Голубец• 08 июня 2023

Дом из Херсона прыплыл в Одессу...кто на море?

Боюсь представить, что будет на берегах Одесской области после этой катастрофы 🥺
Кроме домов, мебели и трупов прибивает мины(((
Ненавижу рашистов 😡
Бегущаяпо• 08 июня 2023
кожна кацапська мразота має здохнути в муках, разом із виблядками, разом з родичами та сусідами, на очах один у одного, без допомоги. Ненавиджу, суки, буде вам, тварі, русняві, ще свято

Бегущаяпо• 08 июня 2023
Ответ дляKaVika29
Да , поэтому красный крест вместе с ООН положили на нас . Правил в этой войне больше нет
Удалено администрацией...
Lady luck21• 08 июня 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Їдьте до Дубліну. Там зараз двіж
Спасибо, я сейчас в Херсоне нужнее
Патика-мотика• 08 июня 2023
Ответ дляLady luck21
Спасибо, я сейчас в Херсоне нужнее
Так нужнее, шо аж есть время строчить на советчице.
побольшомусекретику• 08 июня 2023
Ответ дляФорс мажор
Комусь ще хочеться в ЄС ? Чи хтось ще думає, що нас туди візьмуть? Тільки не треба мені про виплати для біженців. Ось справжнє відношення. Наші біженки не хотять там помітингувати з закликом прокинутися?
Так мітингують наші, сьогодні пару відео бачила з різних країн
Я_и_моя_собака• 08 июня 2023
Ответ дляФорс мажор
Вам не стыдно? Сколько гуманитарки собирает вся Европа для жителей Херсона, каждый день фуры на границах, и во всех городах митинги, но вам сидячи на диване и только языком трындящей видней конечно
Lady luck21• 08 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Да, представляете,

Mісіс Паф• 08 июня 2023
Директриссимо• 08 июня 2023
Після війни в Україні відпочивати буде просто страшно найближчих років 15 так точно..((
Мост_Устал• 08 июня 2023
Ответ дляLady luck21
Приедьте в Херсон потом попустит за Одессу
А краще на той берег в Олешки .
Вареничніца• 08 июня 2023
Ответ дляФорс мажор
Вам никто и ничего не должен.С таким президентом нас никуда не возьмут,можете уже успокоиться.Митинги бесполезны.
Kidstaff Bot• 08 июня 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
HelloKitty18• 08 июня 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так, будуть діти без моря, не у всіх батьків є гроші на закордонний відпочинок кожного року
СhanelKa• 08 июня 2023
Ответ дляФорс мажор
Мітинг сьогодні в Копенгагені
Це точно знаю
СhanelKa• 08 июня 2023
Ответ дляВинник
Ну, если наши беженки начнут там митинговать, им потом придётся срочно возвращаться в Украину...
Чому ?
MamaMashiDashi• 08 июня 2023
Ответ дляneortoju
Когда раздавали инстинкт самосохранения - фотограф мины был на курсах по фотографии.
Це точно міна?! Бо мені теж око ріже така макрозйомка.
Борисфенка• 08 июня 2023
Ответ дляФорс мажор
Помітингували ще позавчора, і в десятках міст Європи мітинги були.
Назбирали майже 400 євро від небайдужих німців під час мітингу після маршу, відправили кошти в Херсон.
Всі вихідні також будемо мітингувати і в Гамбурзі, і те саме буде в десятках інших міст.
Але толку??? Мусолять питання ’А може це самі підірвали’ і роблять вигляд, що нічого особливого не трапилося. Європа мовчала :(
L-i-s-a-92af• 08 июня 2023
Ответ дляФорс мажор
Сьогодні мітинги по всій Європі.
І так,ми хочемо в Європу,а ви з своїм ’ таежным союзом’ ідіть до чорта
L-i-s-a-92af• 08 июня 2023
Ответ дляLady luck21
Да, тоже об этом думала, не видела ни одного нашего соотечественника с митингом в европе.
Вам фото скинуть или сами найдете?

L-i-s-a-92af• 08 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
Мітинг сьогодні в Копенгагені
Це точно знаю
І не лише там
Борисфенка• 08 июня 2023
Ответ дляLady luck21
Сьогодні ми робили мітинг одночасно з такими містами:
Друзі, надсилаємо оновлений перелік міст-учасників кампанії щодо привернення уваги до підриву рашистами дамби каховської ГЕС.

📍Belgium, Brussels, 17:00 (Schuman)
📍Canada, Ottawa, 12:15, 17:30 (terrorussian Embassy, 285 Charlotte St.)
📍Cyprus, Larnaka, 18:00 (Anchor heart)
📍Cyprus, Limassol, 18:30 (Moloss embankment)
📍Cyprus, Nicosia, 19:00
📍Czech Republick, 18:30 (Malinovskeho namesti, namesti Svobody, Moravske namesti, Zeln trh, Ceska)
📍Estonia, Tallinn, 18:00 (Pikk 19, terrorussian Embassy)
📍Estonia, Tartu, 19:00 (Raekoja Plats)
📍Finland, Helsinki
📍France, Grenoble, 18:30 (Place Félix Poulat)
📍Germany, Bremerhaven, 17:00
📍Germany, Hamburg, 17:30 (Haupbahnhof)
📍Germany, Leipzig, 18:00 (Richard-Wagner-Platz)
📍Germany, Munich, 18:00 (Marienplatz)
📍Germany, Osnabrück, 18:00 (Rathaus)
📍Germany, Potsdam, 19:00 (Alter Markt)
📍Hungary, Budapest, 19:00 (Baiza Street, 35)
📍Italy, Milan (Duomo square)
📍Lithuania, Vilnius, 19:00 (Town hall square)
📍Norway, Oslo, 17:00
📍Poland, Krakow, 19:30 (Pomnik A Mickiewicza)
📍Poland, Warsaw, 18:00 (Belwederska 49, terrorussian Embassy)
📍Spain, Alicante, 20:00 (Plaza Montado)
📍UK, Edinburgh, 19.00 (russian consulate)
📍USA, Boston, MA, 18:00 (State House)
📍USA, Chicago, IL, 18:00 (Water Tower (835 North Michigan Avenue))
📍USA, New York, New York, 20:00 (Times Square)

📍Croatia, Zagreb, 19:00 (Kamenita vrata)
📍Denmark, Copenhagen, 18:00
📍Germany, Magdeburg, 19:00 (Domplatz)
📍Germany, Mainz, 19:00
📍Norway, Oslo, 17:00
📍Turkey, Istanbul,15:00 (Odakule)
📍UK, London, 18:00 (10 Downing street)
📍USA, Texas, Austin, 12:00 (Texas State Capitol)

📍France, Valence, 10:00

📍Mexico, Mexico city, 11:00
📍Sweden, Stockholm, 12:00
Еленнн• 09 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
нажаль,наш сам дає повід для таких розмов.. ------------------------------------------------------- ’Україна не має доказів заявив Зеленський в інтерв´ю газеті Bild.08.06.23:
’Оскільки Каховська дамба була окупована росіянами,він не зміг надати жодних доказів того, що дамбу підірвали путінські війська.
«Які ми можемо мати докази?Коли ми будемо там, ми будемо збирати докази.»

’
Чому не може заявити,що це 100% вина раші ?? він же юрист,повинен знати(або вже,нарешті,навчитися) ,як повинен висловлюватися презЕдент потерпівшої країни... ??