ИграйМойГормон• 07 июня 2023

Як вдома правильно почистити пʼяти, щоб не було тріщин і шершавості?

Існує декілька методів- розпарювати шкіру та знімати станком чи лазерною теркою, або насуху терти наждачною теркою. Який з них більш правильний з точки зору здоровʼя?
Поросенка• 07 июня 2023
Я тру розпарені пяточки. Як у немовля. Навіть кремом не мажу. Але роблю це через день, цілий рік. А не лише, коли босоніжки взувати)
Санька-4b93• 07 июня 2023
Не знаю, как можете способ обдирания пяток на здоровье повлиять. От этого только качество самого обдирания зависит. Мой выбор - сухой обпил
Меряю от 0• 07 июня 2023
Педикюрный станок летом - это моё спасение. Распарила, срезала мозоли и красавица
Крошка Енот• 07 июня 2023
Є спеціальний гель для педикюру, нанести на сухі ступні на пару хв,потім ніжки в теплу воду, змиваєте гель, витираєте ноги рушником і відразу теркою знімаєте ороговілий шар .
Такий педикюр роблю раз в 1-2 міс залежно від сезону. Але щодня, через день на ніж після душу користуюсь кремом для стіп( Евелін Sos- чудовий, або Garnier червоний)
В кремах раджу шукати компонент - сечовина (карбамід)- чудово зволожує суху шкіру стіп, подовжує проміжок часу між педікюрами
пьЯНА• 07 июня 2023
Я додаю в ванночку трохи оцту.
Гжегож Бженчишчикевич• 07 июня 2023
Спочатку на суху пилкою для ніг. Потім розпарюю і ще раз.

Від сухості шкіри на п’ятах дуже допомагає ось це
Бокс-орун• 07 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Можете гель порекомендувати? Дякую за пораду! Не чула про такий гель
Крошка Енот• 07 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
Візьміть будь - який гель, вони діють однаково.
Ось такий ,наприклад, в мене був
Крошка Енот• 07 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
Ще такий метод мені знайома нахвалювала, але я,власне, ще не пробувала
Крошка Енот• 07 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
Але гелем Ви тільки приберете сухий шар шкіри, а надалі, щоб не було тріщин, сухості не лінуйтесь користуватись кремом з сечовиною на ніч - і буде Вам щастя:)
В процесі педікюру бажано не застосовувати лезо, і чим менший абразив у пилки, тим менше варіантів пошкодити шкіру , не ’ перетерти’ зайвого. Хоч і довше за часом і зусиллям
Форточка• 07 июня 2023
Я тільки на суху, по мокрому у мене задирки
Бронетапці• 07 июня 2023
Думаю нічого кращого ніж апаратний педикюр,шоб зшліфувати все непотрібне немає.Минулі роки теж нагрубали,пробували якісь скраби,пілінги,зволожувала жирними кремами,не довго помагало,жахливі були тріскали.Цього року я 8 місяців лиш хворію на різну срань,антибіотик за антибіотиком пю і пяти ідеальні якісь стали і прищі зникли,видно весь імунітет вимила, це я до того що напевно це все таки внутрішня проблема.