Підкажіть хто розуміється ,у чоловіка інвалідність,плануємо поїздку сімʼєю з дитиною в інше місто до батьків ,чи можуть не дивлячись на інвалідність дати повістку на блокпостах враховуючи що зараз хворих нема якщо війна. По законодавству особи з інвалідністю не можуть бути призвані,хіба що за власним бажанням,а на ділі як?
Bambi-kids• 08 июня 2023
Ответ дляOl4ytay
Документ є,але у воєнкомат він його не носив.
Головне щоб документ був.І справжній...Він не зобовязаний його приносити у військкомат.
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляBambi-kids
як це не зобов´язаний. ви зараз серйозно? в військкомат несуть всі медичні документи, які є
Bambi-kids• 08 июня 2023
Ответ дляOl4ytay
Зупиняти можуть на блокпостах. Але якщо документи в порядку то на війну не заберуть...
Ответ дляОлечка79
Могут вручить . Дальше будете выяснять нюансы в военкомате . У моего мужа тоже инвалидность после АТО. То он узнавал у знакомого военкома, ему так и сказали : вручить повестку могут .
Тому і переймаюся, що їм головне вручити зараз,а далі твої проблеми
Читаю по вечерам• 08 июня 2023
Ответ дляBambi-kids
Ви відповіли те, що автор і так знала, а от нюансу щодо ’чи дадуть повістку’, Ви не вказали. Це ж щонайменше клопіт
Bambi-kids• 08 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Сам не повинен,
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляOl4ytay
ну так , які у вас проблеми? підете і покажете, шо він інвалід. це позначать у його особовій справі, можливо взагалі виключать з військового обліку, якщо інвалідність довічна. чого боїтеся?
Bambi-kids• 08 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Щось не так?
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляПенсіонер
Непотрібно нагнітати.
Дурачків вистачає всюди.
яких дурачків? які нагнітання? робота ЦТК - роздавати повістки шоб людина з´явилася ’для уточнення’. а все інше чи він інвалід, чи бронь, чи 5 дітей - то все вже розказуєте у військкоматі і вас відпускають з Богом.
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляПенсіонер
Так в нього є документ.
І ніхто ,не буде виписувати повістку на інваліда при наявності бумажки.
повістку виписують абсолютно любій категорії осіб. тому що повістка - це не ’запрошення’ на війну. це просто виклик до військкомату. там чоловік покаже свої доки і далі вже будуть відштовхуватися від цього.
Bambi-kids• 08 июня 2023
Ответ дляOl4ytay
Просто у воєнкоматі може бути варіант що обмежено придатним визнають і потім спробуй довести щось
По місцю приписки він є на обліку у військкоматі?
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляBambi-kids
Сам не повинен,
а хто повинен? взагалі то по закону, коли чоловік навіть одружується, то має сповіщати про це військкомат і йому ставлять відповідну відмітку у військовому квитку.
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляOl4ytay
а який у нього зараз статус? придатний, обмежено придатний чи непридатний і виключений з військового обліку? якийсь же ж в нього є статус. він шо у вас ніколи в житті не стояв на військовому обліку?
Bambi-kids• 08 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Не всі чоловіки мають ВК