100%• 07 июня 2023

Підкажіть, будь ласка, чи отримаю я виплату за декретну відпустку?

Працюю офіційно з 2021 року. Але на сайті пенсійного фонду мені не нараховується страховий стаж з початку 2022 року. Сама заробітна плата, яку я отримую на сайті є.
Тобто підприємець, на якого я працюю, виходить не сплачує за мене ЄСВ. Чи залежить від цього сума виплати за декретну відпустку?
Сосиска_Втесте• 07 июня 2023
Пізніше зайдіть. Могли не внести. Вони не помісячно вносять а за квартальним звітом, звіт до 10 травня. Або у пенсійний зателефонуйте, якщо вже все внесли, то так, у вас проблеми
Повітруля• 07 июня 2023
Ви маєте на увазі відпустку по догляду за дитиною?
І стаж на порталі не сильно орієнтуйтеся. Мені не зрозуміло як вони його там рахують. Маю стажу 27 років, вже рік на пенсії за вислугою років. А за даними на порталі, страховий стаж - 8 років і 11 місяців.
автор 100% • 07 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Справа в тому, що інформації по заробітній платі там теж не було, але вона зʼявилась напевно десь у травні, а страховий стаж ні. І тобто страховий стаж не нараховується вже 18 місяців. 🥲
автор 100% • 07 июня 2023
Ответ дляПовітруля
Ні, я маю на увазі саме декретну відпуску, яка надається при вагітності з 30 тижня на 126 днів.
Сосиска_Втесте• 07 июня 2023
Ответ для100%
А соррі я зрозуміла з 2023. Тоді з рободавцем розбирайтесь. На декреті так, вплине, погано вплине
автор 100% • 07 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Зрозуміла, дякую за інформацію
Встидаюся запитать• 07 июня 2023
Я нещодавно дізналась,що при обох моїх декретах - відрахування в пенсійний не йшли.

Стажу відповідно немає. Діти вже не маленькі. Дізналась в пенсійному випадково, коли брала персоніфікацію.
Не боюся осуду• 07 июня 2023
Я не розумію як так може бути, тому що коли сплачується зарплата то одразу робляться платежі есв, пдфо. Без сплати цих платежів зарплата просто не перерахується через банк!
Ви офіційно отримували зарплату? На картку через зарплатний проект?
автор 100% • 07 июня 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Заробітну плати отримую готівкою 😉
Не боюся осуду• 07 июня 2023
Ответ для100%
Заробітну плати отримую готівкою 😉
А ну тоді ніяких виплат вам не буде
sk1zka• 07 июня 2023
Ответ дляНе боюся осуду
А ну тоді ніяких виплат вам не буде
він взагалі не сплачує за вас внески, скоріш за все ви і не оформлені
ПультОт_БМВ• 07 июня 2023
Ответ дляВстидаюся запитать

Не переживайте, ваши декреты всчитываются в страховой стаж. Вы же получали выплаты на детей? Вот тогда государство за вас платило ЕСВ. Зайдите в кабинет ПФУ, посмотрите. Плюс подтверждается свидетельствами о рождении при оформлении документов на пенсию.
ПультОт_БМВ• 07 июня 2023
Автор, почему за вас не платят ЕСВ? Вы не оформлены. А если не оформлены, то 2500 грн получите, как безработная.
автор 100% • 07 июня 2023
Ответ дляsk1zka
На цьому ж сайті можна переглянути оформлена я чи ні. Я оформлена, і до 22 року цей підприємець сплачував ці внески.
автор 100% • 07 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Я оформлена там з 2021 року. Внески за мене сплачувались до 2022 року. Уже 18 місяців вони не сплачуються.
Я знаю, що Фопів 1 та 2 групи з березня 2022 року звільнили від сплати ЄСВ, але за себе, та не знаю чи звільнили від сплати за найманих працівників.