Особисто мене дуже дивує от це: слухаю парашкіні пісні бо це моя молодість, дивлюсь Кухню бо при чому тут це?
Ми не слухаємо не читаємо і не знаємо свого бо не дали, знищили і замінили. Кому це не очевидно?
Люди не знають толком хто такий Винниченко, Конопницька, чому вбили Івасюка ( якось тут прочитала що його конкуренти прибрали), це лише, приклад, таких речей тисячі, а ми в основній массі про них просто не знаємо
Результат:
вже голосів:
991 (76.64%)
Згодна
302 (23.36%)
При чому тут пісні?
Ирина-bbd0• 08 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
З радістю вас зустріну.
А переможця обов´язково дочекаєтеся.
Дякую!!!!!!!!!!❤
Алекс-1022• 08 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Если бы Украина в своё время ввалила бабла столько.сколько россия в своих .то по Шевченко в гарварде были бы обязательные экзамены)
Вы считаете что Америка позволила таким образом влиять России на лучших студентов сша?:) ну тогда путин всех переиграл😂
Просто давайте признаем что где Достоевский и наш Булгаков и где мина мазайло или тигролови или что там у нас хит - наталка Полтавка ?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ну я знаю кто такой винниченко даже читала давно еще, но мне Достоевский ближе.
Кстати по Достоевскому есть курс в гарварде и по толстому тоже. Но Толстого не люблю. Там что-то про философская мысли в работах Достоевского. Про винниченко не думаю что есть
Винниченко це той, що написав Федько-хламілник. Де батько власну дитину забив насмерть
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Розумієте, мова про те що вам навіть не дали можливості обрати, а нав‘язали своє. Чому ніхто вам в голову не вбив що Багряний і Самчук вєлікіє?
Чому роман Марія ще в 99 році не можливо було дістати? Зрештую як і Сад Гетсиманський?
Ці твори читати потрібно всім українцям , таке щеплення буде від кацапів на все життя
А Мазепу як очерніли, а він був справжнім державоутворювачем !
Все місто Батурін вирізати наказав петя За то , що Мазепа пішов на союз з Карлом , щоб казацтво звільнити
Ирина-bbd0• 08 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вони взагалі якось не дуже слов´янські мови розуміють, цікаво чому))
Ну щелепа.зайва хромосома)))
А правда то в іншому. Ну ну були орда.ерзя та мокша слов´янами ))))
До нас причепилися)))
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
путлеру вже мапу подарували де України немає на ній
Так і Америки не було 500 років тому на мапах світу , але кацапам то важко зрозуміти
От брехло карликове
1674, карта Гійома Сансона, там кордони України з Московією, зверху так саме і написано - Україна, край козаків
Ответ дляMira29-c3c3
Все вони розуміють. Тільки їм байдуже.
За Цоя їх душа болить,а за Івасюка тут ніколи й не зустрічала коментів.
Чесно мені написали « ево убралі канкурєнти, ето всем ізвесно
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Булгаков український автор. Так шо ненАдА
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Господи
А тепер, увага, питання!!!! Чому в Гарварді немає курсу умовно кажучи по Кулішу чи чому ви про це не знаєте, як думаєте?
Вони там вже виправляються починають вивчати Україну
Ответ дляАлекс-1022
Ви не знаєте що у нас хіт в тому і біда і причина біди яка зараз на нашій землі
Mira29-c3c3• 08 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На порадниці тема про нього була .’Великі’ шанувальниці укр.літератури геть розкритикували цей твір.
Ирина-bbd0• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як люди цього не розуміють? Ну як блін? Ну про це ж моя тема
Не розуміють? Не хочуть розуміти? Чи все розуміють.але плекають свое?)))
Я как-то на росфоруме читала переписку россиян с нашими манкуртами. Так вот они у них спрашивали высокомерно -вот вы типа хорошие хохлы.а вы защищаете русский язык у вас? Боретесь со снесением памятников?...ну и прочее дерьмо.
Видимо некоторые стараются...
Ответ дляMariya Prokhorova
Анафиму наклали……. Методи всі теж, але хто не знає минулого не має майбутнього, от багато кому тут майбутне не потрібне
Алекс-1022• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я прочитала всю украинскую литературу из школьной программы и внеклассное чтение, более того даже таких авторов типа любко дереш
Сомневаюсь что вы хоть половину читали из того что я
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
От брехло карликове
Там вся країна на брехні стоїть
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Булгаков не наш, не туліть його нам. І він не там, де ви собі його уявляєте. Десь після Коельйо +-
Svetyashik• 08 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто зараз контенту немає чи ми просто його не знаємо, не вивчаємо, не досліджуємо з якихось причин?
Контент є. Якісного небагато. Ще має велике значення різноманітність. Окрім драми. Детектив, фантастика, сучасні дитячи мультфільми наші. Пісні у них якщо чесно їхні сучасні давно не дуже подобались, наши кращі. Але річ не в тім. Просто заборона розумієте, це наче втеча, наче ми боїмось, що вони в цьому кращі і окрім заборони нічого зробити не можемо.
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
булгаков то не наш (
ви ще за балет забули написати
Ирина-bbd0• 08 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Вы странная такая. ...это процесс одного дня?
Вы делаете вид.что не понимаете или не понимаете? Я не знаюю.будет слишком нагло посоветовать Вам больше читать по интересующему Вас вопросу в интернетах? Желательно минимум 10 разных источников.с разных сторон.
Алекс-1022• 08 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
По коэльйо не ставят пьесы в венской оперетте, ходила в том году кстати на ММ
Ну мы поняли Путин всех купил.
Ответ дляАлекс-1022
До чого ви це написали?
Ирина-bbd0• 08 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
’Хватит детям насаждать ужасы и депрессию!’)))
Я помню эту тему. Там любители достоевских аж из трусов выпрыгивали)))
Mira29-c3c3• 08 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Було-було .
Svetyashik• 08 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я ще не читала , але по відгукам Макс Кідрук мені здається вам зайде
нарід шаленіє від його творів
Заскрінила, щоб не загубити. Дякую, подивлюсь.
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ну мы поняли Путин всех купил.
Відень - острівець рашакультури, там таки багато вати. А моду на Булгакова ввели русскіє емігранти , типу як харошие русскіє зараз.
Алекс-1022• 08 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Давайте вы мне приведете аналог романа братья Карамазова для начала. Чтобы вам было легче. Можно не только из украинской литературы, из мировой.
Я понимаю прекрасно про пиар русской культуры в мире. Это балет, спорт, космос, литература. И простите меня за горькую правду но все эти сферы там не полное Г. Потому что полное Г не будут изучать в гарварде при любом пиаре. Как и не будет сша пользоваться полным Г байконуром до недавнего времени.
Ирина-bbd0• 08 июня 2023
Ответ дляАлекс-1022
Ну мы поняли Путин всех купил.
А империя родилась при путине? Серьезно?))))
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляSvetyashik
Я вважаю , що це не заборона , а будівництво стіни , але не залізобетоної , яку в реалі не можливо побудувати , а культурної , цівілізаційної заради нашого майбутнього !
Алекс-1022• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого ви це написали?
Вы не умеете читать и следить за нитью разговора? Вы написали что я не знаю что такое хит в литературе у нас. Так я вам ответила что я читала все хиты и побольше вас так точно и новых постмодерн авторов.
Я понимаю что вы весь день смотрите одежду в интернете, это сложно потом читать следить за нитью разговора
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...