яких теж загрожує рашка . Німеччина і Франція, щоб не втратити обличчя і лідерські позиції, теж до них приєднались.
Польща не має жодного впливу на Європу. Не видумайте. З мертвої точки Європа зрушила, коли 3 дибіла до Київа приїхали мирні угоди продавлювати. Зеленський молодець, до Бучі дурнів повіз, щоб трошки в мізках їхніх розкумарилось. Це і стало поворотною точкою
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Да, я верю, что Янукович пригласил рос армию для подавления сопротивления.
У меня нет никаких оснований в это не верить. Янукович никогда этого не отрицал и его нахождение в Ростове весьма красноречиво.
Ясно.. тоді з вами безперспективно вести дискусію. Ви, як і русня, споживаєте без розбору все, що ллється з голубих екранів
Вредняжка• 07 июня 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Звісно, тему знесуть.Я вже написала скаргу.У вас політична тема під анонімом в розділі неопознанное. Про інше навіть писати не буду.Великий ви наш воєнний аналітик
асирк
жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Хорошо помню любимую фразу моей учительницы истории « не может кухарка управлять государством». Придерживаюсь ее всю свою жизнь. Но многие этого не понимают. Я видела кто у нас в городе пошли а зелёную команду: в большинстве своём голодные непрофессионалы, наглые и мечтающие урвать хоть что-то.
ГоловнаЯ• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
О, 73 процента и их видение процесса. Ржака)))

жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Зеленский обещал закончить войну. Закончил?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Про Президента США
І? Ви вирішили нам всім повідомити, що Байлен президент США?
жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вы - жертва телевизора?
ГоловнаЯ• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так вы тоже хаваете марафон и не обляпываетесь) Такой уже бред несете
жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Похоже, что вы пишите о себе)
Как нефиг делать• 07 июня 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Ото заслуга... отримує і краде? Маладая команда
+++
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Не забрали, а купили, щоб не була продана на чорному ринку.
Хатинка в Швейцарії безкоштовно не перепала першому президентові.
Поцікавтесь скільки зброї залишилось в Україні після розвалу совка. І де тепер та зброя? Стріляє наших хлопців. Комуняки дорвались до шари. Ядерка була останнім, що вони виставили на торги.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...
Пупс• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви думаєте це результат його чудових дипломатичних здібностей, а не те, що захід борються, щоб Росія нас не захопила і не підійшла до кордонів з Польщею, Румунією ті іншими країнами НАТО?
росія і так має кордони з країнами НАТО, країни Балтії, Фінляндія ось додалась, Туреччина - ліпший друг. Навіщо ці казочки? захід прекрасно приймав, що нас візьмуть за пару тижнів
жижифреймут• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Когда аргументы заканчиваются, все сразу о врачах вспоминают. Это методички такие? Одно и то же в каждой теме, как попугаи.
Пупс• 07 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Удалено администрацией...
Якщо порівнювати біографії, то біографія порошенка в рази гидкіша і цинічніша, і в результаті вкрадені у держави мільйони. Чого не скажеш про Подоляка.