sweet1234• 07 июня 2023
Не жалуюсь просто хочу узнать? как вы переживаете возраст когда деткам 1,5 ?
Очень активный ребенок на улице бегаю за ней дома нужно ее развлекать долго с игрушками не играет сама- ведь нужно ещё приготовить и покбирать.Морально очень тяжело..
ЧупакабраЗеБест• 07 июня 2023
кому как, а для меня годовас это самое тяжелое, плюс постоянное убережение от травмы.
NataHromadska0808• 07 июня 2023
Автор, давайте обійму вас. Оті, хто говорить, що підросте- стане легше, нагло триндять. Я вже 10 років чекаю, коли стане легше. Але з кожним роком просто інші проблеми)))
NataHromadska0808• 07 июня 2023
Ответ дляPink Swan
Для меня самый тяжёлый был период с рождения до года. Колики, зубы, вечный ор, бессонные ночи. С года реально релакс начался. Так что похоже все дети разные)
Я це дуже гарно зрозуміла з народженням молодшого. Старший просто сонечко був. Міг годинами дивитися на іграшки і заснути. Ні тобі з животиком, ні з зубками не було проблем. Я така ’ блін, та що вони жаліються. Що з тим немовлям за турботи то?’ І тут народився молодший. Верещав майже весь час коли не на руках. При чому так, що сусіди думали що я б´ю його. Поки не побачили на вулиці як лежав лежав в колясці і тут як розкричиться 🫣
Ответ дляNataHromadska0808
ось я так і думаю але ще пригнічує що може життя перетворилось на я ’раб дитини’ нікуди не можу зайти з дитиною починає скиглити у магазин заходиш - швидко покидав продукти і біжиш бо буде крик і істерика бо не хоче сидіти довго у візку
Ответ дляЭ-велин@
У меня трое детей, всех люблю, все желанные. Детей люблю всех и чужие никогда не раздражали. Возраст с года до 2,5 где то - самый тяжелый, который просто надо пережить. Это бесконечные капризы по любому поводу плач хочу-не хочу, просто плач.
ООО таке саме ще й лізе туди куди не можна((
NataHromadska0808• 07 июня 2023
Ответ дляsweet1234
( звучить істеричний сміх)
Все таки діти різні. Я зі своїми і зараз не дуже ходжу. Бо якщо то не дитячі розваги, ’ мам, коли ми підемо вже?😾’ В магазині ’ ну стільки можна вже?’ ( Тут мені здається що чоловіки вони народжуються з функцією ниття в магазині).
Один хоче в музей, другий на скейтборд. А ти бл😾 просто тихо випити кавууууууу
Ответ дляNataHromadska0808
( звучить істеричний сміх)
ООО мені іноді просто хочеться спокою і тиші