ФФФФристайла• 07 июня 2023

Дівчата порадьте! Розсудіть. Брати з собою у відпустку похресницю?

Чи їхати з дитиною самій ? Їдемо в Поморіє, будемо винаймати житло, без харчування, готуватиму сама, тому беру апартаменти з кухнею. Кума запропонувала взяти похресницю з собою, вона знає, що одна їхати я не хочу. Ми дружимо, як рідні. Похреснитці 22 роки їй, дуже хоче поїхати, зараз з грошима важко , але залюбки складе мені компанію, допоможе. Тобто, на якісь особисті дрібні витрати візьме, але основні витрати повністю на мені. Я спочатку зраділа, майже погодилася, а чоловік як дізнався, висловв своє проти, з житлом різниця невелика, основне це проїзд «та ще один рот» Але я не хочу їхати одна, це нудьгувати з малою, що краще взагалі не їхати. Хто прав?
Трусиковед• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Звісно ні, але він вважає, що брати витрати ще за одну людину, аби мені не було скучно - дурістю
Автор, я думаю, вам с мужем и крестницей будет весело. Пишу об этом с иронией. Если возьмете с собой крестницу, будете очень рады поскучать.

22 года - это уже взрослый человек. Крестнице может быть захочется пойти вечером куда-то. Вы будете переживать.

К тому же вы уже сейчас сомневаетесь: стоит брать или нет.

И еще. Одно дело, если бы вы сами предложили взять с собой крестницу. Тогда бы уже сами и оплачивали.
Но вам предложила кума, чтобы вы взяли крестницу. Мне кажется, что и оплачивать должна кума. Ну или крестница, если у нее есть финансовая возможность.

Мне кажется, что ваша кума наглеет.
Допоможіть знайти• 07 июня 2023
Ее мама хочет взрослой дочке отдых, бесплатно, а почему нет на шару. Но в таком возрасте уже работают и едут за свой счет отдыхать. Или дома сидят.
А вам одна головная боль, все за ваш счет, готовить на всех вам. Днвочка загуляет, вся нервотрепка тоже ваша, а то и заболеет. Отвеьсвенность.
Не нужно оно вам, берите маму свою и будет вам помощь. Или на месте встретите маму с такой же 4 леткой и подружитесь. А куме скажите муж не поддержал идею, извини. Вот сто процентов что обернется проблемой
Рожки-да-ножки• 07 июня 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Так ви ж її хрестили, я б свою хрещеницю взяла. Та і дійсно веселіше, самій з дитиною ппц як нудно
І оплачували б все?

Я з досвіду.
Ось щойно приїхала, правда з Польщі.
Думаю по ціні +/- вийде.
Дорога на одну людину в одну сторону 2 тис грн приблизно.
Житло на маму з дитиною, та на маму з дитиною + доросла дівчина думаю, різниця буде на тиждень тисяч 10 грн
Тому що житло потрібне більше.
Навряд чи захочуть сидіти вдома - тобто якісь екскурсії - теж гроші
Щодо харчування - це теж витрати,але порівняно з іншим не такі великі. Хоча на відпочинку часто хочеться якихось смаколиків, а це вже інша ціна.
Трусиковед• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Питання тількі в грошах. Загул ні)
Это пока вам кажется. А, как будет на самом деле, вы не знаете.
Мира всем• 07 июня 2023
Ответ дляСкорая помощь
То нехай і їде за свої якщо має. А так надурняк і я поїду з автором)
Так автор сама инициатор, ну едьте вы, думаете муж автора вас одобрит?)
Трусиковед• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ну типу, хочеш бери Аню, вона і допоможе і компанію складе, але на мелені зараз, ну рідні ж, сочтьомся
Автор, немного смешно. Чем вам крестница поможет на отдыхе?
Бабка-байкерша• 07 июня 2023
Ответ дляVeronika_100k
Да, священник так и пел, помахивая кадилом:
’Да отвезённая ты будешь в Поморие рабой божьей Советчицей’
😂😂😂за юмор отдельно спасибо. На фоне новостей ценно
лаМпочка• 07 июня 2023
Ого, ну то трохи наглість. Я б не брала, не факт що вона вас не буде напрягати
Мира всем• 07 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
За ребенком присмотрит, а так то автор ни в душ ни в море не сможет сама.
Мрії у вирії• 07 июня 2023
Я вообще не поняла этой агрессии в сторону крестницы. Автор ясно написала, что сама ехать не хочет. Ей предложили компанию. Она согласна. Все довольны, кроме мужа, которого задушила жаба. Ну а теперь вообще экономия выйдет т. к. автор тоже не поедет)
Мандолина Бу• 07 июня 2023
Моей крестнице вот в мае было 23. Работает давно, отучилась и в колледже и заочно вышку окончила. Вот на свой ДР съездила в Париж, до этого ездила к подружке в Германию, до войны была на Кипре .
Из небогатой семьи и не из К.
Бюст Березуцкого• 07 июня 2023
Я б зрозуміла взяти куму, якщо автор з кумою одного віку. А так - 4 роки, 22 і скільки там автору - така дивна компанія, навіть поговорити нема про що.
Скажений гудзик• 07 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
І оплачували б все?

Я з досвіду.
Ось щойно приїхала, правда з Польщі.
Думаю по ціні +/- вийде.
Тому що житло потрібне більше.
Ну мій племінник мій хрещеник, оплачувала Єгипет, повністю - був зі мною і моєю дитиною в номері (в батьків фін труднощі зараз). Доплата за третього була не така велика. Батькам своїм теж оплачувала відпустки
Дівчина візьме якісь же гроші, не так все страшно як ви малюєте
Мира всем• 07 июня 2023
Ответ дляМандолина Бу
Из небогатой семьи и не из К.
Ну вы же понимаете, что заочное образование только для диплома.
Кидаю курити• 07 июня 2023
Ну і знову ж таки з власного досвіду)). Теж їздили з дуже близькою знайомою відпочивати у Болгарію. На першій же вечері ( після 30 годин у автобусі) мила дівчинка зробила нудним голосом зауваження, що наша дитина тримає ніж у правій руці, а виделку у лівій. Дитина у нас шульга))
Наступне зауваження - йой, а чого це ви собі мастіки замовили, ви шо, алкаші?)).
Власне, після цього відпочивали у власному режимі, бо, на щастя, жили окремо в різних отелях і в різних районах Созополя))
Мадам Тю-лю-лю• 07 июня 2023
Ответ дляосень харашо
Старанно как-то, что 22-летнее детятко хочет отдыхать не с однолетками, а с крестной, ещё и бесплатно.Ваш муж прав.
Вот меня тоже это удивило. В 22 совсем другие планы на отдых были. Ну и в таком возрасте мне бы было стыдно ехать за чужой счёт, сама бы отказалась
всемВсёИмного• 07 июня 2023
Пох. Проблему знайшли.
КохайтесьЧорнобровi• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
4 роки
З таким віком дитини обов´язково брала би якусь допомогу. Чи похресницю, чи няню.
Рожки-да-ножки• 07 июня 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Йому було 20+ років? Чи все ж таки дитина?
Є різниця.
Попа как у Кардашьян• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
4 роки
Тобто йому таки потрібна нянька.Ваша похресниця.Так чого ж тоді ні?Чи вона сидітиме з вашою дитиною безкоштовно?
Швидкоруч• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ні, дорога в обіидві сторони, харчування, проживання на мені
Офигеть.. зачем вам та крестница, возьмите лучше меня на этих условиях
Скажений гудзик• 07 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Є різниця.
Навіть коли підросте ставлення не зміниться, це моя сім´я. Але ж це порадниця, тут за гривню вдушать
автор ФФФФристайла • 07 июня 2023
Ответ дляМира всем
О, автор, я как вы почти, только беру дочкину подругу с собой.
За свій рахунок ?
Мамин тріль• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Тогда я точно не брала бы.
Мрії у вирії• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
За свій рахунок ?
Автор, может вы попросите мужа оплатить поездку няне? Думаю, перспектива оплачивать кроме проезда и проживания ещё зарплату, его немного отрезвит)
Мамин тріль• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Муж прав. Это дурость.
Рожки-да-ножки• 07 июня 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Знаєте, я б племінницю 10 років теж взяла. Особливо враховуючи, що без тата - брат загинув. А от племінника мала необережність прихистити перед вступом. Потім ще хотіли, щоб він у нас жив на навчанні (в однушці великій де нас 4 і свому студенту знімали житло через це). За тиждень я була винуватою багато в чому - не пустила гуляти, потім пустила гуляти, випив і погано, ввечері немає вдома і т д. А ’Ви мамі не говоріть’, а мама дзвонить - а племінника немає вдома.
Хоча нормальний хлопець наче, не гулящий,ввічливий, проблем раніше не було, але приїхав і вирішив погуляти по столиці.

Ось про це я про різницю у віці.
автор ФФФФристайла • 07 июня 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Залюбки взчла б маму сестру… Не спілкуюся з ними, в них своє море.
Alve• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Покрестите и меня
Намакушка• 07 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
Ну это наглость конечно. Хотя если вы при деньгах то можете. А кума совсем без денег?
И без денег, и без совести