Смешнюча• 08 июня 2023

ЗАЕС, пише ВВС.......

Так, усі блоки ЗАЕС нині зупинені, для їхнього охолодження треба менше води, каже Ольга Кошарна, директорка з питань інформації асоціації Український ядерний форум.

Так, у ставку є вода, повинні бути і мобільні насоси, які придбані після аварії на Фукусімі і які мають помпувати воду із інших джерел у випадку, якщо ставок втрачатиме воду. Якщо вони не вкрадені.

"Мої джерела із персоналу пишуть, що вночі з промислового майданчика станції виходять Камази, і ми вже маємо підтвердження, що повністю розкрадене обладнання навчально-тренувального центру, який був спільним проєктом з ЄС - з маніпуляторами, комп´ютерними кодами, програмами", - розповідає експертка.

Вкрали все, навіть дозиметри. Як росіяни розграбували Чорнобильську станцію
Водночас вона наголошує: мародерство росіян і викрадення обладнання АЕС та технологій - "квіточки" у порівнянні із тим, що може відбутися далі на станції.

"Росія діє за принципом "злочин оголошений заздалегідь". Так, як це було із мінуванням дамби Каховської ГЕС", - каже Кошарна і нагадує, як російський президент Путін говорив про начебто бажання українців створити брудну ядерну бомбу і пов´язав це із бажанням Києва демілітаризувати ЗАЕС.

Вона також звертає увагу, що 30 травня російський уряд ухвалив постанову про заборону розслідування до 2028 року техногенних катастроф на окупованих територіях України, які Росія вважає своїми.

А члени місії МАГАТЕ, вважає експертка, швидше можуть стати заручниками росіян, аніж фактором, який перешкодить їм здійснити свої плани. Вона нагадує, як під час нещодавньої "евакуації" з Енергодара МАГАТЕ заявляла, що не може оцінити її масштаби, бо не може дістатися міста атомників.

"Евакуація" з Мелітополя: стрес на ЗАЕС і паніка на дорогах
Такі збіги не є випадковими, вважає експертка з ядерної безпеки:

"Іде підготовка інформаційного середовища для майбутньої провокації на ЗАЕС. Наступний інцидент - я надіюсь, що не буде, але впевнена, що буде, - на ЗАЕС".https://www.bbc.com/ukrainian/features-65812411
Капитанша• 08 июня 2023
Жах

Ласкове телятко• 08 июня 2023
Все к этому и идет, увы
Вся в кредитах• 08 июня 2023
Зараженные насосы с Фукусимы, ну вообще атас.
Маю натхнення• 08 июня 2023
Наша влада збирає докази, факти і перекладачє це скількома мовами? Чи буде як з дамбою - світ думає, що не все так однозначно, бо ми не розклади факти, чому такий підрив на окупованій території ми не могли зробити.
Це робота насамперед для МЗС і таки президент у нас за міжнародну політику відповідає згідно з Конституцією. Чому ми там відверто програємо? Хороший емоційний спічрайтер круто, але потрібна і робота з доказами, фактажем, готувати і видавати це швидко.
Метелики на душі• 08 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Вы читать и понимать текст умеете?
Маю натхнення• 08 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Як Ви читали? насоси не з Фукусіми, насоси закупили після трагедії на Фукусімі
Уходя дверю не хлопать• 08 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Удалено администрацией...
Файна дівка• 08 июня 2023
После дамбы я уверена, что на ЗАЕС будет провокация
Когда они будут понимать, что надо отступать, они там наделают беды
Шаманю второпях• 08 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Боже, чем вы читаете??????
Каждый раз поражаюсь с уровня развития ’советчиц’

Області пітьми• 08 июня 2023
Чому всі адекватні держави одномоментно не йобнуть по раші-підараша ядерною так,що та і ринуться не спіла на зворотній удар.Чому так ідуть на поступки? Якщо не зреагували на теракт на Каховскій ГЕС,ті тварі підуть далі.Бони бачать безнаказанність.
Маю натхнення• 08 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
Боже, чем вы читаете??????
На жаль, це рівень нашого соціуму. І це доросле населення, котре має виборче право.
Метелики на душі• 08 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
У нас МЗС, взагалі, зашквар.
Маю натхнення• 08 июня 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Бо в Росії багато ядерки і бо ми таки дуже програємо інформаційно
побольшомусекретику• 08 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
И мир будет очень обеспокоен
Файна дівка• 08 июня 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Тому до всім пофіг
Вони ж не у Франції творять дикість
Області пітьми• 08 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
От точечно би і йобнули по всім ядерним обʼєктам!
Файна дівка• 08 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
И мир будет очень обеспокоен
Сто процентов
Мир - импотент, пора это признать

Хотя он давно такой, просто это не касалось нас. Европа вон десятилетиями высасывает ресурсы Африки, и всем нормально
Уходя дверю не хлопать• 08 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Тому до всім пофіг
Вони ж не у Франції творять дикість
Ну так, постраждає передусім Україна, а всі інші в сторонці постоять...
Платье Длинное бальное• 08 июня 2023
Сейчас без анонимов, пойдёт полет фантазии))

Маю натхнення• 08 июня 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Карту їх розташування дасте? Ну, реально.
Працівниця року• 08 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
Насосы, другой тип реактора, чем Чернобыль
Оболочка там

Вот обьяснение 6 пост. https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-78937213
Файна дівка• 08 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
То так і буде
Ну, введуть ще санкції, які параша буде обходити з успіхом

Згадайте, як розпинались, що санкції загонять їх у дупу. А воно не просто не загнали, раша виробляє щомісяця калібри та інші види ракет

Памʼятаю навіть тут вірили у «п…ць» у рф влітку минулого року, потім чекали осені, а потім «зимою точно». Літо 2023, рф робить воєнну техніку в стріляє Київ місяць підряд
Strelka_007• 08 июня 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Сцуть за свої території, думають, як сидіти в кутку їх омине лихо. Наївні...(
Області пітьми• 08 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
Розвідка ж все знає.В них навіть система сповіщення є,якщо раша надумає використати ядерну зброю
Працівниця року• 08 июня 2023
Відповідальність у руйнуванні Каховської ГЕС на Херсонщині несе росія, — Білий дім.
Уходя дверю не хлопать• 08 июня 2023
Ответ дляПрацівниця року
Ну хоч щось...
Молода і нерозважлива• 08 июня 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Ударить ядерным ударом по ядерной державе? Ну, я думаю, что они этого не делают потому что не самоубийцы, хотя бы для начала.
Працівниця року• 08 июня 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну хоч щось...
Так
Поки ше розвідка не відкрила данні.
Але всі пишуть - винна рашка
Маю натхнення• 08 июня 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Не настільки все просто. Дещо про карти військових об´єктів навіть не писатиму на форумі... Бо це жахає, але не все ми знаємо, не все
Strelka_007• 08 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
То так і буде

Бо завжди серед країн знайдуться курви типу Китаю і Ірану, які допоможуть технологіями і зброєю.