Сусідка зверху• 07 июня 2023
Порадьте репетитора з англ. мови до здачі мовного тесту IELTS на рівень C1
Потрібен репетитор на літо (м.Київ чи он-лайн) для старшокласника підготувати до здачі мовного тесту з англійської мови IELTS на рівень C1 (зараз рівень B1/В2).
Дякую
Медсестричка• 07 июня 2023
За 3 міс з впевненого В2 до С1 при щоденних заняттях малоймовірно. Хіба що завчити всі тести. По факту, якщо виявиться В1, то треба щонайменше 1-1,5 року інтенсиву
Сусідка зверху
• 07 июня 2023
Вмотивований підліток)
Літом інтенсив, з осені-в іншому графіку (продовжувати)
Сусідка зверху
• 07 июня 2023
Ответ дляАнна-3f64
Дочка готовилась именно к аелтс в Стади академи. Перед курсом тестируют и дают прогноз. У дочери определили В2 +, сказали после подготовки сдаст на С1, так и вышло. По моему, там есть и индивидуальные уроки, если вам нужен интенсив
Дякую
Ваша дочка проходила саме літній курс?
Анонім Завгосп• 07 июня 2023
Ответ дляСусідка зверху
Дякую
Ваша дочка проходила саме літній курс?
Можно Я влезу на счет Стади- мои 2 дочки отходили туда 2 года и сами просили сменить- ни о чем. Ушли в индив. давно сдано и учатся в англ стране. Не всем заходят групповые их
Ответ дляСусідка зверху
Дякую
Ваша дочка проходила саме літній курс?
Брали курс ще до війни, він здається на 5 місяців, місяць займалась до війни , інший час через пару місяців, як поновили навчання. Здавала в Празі. Ще більше місяця після цього був розмовний клуб з носіями
Сусідка зверху
• 07 июня 2023
Ответ дляАнна-3f64
Дякую
Сусідка зверху
• 07 июня 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Дякую за відгук
Можливо залишились контакти репетиторів?
Кирилл Дутик-11e8• 10 июня 2023
Я порадити не можу нажаль, але ви можете на цьому сайті пошукати там точно є, я бачив