Я не Тролль• 07 июня 2023

Чи існують препарати чи засоби для стимуляції апетиту?

Такі, щоб можна було придбати в аптеці, і доступні за вартістю та безпечні для здоров´я.
ИМХОля• 07 июня 2023
Так, є такі. На основі ферментів. Вони збуджують апетит. Доньці призначав лікар.

Відірву та викину• 07 июня 2023
Нужно искать причину отсутствия аппетита
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляИМХОля
Дякую. Можливо, пам´ятаєте назву?
ИМХОля• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую. Можливо, пам´ятаєте назву?
Це не іграшка. Має призначили лікар за показниками здоров´я. Проконсультуйтеся зі своїм.
Викасикрет• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую. Можливо, пам´ятаєте назву?
Креон
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляИМХОля
Зараз не маю можливості піти до сімейного лікаря з об´єктивних причин. І ні про які іграшки не йдеться. Не їм по кілька діб, не хочеться, після того як змушую себе поїсти, почуваюся погано. Тому для мене це дійсно важливо.
So_so• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Вам нужен психиатр, для него не надо направление от семейного доктора.

ИМХОля• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Це дуже серйозні симптоми. Відсутність апетиту - це симптом, а не хвороба. Знайдіть можливість попасти до лікаря і обстежитися. Заради себе.
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляSo_so
Ви маєте профільну освіту?
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляИМХОля
Дякую. Сьогодні куплю ’креон’, до сімейного зможу потрапити аж 28 червня. До того часу хотілося б налагодити ситуацію з харчуванням.
So_so• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ви маєте профільну освіту?
Я не врач, если Вы это имеете ввиду.
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляSo_so
Я не врач, если Вы это имеете ввиду.
Я одразу так і подумала, але вирішила уточнити.
Відірву та викину• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Если так, то у вас серьезная ситуация. Вам надо комплексное обследование. Это могут быть и эндокринные нарушения и инфекция и опухоли и обычная психосоматика. Хорошо, если последнее. А вы хотите просто таблетку выпить.
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляВідірву та викину
Дякую.
So_so• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Вы зря обиделись. Психиатр это самый обычный врач, как лор или гастроэнтеролог.
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляSo_so
Не знаю, в чому ви побачили образу, я запитувала чітко по суті.
So_so• 07 июня 2023
Ответ дляВідірву та викину
Ой, я бы не сказала, что последнее это хорошо(
У меня у близкой родственницы нервная анорексия (не могла есть, не было ни желания, ни возможности, так как после приема пищи становилось плохо), это реальный ужас.
Бутерброд з ікрою• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Я провизор. Креон не возбуждает аппетит. Возбуждают аппетит горечи. Например полынь.
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Дякую! Підкажіть, з полину треба готувати відвар, чи є вже якісь готові засоби на його основі?

Бутерброд з ікрою• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Есть настойка полыни. Но до 12 лет её применять не рекомендуют из-за спирта.
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мені вже набагато більше, ніж 12)) Ще раз дякую вам за поради і увагу до мого запитання.
Бутерброд з ікрою• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Тогда можно смело её принимать. Не болейте!
автор Я не Тролль • 07 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Дякую) Вам теж бажаю здоров´я, а головне -- миру (і всім нам).
Бутерброд з ікрою• 07 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Так.