Новопоштинская• 07 июня 2023
Ветрянка?
Девочки, вчера ночью слетела сетка с окна, утром нащитала 25 Комаров…
Малая вся покусанная.
Но, сейчас «укусов» ещё больше(на ночь ставила фумигатор)
Дней 10 назад у ребёнка был контакт с мальчиком, который только переболел ветрянкой.
Это оно?(((
С виду обычные укусы, пузырьков с жидкостью нет.
У дочки сегодня день рождения…
Собрались погулять большой компанией.
Врач сегодня принять не может…
Малая вся покусанная.
Это оно?(((
У дочки сегодня день рождения…
Собрались погулять большой компанией.
Врач сегодня принять не может…
Марафетчица• 07 июня 2023
На голові під волоссям подивіться. Якщо там не знайдете водяних прищиків, то це комарі так покусали
БеллаДонна• 07 июня 2023
При ветрянке сначало просто как укус, потом водой набирается. Смотрите стопы, ладони, на голове. Температура есть?
Парасюха• 07 июня 2023
Підтримую повністю пост про голову. Якось читала, що якщо доктор вагається, чи то вітрянка, то шукає серед волосся.
А так 10 днів і висип дуже схожий на початок вітрянки. Дивіться далі, якщо сип далі почнеться з´являється, то точно вітрянка.
Парасюха• 07 июня 2023
І дайте дитині якийсь антигістамін. Бо чи комар, чи то вітрянка, ота вся висипка може дуже свербіти. Якщо є Пудер плін, то намажте, теж зуд і від вітрянки і від комах знімає. До того ж він білий, то відразу буде ясно, чи є нова висипка
Новопоштинская
• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Немає на голові
Mama Choli• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
У детей с головы и паха все начиналось ,даже от первых пузырей шрамы пооставались ,а потом по всему телу начало раскидывать
палка-копалка• 07 июня 2023
’Тільки перехворів’ це не контакт з вітрянкою. Він вже не був заразний.
Не так давно мої діти хворіли, я сама, а також племінниці. За всіма спостерігала з першого дня. Мені ці прищі не схожі на вітряночні. Вони коли з´являються, то не такі червоні одразу. Чомусь найперші я помічала на спині, у вигляді крихітних водянистих пухирчиків, зовсім не червоних. Якби не знала, що шукать, то не звернула б і уваги.
При вітрянці з такою кількістю висипань уже б була температура.
Парасюха• 07 июня 2023
Ответ дляНовопоштинская
Немає на голові
Ну то гарно. Але слідкуйте далі. Можуть з´явитися. Почитайте, які етапи проходить висипка при вітрянці. І ось такі - два прищичка поруч, то дуже теж характерно для вітрянки
Парасюха• 07 июня 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ні. Тільки дитина перехворіла в дуже легкій формі - сип дуже похожа як на фото. Температури не було зовсім.
Ворожу на каві• 07 июня 2023
Оно. Вон и пятно есть - признак ветрянки. Завтра нальются пузырьки.
Сын сейчас болеет, так все начиналось.
Парасюха• 07 июня 2023
Ну так, воно в прищички буде збиратися на обличчі. Чим скоріше почнете мазати, тим швидше мине висипка. Чи то каламін, чи то Поксклін. Я на початку мазала Пудер пліном. Перші 2 дні, потім пшикала Покскліном. Ті прищечки, які тільки з´явилися і одразу Пудер пліном намазала, взагалі швидко зникли
Новопоштинская
• 08 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Автор, як дитина?
Дякую!Чудово!
Прищики/укуси почали згасати.