Дякую
Ответ дляluda-00
Покупаю Нивея, Рексона, Олд спайс . Сейчас у меня штук 5 разных, чередую.
Хочу щось натуральне
Ответ дляluda-00
У Вас нет проблем, потоотделение, запах? У меня всегда практически сухие подмышки но появляется запах, только помощнее антиперспиранты помогают и то чередовать нужно.
Наче немає, але в мене висока фіз активність і інколи здається що в кінці дня чую запах
Ответ дляНадежда_Петриченко
мені з iHerd не сподобався)
купила такий -супер
Дякую
Ответ дляluda-00
Попробуйте после душа промывать подмышки Лактацидом, после дезик. Он тоже довольно не плохо помагает.
Дякую
Ответ дляluda-00
Можно и просто содой . У меня знакомая так моет но у нее и проблем с потом, запахом особо нет.
Просто содой не очень удобно, а здесь как дезик, можно с собой брать. Но я не пробоаала , себе покупаю или виши или секрет ( на мейк ап). Обычные из масмаркета не справляются, на рексону у меня аллергия.
Ответ дляdorik
Це на соді, про який я писала. Дякую за відгук. А у вас помірне потовиділення?
Так помірне. Він більше блокує запах. Це звісно не драй-драй, але мені подобається. Він не залишає слідів, має приємний ненавʼязливий запах. Ну і запах поту на мені стримує весь день.
Ответ дляdorik
Я в Египте когда то покупала за пару у.е. Маленький тюбик , удобно брать с собой в поездки . Тоже не плохо работает.
Ответ дляYamarisha
Дякую. Мені тільки,щоб запах нейтралізували. Я боюся користуватися засобами,які блокують потовиділення
Ответ дляdorik
Тут якось рекомендували такий, хочу дочці купити, їй 12. Може хтось в цій темі залишить відгук, тому що ціна не маленька...
Real purity, я його беру вже роки рокенні, він хороший і повністю натуральний.Я потію не сильно , мокрих плям немає, тому для сильно потіючих не скажу ,запаху точно немає з ним, дочці точно підійде
alena_galchin• 07 июня 2023
Ответ дляdorik
Я користуюся таким давно , дуже класний. Довго тримає підмишки сухими і без запаху