Смешнюча• 08 июня 2023
ЗАЕС, пише ВВС.......
Так, усі блоки ЗАЕС нині зупинені, для їхнього охолодження треба менше води, каже Ольга Кошарна, директорка з питань інформації асоціації Український ядерний форум.
Так, у ставку є вода, повинні бути і мобільні насоси, які придбані після аварії на Фукусімі і які мають помпувати воду із інших джерел у випадку, якщо ставок втрачатиме воду. Якщо вони не вкрадені.
"Мої джерела із персоналу пишуть, що вночі з промислового майданчика станції виходять Камази, і ми вже маємо підтвердження, що повністю розкрадене обладнання навчально-тренувального центру, який був спільним проєктом з ЄС - з маніпуляторами, комп´ютерними кодами, програмами", - розповідає експертка.
Вкрали все, навіть дозиметри. Як росіяни розграбували Чорнобильську станцію
Водночас вона наголошує: мародерство росіян і викрадення обладнання АЕС та технологій - "квіточки" у порівнянні із тим, що може відбутися далі на станції.
"Росія діє за принципом "злочин оголошений заздалегідь". Так, як це було із мінуванням дамби Каховської ГЕС", - каже Кошарна і нагадує, як російський президент Путін говорив про начебто бажання українців створити брудну ядерну бомбу і пов´язав це із бажанням Києва демілітаризувати ЗАЕС.
Вона також звертає увагу, що 30 травня російський уряд ухвалив постанову про заборону розслідування до 2028 року техногенних катастроф на окупованих територіях України, які Росія вважає своїми.
А члени місії МАГАТЕ, вважає експертка, швидше можуть стати заручниками росіян, аніж фактором, який перешкодить їм здійснити свої плани. Вона нагадує, як під час нещодавньої "евакуації" з Енергодара МАГАТЕ заявляла, що не може оцінити її масштаби, бо не може дістатися міста атомників.
"Евакуація" з Мелітополя: стрес на ЗАЕС і паніка на дорогах
Такі збіги не є випадковими, вважає експертка з ядерної безпеки:
"Іде підготовка інформаційного середовища для майбутньої провокації на ЗАЕС. Наступний інцидент - я надіюсь, що не буде, але впевнена, що буде, - на ЗАЕС".
Rina Kisskiss• 08 июня 2023
Ответ дляantoninalav
Так на зараз все спокійно з атомною. Для чого нагнітати і панікувати, боятися?
Я бачу, вона всього лише в окупації. Все в порядку
antoninalav• 08 июня 2023
Ответ дляRina Kisskiss
Так війна ж не перший день. Біди і так вистачає. Для чого псувати нерви тим чого нема. Нагнітати…
Rina Kisskiss• 08 июня 2023
Ответ дляantoninalav
У Київі люди залишиться живі, можна не псувати нерви. В Запоріжжі ні. Раз і нема.
Я про цю ГЕС також не переживала
. Ну її вже нема,можна і далі не переживати,з ваших слів.
Я про цю ГЕС також не переживала
aleksey.bo• 08 июня 2023
Це пздц, це повний пздц... мій дім, моя робота, мій чоловік і мама...Боже, я вже не хочу жити...
aleksey.bo• 08 июня 2023
Ответ дляКузякин
Они все в Энергодаре?
Так, це жах... чоловіка не випустили, бо він працівник ЗАЕС. Мама не поїхала...бо не поїхала
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Щоб країну прийняли до НАТО потрібно голосування усіх без виключення країн-членів За! Поки проголосувало чи 16 чи 18 країн. Не пам’ятаю точно.
Он Турція блокує Фінів та Швейцарію, одна єдина, а заблокувала увесь процес
Фіни уже в НАТО, а блокує Швецію
Rina Kisskiss• 08 июня 2023
Анна ко,
Это моё право. И не вам решать, что мне делать. Трусливо? Серьёзно. Вы просто мне не приятны. Вот и вся причина.
Rina Kisskiss• 08 июня 2023
Копирую из запорожского паблика. Ранее читала в Блискавке, что уровень воды упал, по словам этого гросси. Надеюсь вброс. Но, это второй раз статью нашла.
☢️ *У Каховському водосховищі рівень води щогодини зменшується на 5-7 см, у пік було 11 см,* - МАГАТЕ
▪️Якщо рівень води опуститься нижче за 12,7 метрів, ЗАЕС не зможе брати воду з водосховища, заявив голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі.
💧Готуючись до такого сценарію, ЗАЕС постійно поповнює свої запаси води – включаючи великий ставок-охолоджувач поряд зі станцією, а також менші ставки-охолоджувачі та прилеглі канали – шляхом закачування води з Каховського водосховища, поки це ще можливо.
Rina Kisskiss• 08 июня 2023
И Энергоатом, которому хочется верить.
*⚡️Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС – стабільний, пише ’Енергоатом’.*
’За останньою інформацією, рівень води у Каховському водосховищі в районі Нікополя станом на 09:00 8 червня становить 13,0 м, а у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС – 16,6 м, і цього цілком достатньо для забезпечення потреб станції’, - йдеться у повідомленні.
Патріотичні стікери
від ’Блискавки’
Патріотичні стікери
від ’Блискавки’
Rina Kisskiss• 08 июня 2023
Ответ дляВаш психолог
В багатьох країнах ЄС навіть не повідомили про підрив дамби.
Люди дізналися про це від рідних з України.
В Чехії і Словакії,в Болгарії -навіть повідомлень про це не було.
ООН теж навіть не занепокоєна.
Про яку міжнародну спільноту можна говорити?!
Все як завжди: лише легке занепокоєння.
На жаль,в таких критичних ситуаціях,виявляється,це лише наши проблеми.
Але ми в курсі,то й вирішуємо їх по мірі надходження.
ООН теж навіть не занепокоєна.
Все як завжди: лише легке занепокоєння.
Я дивилась вчора інтерв´ю когось з наших. Вони тлумачили, що для оголошення проблеми зібрали цю раду 6.06. Щоб в подальшому зафіксувати ще один факт, ще однієї бездії цієї організації.
Потім подивилась запис цієї наради. Це просто цирк, от і все. Росія виступала перша. Україна десь в кінці. Ще й день російської мови.
Це дуже боляче розуміти, що ми з цим наодинці. І все робиться лише по факту.
Чому на цій ГЕС не було не залежних спостерігачів. Їм страшно, вони трохи занепокоєні.
Ответ дляann.ko
Что все носятся с этой ЗАЕС? Ну устроит рашка провокацию, ну так Чернобыль пережили и это переживем. От нас ничего не зависит, хотя нет, кто боится - самое время выезжать за границу, желательно куда-то в Америку или Канаду, потому что Европа так или иначе тоже пострадает.
действительно, давайте всех впихнем в США или Канаду, или Австралию и будем дальше смотреть как будет, по такому принципу всякие ООН, НАТО и тд наверное и работают, а рашка себе делает что хочет.
Popeye the Sailor• 08 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Вчера я писала про титан тоже
Вчера не читала тут ничего , значит пропустила. Можете, пожалуйста, сюда еще раз написать
Popeye the Sailor• 08 июня 2023
Ответ дляaleksey.bo
Не нужно голосить раньше времени. У меня родные на левом берегу Херсонщины, вот там во многих населенных пунктах п..ц
Popeye the Sailor• 08 июня 2023
Ответ дляaleksey.bo
Я очень надеюсь, что там все нормально будет
Элли Иванова• 08 июня 2023
Всю тему не читала, а кто-нибудь написал, что все блоки АЭС не работают уже год?
aleksey.bo• 08 июня 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Там навіть у холодному стані відбуваються процеси. Не забувайте, що поряд під відкритим небом СХВЯП, яке в разі порушення несе не меньше загрози.
Ответ дляАпель-синка
Ну смотрите, сейчас вся эта гадость поплывёт в Чёрное море, а это и Турция, и Болгария с Румынией (страны ЕС), и сама паРаша (Новороссийск и Сочи), и дальше Абхазия с Грузией, про Украину мы вообще молчим, про Крым тоже.
Получается насрали всем, в том числе и себе? Засрали пляжи, сорвали пляжный сезон?
Я правильно понимаю ситуацию? Экологическая всех коснется больше-меньше?
все правильно, Чорне море перетвориться у відстійник
Ответ дляSvetljachokkkk
Людина війну і окупацію бачила тільки по телевізору. Вона готова все віддати, аби до Вінниці не дійшло. Тупо не розуміє шо русня перепочине, накопичить зброю і посуне за кілька років далі. Вже раз ’’домовилися’’
от тільки не треба видавати бажане за дійсне. Нашим хлопцям на звільнених територіях в очі декотрі кажуть ’пака тут била расія (пака ви нє прішлі, на вибір) нас нікто не апстрєлівал’
Ответ дляВаш психолог
ООН теж навіть не занепокоєна.
Все як завжди: лише легке занепокоєння.
ООН теж навіть не занепокоєна.
Все як завжди: лише легке занепокоєння.
брехня, в тій же Чехії по всіх новинних каналах ішло в перших рядах повідомлення