Электричка• 08 июня 2023

Слухали Комаровського?

Поради для населення
1)Воду взагалі не можно пити з крану, тільки бутилірованую, або кип’ятити 3-5 хвилин + купити таблетки для очищення води
2)Все обробляти як в часи ковіду, вимивати розчином білизни, нижче як розводиди
3)Ні в якому разі не пити напої зі льодом у закладах харчування, та і харчуватися зара небезпечно у тих закладах
4)Бажано не купатися, бо всі нечистоти, загинувши тварини, риба, каналізацію і т.д змило у Чорне море, а до Одеси 100 км, навіть дійде до Болгарії і Румунії
5)Вагітні і діти до 5 років у зоні найбільшого ризику, дитячі табори, заклади харчуванням для дітей (дошкільні заклади)

Раджу послухати, там невелике відео, а багато корисної інформації
ПесиКот• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Слухайте уважно, забруднена вода дійде навіть до Болгарії і Румунї
Через море, это понятно, смыло тысячи тонн мазута. Люди я в шоке просто, человек это зло на этой планете, он убивает всё живое( жаль рыб и всех животных, Господи я 3 день плачу(
автор Электричка • 08 июня 2023
Ответ дляМульйонерша
Ви карту відкрийте і повторіть географію за 6-7 клас
Вас ніхто не змушує притримуватись загальних правил, у країні сталася масштабна катастрофа, пийте воду с крана, не мийте руки і нам потім розповісте про сальмонелу і т.д. то відповідальність кожного особисто
Радостина• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Як би я і до цього мила руки завжди, і пила воду що замовляю.
То вам автор треба передивитися свої звички.
Mashulenka• 08 июня 2023
Я много раз следовала советам доктора Комаровского, и ни разу не пожалела об этом, он всегда оказывается прав.
Мульйонерша• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Чого б це я пила воду з крана, якщо я вже 30 років цього не роблю, і з якого дива я не повинна мити руки? Вас зловили на неправдивій інформації і ви хочете помсти, розумію)
Ладно, автор, розібрались, дякуємо за турботу
ЭкстрасенсиХаЯ• 08 июня 2023
Ответ дляПесиКот
Тут дехто писав, що поїде цим літом до Одеси відпочивати...Відпочили((
Борець за гаманець• 08 июня 2023
Дядю понесло. Очередной бред типа спать на морозном воздухе с гайморитом.
Бабка_в_кедах• 08 июня 2023
Ответ дляМульйонерша
Подивилася по карті, начебто логічно, що грязна вода дійде до різних держав. Бо вже вчора попередження по відпочинку в Румунії/Болгарії пішли. Для тих, кто планує відпочинок. Що морепродукти не вживати.
ЖонДуан• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
А що, хтось ще пʼє воду з крану без фільтра?
Мульйонерша• 08 июня 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Питання йшло про ВСЮ Україну
КаРаКаТиЦа• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
По всій Україні
Він такого не казав, що по усій Україні, не лякайте людей.
Тріль підпільний• 08 июня 2023
Ответ дляБлиск думки
Ну что же вы доставке воды весь бизнес поломали?
и диванные эксперты с пилюлями уже тут
ПесиКот• 08 июня 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Та нет, вчера предупреждали в нашем марафоне тоже, и особенно всем сейчас нужно быть осторожными с употреблением рыбы, так как она массово погибла, дельцы 100% будут её коптить, сушить и тд.
автор Электричка • 08 июня 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Овочі, фрукти то все везуть з півдня України, включайте логіку, все треба обробляти перед вживанням, і дуже обережно то все давати дітям
Isa Dora• 08 июня 2023
Ответ дляРадостина
Карту посмотрите, где вся Украина, а Где Болгария с Румынией 🤦‍♀️
Вот и посмотрите сами это вода и она течет
Бабка_в_кедах• 08 июня 2023
Ответ дляПесиКот
На жаль, не тільки мазут. Всю лінію оборони рашистів змило - детенування снарядів, мін було при затопленні. І які міни, снаряди несе течією у Чорне море невідомо. До того ж, накрило села, а селах - кладовища (може і могильники якісь змило). І це все в Чорне море.
Все до блиску• 08 июня 2023
Спасибо.
Вот и накрылось наше соре в этом году и даже лиман.
Но все это мелочи, по сравнению с тем, что пережили люди.
Одна мечта - чтобы земля разверзлась под этими уродами росиянцами во главе с их плешивой гнидой и все они провалились в геену огненную😡
Molochay• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Так это же к Черному морю относится, море ниже по течению
Радостина• 08 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
Вниз же тече? Давайте дочекаємося офіційної інформації, а не залякувань.
ЧукИГеки• 08 июня 2023
Ответ дляМульйонерша
Він весь час несе ахінею, після «гробіків» я його перестала слухати взагалі
и последнюю осень ( 2020
Оно само купилось• 08 июня 2023
Он не говорил по всей Украине, не сочинчйте. Это касается в первую очередь южного региона. Там , куда разлилпсь вода, куда течёт Днепр и т д
Дюйм оф о4ка• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
на півдні не залишилося овочей і фруктів
їх змило
Полонянка SexShop-а!• 08 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Таблетки такие
Сначала маски скупали, антисептики. Теперь эту хрень с прилавков снесут
Isa Dora• 08 июня 2023
Ответ дляРадостина
Так девочки и ж писали про Болгарию и Румынию, понятно что вниз(((
ЭкстрасенсиХаЯ• 08 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
Ну то ж не вверх по Україні вона тече.
ПесиКот• 08 июня 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
+++ война, живём одним днём, какой отдых, незнаеш что завтра будет, за моря обидно, особенно за Одессу, осталось одно море( хотя Буданов обещал летом сезон в Крыму
Радостина• 08 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
А автор пише, що вся Україна
ЧукИГеки• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
комаровского точно нет ,хайповик еще и запачкан работой на русню
Isa Dora• 08 июня 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну то ж не вверх по Україні вона тече.
Писали про Болгарию, при чем тут вверх?
КаРаКаТиЦа• 08 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Було б що везти. Нема землі, нема овочів та фруктів. Кавуни в минулому році з півдня бачили? Так ото ж.