Сразу говорю не троль. Своя) девочки, а что по Зп обл.? Муж пишет собери на всякий случай вещи. Чемодан. Неужели массовое что то намечается этими уродами?
Результат:
вже голосів:
82 (39.61%)
Проверка информации
45 (21.74%)
Надо не паниковать
41 (19.81%)
Ложись спать, мать
39 (18.84%)
Надо уезжать
У мерії Енергодара радять жителям залишити місто
Перший заступник міського голови Енергодара Іван Самойдюк у коментарі Радіо Свобода заявив, що оскільки ситуація на Запорізькій АЕС може вийти з-під контролю у будь-який момент, жителям прилеглого Енергодара краще залишити місто.
Nataliiazp• 07 июня 2023
Ответ дляЛексусRX
Я? Не далеко. Запорожье
Я не уезжала, чемодан пока не собирала. А чем он поможет заэс жахнет? Тогда лучше уезжать заранее
Ольга-f5e3• 07 июня 2023
Ответ дляhhoma
А Харків це район в Запоріжжі?
Ахах
Быстро Вы автора раскусили!
Renesmeе 16• 07 июня 2023
Радять виїхати, якщо не виїжджаєте то мати зібрані речі і заправлене авто.
Nataliiazp• 07 июня 2023
Ответ дляhhoma
А Харків це район в Запоріжжі?
А я думаю чего ник не знакомый, вроде всех из зп уже запомнила
Renesmeе 16• 07 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Ахах
Быстро Вы автора раскусили!
Да уж, радиш тут сидиш, а вони рублі відробляють
Ольга-f5e3• 07 июня 2023
Ответ дляtolyu
В сенсі? Автор хотіла їхати але повернулася назад
Автор брехуха
Не может определиться в Запорожье или в Харькове она живёт
Nataliiazp• 07 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
В Запорожье?
Renesmeе 16• 07 июня 2023
Ответ дляNataliiazp
В Запорожье?
Не пишуть куди, ось текст. Напевно куди є змога. Енергодар в окупації
Ситуація на ЗАЕС в будь-який момент може вийти з-під контролю. Жителям Енергодара радять залишити місто або бути готовими до швидкої евакуації, — заступник мера Іван Самойдюк
Все через неналежну експлуатацію та склади боєприпасів на території, — повідомив заступник мера.
Тим, хто не може евакуюватися зараз, радять, якщо є транспорт, тримати його повністю заправленим з усіма тривожними валізами, зібраними документами, цінними речами та іншими засобами першої необхідності.
Україна Online | Підписатись
Nataliiazp• 07 июня 2023
Ответ дляYuljwa
После ГЭС мало у кого остались сомнения, что они с лёгкостью устроят уже радиактивную катастрофу, там все тоже тотально заминировано
Там дело в другом, но знакомый говорит пока ок всё
Ольга-f5e3• 07 июня 2023
Ответ дляNataliiazp
А в чем там дело?
Ответ длявиканастя
Якщо такі заяви, то краще їдьте автор! Може дотродичів куди?