Есть вот такие теории. Я вот например жду официальных доказательств, кто подорвал. Потому что реакция мира очень странная. Почему, если все бы точно знали, что это россия, не предпринять какие-то действия!?Зачем рашке подрывать дамбу и оставить крым без воды? Есть у кого-то ответы?
Без банов пожалуйста. Я ничего не разгоняю. Без анонимов. В интернете кроме трагедии и беды обычных людей, никаких объяснений.
Ответ дляTory_Victory
Я искренне надеюсь, что это раша. И гоню от себя мысли что это могли быть украинцы. Просто собираю для себя информацию, чтобы не мыслить однобоко.
Меня на месте не было, я не могу ничего утверждать. Только складывать пазлы из поданой СМИ информации
Україна ГЄС не підривала, з нашого боку це фізично неможливо. ЇЇ могли підірвати тільки з середини, а хто контролював і мав доступ, всім відомо.
Ответ дляTory_Victory
так вот и подумайте, как можно разбить такую дамбу? даже ракетой не разрушишь так. Летели ли ракеты с нашей стороны? Нигде не видно.
Только минирование. А это, я думаю, не один день займет, на видео огого какой участок. Это не просто прилепил одну мину и уплыл. Как могли наши пребывать на оккупированной территории несколько дней, чтоб все это провернуть.
и вообще, зачем Украине такие убытки?
Na kablukah• 07 июня 2023
Пока там у мира невсеоднозначно и требует времени и разбирательств-умирают простые украинцы,тонут животные.
Какого черта не сделать режим тишины и не привезти миротворцев?
Пусть разбираются потом,а сейчас спасают детей и стариков
Ублюдочный, циничный мир
Ответ дляLudaSHS
Хто на це ведеться, постить
Той зараз грає на стороні раші , розумієте
👀Уважно слідкуйте за інфломаціним простором. Медійно Кремль кинув для дезінформаційної кампанії після підриву ГЕС усі свої сили.
Усіх своїх прихованих агентів по всьому світу. Це - набільше дезінфокампанія Путіна з часів збиття «Боїнга». І коли йдуть « спеціальні заходи» такого рівня - палять усіх, в директивному порядку.
Хто з російських так званих лібералів починає ширити тези про «випадковий підрив» чи «втому дамби». Хто з іноземних журналістів починає просувати тезу про «не все так однозначно».
Чи як той же Такер Карлсон без усіляких доводів починає казати, що це сама Україна. Хто з експертів починає виправдовувати Росію тезами про «військову необхідність» - знайте, це і є вороги.
Вороги⚡️, бо вони є або співробітниками російських спецслужб, або мають там кураторів, або зв’язані у непрямі агентурні стосунки - тобто під них підведено співробітників чи структури прикриття спецслужб РФ для виконання завдань впливу.
Зараз іде смотр усіх російский спецактивів по світу.
Стільки ботів я не бачила з початку війни де було 8 лєт данбаса, а зараз усіх Україну не підтримує світ і їй вигідно підірвати. У всіх один і той самий текст, що у твіттері, що у фейсбук.
Parasolechcka• 07 июня 2023
Тобто в Запорізьку плотину вони ціляьться з метою руйнування і це всі знають, а ось Каховська ГЕс для цих персонажів недоторканна... бо то ж Каховська.. Та їм звзагалі все пофіг.. не вже ви це не розумієте після Бучі, їм потрібна вижжона земля і душа в них така, вже давно десь 2013 року...
Ответ дляmamamia***
Трошки реальності для експертів по ’не все так очевидно зі знищенням дамби’.
Щоб підірвати дамбу на Казаровичах у березні 2022 року, знадобилось 1800 кг тротилу та ще й шнурами до УР-77 докидували. Було два підрива, перший- 1000 кг тротилу, і його не вистачило.
Під другий підрив вибухівку кидали просто в воронку від першого вибуху, з шнурами до УР-77.
Другий підрив зміг пошкодити шлюз, і вода пішла в Ірпінь. І це тільки підрив шлюзу.
І там дамби самої метрів 700 мабуть.
Новокаховська дамба мала 16.5 метрів у висоту. Це висота пʼятиповерхівки. Довжина майже 4 км.
Ніяка ракета, не може знищити цю дамбу. Навіть десять ракет.
ОТРК не розраховані на знищення таких споруд. Тому росіяне і не бʼють по дамбам та великим мостам. Бо ОТРК- це для знищення штабів, складів, а не для того щоб у споруди які з десятків метрів бетону зроблені пробивати отвори.
Новокаховська дамба була знищена знизу, те що я бачив по фото- там судячи зі всього закладували тротил на колони під воду. Замінували окремо кожну колону, підірвали, кумулятив знищив під водою колони і руйнування почалось знизу. А потім тиск води просто обрушив дамбу.
Таке мінування - це робота на декілька днів групою саперів. І я не вважаю за можливе що українськи диверсанти притарабанили на горбах від 4 і більше тонн вибухівки(більше я вважаю, але точну кількість не скажу), та змогли його розмістити на опорах, в шлюзі, та машинному відділенні ретельно охороняємого обʼєкта, да так щоб росіяне цього не помітили.
Це просто неможливо.
Прильоти такої вибухової дії що могли нанести пошкодження дамбі (не плутати з автомобільним містом збоку дамби, там просто шар асфальту на металевих конструкціях, і то його скільки хімарсами били) були б зафільмовані росіянами, такі прильоти неможливо не скрити, як і сліди прильотів ЗВЕРХУ. А іх судячи зі всього немає.
А тут чомусь відеопідтверджень прильотів великої потужності немає, але дамба просто зруйнувалась на ровному місці майже по всій довжині.
Дамба була зруйнована професійно і в цілому. Цілью було не тільки підняти воду (вистачило б знищення шлюзу), а саме знищити повністю дамбу. Принести в Україну екологічну катастрофу на мільярді долларів та зробити на довгий час ті території непридатними для проживання.
Це тероризм. І це єдине на що спроможна Росія.
Карпюк Олександр.
Морський піхотинець, воїн ЗСУ.
І там дамби самої метрів 700 мабуть.
Це просто неможливо.
Карпюк Олександр.
Морський піхотинець, воїн ЗСУ.
дякую, бо мене аж розпирає, коли чую, що хтось припускає можливість того, що дамбу підірвали ми... це не дуже розумні люди, бо не уявляють, скільки вибухівки потрібно для того, а ще люди з короткою пам´ятю, бо забули про Антонівський міст, який хаймарсами тільки зрешетили, а підірвали його під..ри вибухівкою, коли відступали
Parasolechcka• 07 июня 2023
Ответ дляTory_Victory
що ж ви так легко палитесь, вирішила коменти почитати і на першо м ж...
Ответ дляTory_Victory
Навіть російський варламов з цього приводу сказав слушну думку. ’Цього б не сталося, якби росія не напала на Україну’
Ответ дляmavka.cy
А ще ілон маск не вперше виказує крайні прорашистські позиції.
Та він навіть твітер викупив, аби контролювати розповсюдження інформації про війну. а тепер продвігає ідеї з виступами політиків на своєму твітері. І вгадайте, яка позиція буде просуватись?
а зачем ему раша?