Sara-a• 08 июня 2023

Китай официально дал оружие раше

❗️Китай вперше поставив Росії військову техніку для війни в Україні, — військовий оглядач BILD Юліан Ріпке

Так Ріпке прокоментував відео, опубліковане днями Кадировим. Той показав китайські бронеавтомобілі від компанії Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing, що надійшли до батальйону «Ахмат». Глава Чечні сам сів за кермо БТР і повідомив, що їх буде задіяно в Україні.

Рєпке зазначає, що поки неясно, чи укладено між Росією та Китаєм офіційний договір на постачання БТР і чому їх поставили саме Кадирову. Але такий експорт не міг статися без схвалення Компартії Китаю. Тож це точно не приватна покупка упевнений експерт.

Україна Online | Підписатись
автор Sara-a • 08 июня 2023
Понятно , что через третьи страны они и раньше это делали , но тут уже в открытую
Xlimit• 08 июня 2023
Ответ дляSara-a
Санкции и пускай производят товар для внутреннего потребления и на рашку
Donnafugata• 08 июня 2023
Ответ дляXlimit
Після позавчорашньої байдужої реакції світу на підрив греблі якось в санкції до Китаю слабо віриться( Глибоко стурбуються максимум
Metelitsa• 08 июня 2023
Цей текст написав Серг Марко ще у каітні: як китай допомагає росії

Навігаційна система Бейдоу, та ’мирний план’ Китая, який допомогає Росії в навігації їх техніки.

В світі зараз існує декілька супутникових навігаційних систем. Це GPS (Американська), Glonass (Росія), Běidǒu (Кітай) та Galileo (спільний проект, без військового компоненту).
І поговоримо ми сьогодні про Бейдоу.

Річ у тому що Росія дуже старалась відійти від GPS. Бо висіти на навігаційній системі свого потенційного ворога- це множить ризики. Ти можеш позиціонувати якийсь об´єкт в якомусь квадраті, але немає ніякої гарантії що тобі не підсунуть хибні дані зі супутників, з урахуванням того, що супутникова розвідка у НАТО працює непогано. Але Glonass потроху йде вслід за рускім ваєнним корабльом, старі супутники потроху виходять з ладу, нові запускати Росія не може (Юра, ми всьо просралі!), а позиціонуватись треба, тому в основному військові системи Росії, і навіть ракети літають спираючись на данні GPS. Які вони змішували з данними супутників Glonass, ну і так якось і позиціонувались.
Běidǒu в Україні не особливо завжди працювало, ці супутники завжди висіли на тих орбітах, щоб давати позиціонування в Китаї, та тих теріторіях до яких Китай мав інтерес. Україна не була в колі інтересів Китая, тому в Україні ще в тому році можно було спіймати 1-3 (частіше 0) супутників, і окремо спозиціонуватись по ній було неможливо.
Але ситуація змінилась з початку цього року.
Зараз БПЛА ловлять плюс-мінус стабільно 6-8 супутників Běidǒu. Та десь 5-7 Glonass.
Китай якщо вірити офіційним джерелам, не виводив на орбіту нові супутники Běidǒu.
Але з 30 супутників (офіційно) чомусь 8 дає позиціонування над Україною. І це я кажу про стабільну роботу. Якої раніше чомусь не було. Тобто той факт що ця система почала працювати в Україні може означати тільки одне - або Китай змінив орбіти групі супутників, щоб вони могли працювати над Україною(малоймовірно, а точніше- не могли вони це зробити), або включив свої резервні супутники щоб вони теж працювали в системі позиціонування. А ще це раптом співпадає з запуском китайских супутників з початку цього року. І (знов співпадіння) з домовленостями Китая та Росії про організацію єдиної системи Běidǒu/Glonass.
У цього може бути тільки одне пояснення- Китай своїми супутниками допомогає Росії закрити дірку в позиціонуванні, доповнюючи Glonass, щоб ті були незалежними від GPS.
І це допомога саме Росії, бо робить їх ракети незалежними від GPS, а також робить неможливим спуфінг їх ракет та баражуючих боєприпасів. Бо CRPА захищає від подавлення GNSS приймачів, а не спуфінгу. А спуфінг Běidǒu зараз не розроблений, поки що, хоча я можу і помилятись, китайці думаю знають як це можна робити. Коли ти відключився від GPS, та висиш на Glonass/Běidǒu - спуфінг GPS тобі не загрожує.

Так що коли Китай там щось вякає про ’мирний план’ та інше- не вірте жодному слову. Китай одночастно розповідає про ’мирний план’, та допомогає наводити ракети та ’шахіди’ на мирні міста. І дуже хотілось би щоб один з супутників Běidǒu колись засунули товаріщу Сі у дупу. Разом з його мирним планом.

U.P.D. Цікаво, знайшов інфу що китайська компанія Spacety China попала під санкції за передачу супутникових знимків ВС РФ. Плідна співпраця бачу у ціх миротворців...
Filomena• 08 июня 2023
Кадиров виклав це ще до підриву дамби.
Чомусь досі не має ніяких офіційних реакцій.
Allka- skakalka• 08 июня 2023
Что-то мне всё больше становится не по себе
Не кинет ли нас Америка ,когда мы ей станем не нужны?
Filomena• 08 июня 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Не кине.
Але все досить цікаво(
Мурнетка• 08 июня 2023
Сами вырастили монстра с этим Алиекспрессом)
Подняли экономику до небес, можно и террористам помочь..
В Китае до сих пор тащатся по всему советскому, дома флаги вешают, игрушки с Лениным

И думают, что мы с рашей братья.
Ничего удивительного...
Матусік• 08 июня 2023
В них авіа тренування сумісні були днями.
Десь там глибоко ще жевріла надія що з того боку придушать і русня відчепиться від нас, але після таких новин.....
HelloKitty18• 08 июня 2023
👿 пзц
coch100• 08 июня 2023
Ответ дляМурнетка

И думают, что мы с рашей братья.
Ничего удивительного...
Тоже об али сразу подумала, но наш рынок на 60% завален их продукцией, вряд ли мы сможем отказаться от их товаров.
mar minor• 08 июня 2023
Ответ дляFilomena
Не кине.
Але все досить цікаво(
Выборы не за горами
Allka- skakalka• 08 июня 2023
Ответ дляmar minor
Выборы не за горами
Чем нам это грозит ?
mar minor• 08 июня 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Чем нам это грозит ?
Увидим я ж не Ванга .. но один из претендентов на место дружбан и бывший однопартиец Трампа .
автор Sara-a • 08 июня 2023
Ответ дляXlimit
Не верю в это , увы (
Svetyashik• 08 июня 2023
Я все больше убеждаюсь, что мы просто полигон для испытаний. Ощущение, что пока у Нас не испытают все возможное оружие что есть в мире это все не прекратится. И всем глубоко насрать что от нашей страны и людей останется. А останется серая зона с несчастными затравлеными и затюкаными людьми, которым долгие десятилетия придется барахтаться в этом котловане. Уже даже про восстановление никто не кричит, типа мы уже схавали и можно больше не втирать. Никакая это не помощь, а просто самореклама. Можете банить. Пофиг. Просто уже руки опустились. Надежда додыхает, убегает как вода через взорванную дамбу.
svetlapanna• 08 июня 2023
Я тоже прочла сегодня вечером в одном ТГ канале и приуныла..руки опускаются просто
Там еще и видео этих танков было и обкатка русней
julil• 08 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
А что танки дали??? Я пропустила такое….
mar minor• 08 июня 2023
Ответ дляSvetyashik
Ну не затюканными, а злыми …восстановления кричат и деньги интенсивно берут .
svetlapanna• 08 июня 2023
Ответ дляjulil
Сейчас кину ссылку на канал.. ТГ не помню, тк зло взяло
mar minor• 08 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Зло берет да .. наши молчат (( их сторону глянула и ах.нула … одна надежда что фейк или не правда ((((
svetlapanna• 08 июня 2023
Ответ дляjulil
Не танки, боевые машины, но канакой канал пока не нашла..
julil• 08 июня 2023
Ответ дляmar minor
Я глянула на нашу неудачную атаку и потерю техники, танк, 4 бтр, уже не секрет, даже дипстейт разобрал покадрово…И тут такие новости от русни. Мы по капле собираем, а у этих своего дофига и Китай теперь, и иран достал. А хорошие новости когда ждать( отчаяние и апатия.
svetlapanna• 08 июня 2023
Девочки, вот с ТГ ссылка

https://t.me/c/1248149892/37395
asjaua• 08 июня 2023
Телефони сяомі здешевіють значить
svetlapanna• 08 июня 2023
Ответ дляjulil
Я тоже приуныла и нет уже ни слов ни эмоций..
нормально не сплю давно.. по парук часов..
по нам хуя..т ракетами, дронами, издеваются,. стебут . как могут и свинорылые русские ликуют и радуются
Недавно тут на советчице на тему наткнулась, там советовали психолога какую-то, мудрая типа. Зашла на сайт. а там - молитесь за солдат сво, с нами бог ..
Ликующая толпа рашисток , желающих воинам добра и прочей пуйни, фото ’воинов ’ Наыото иконочки и ебал..ники воинов с иконочками, попы в рясах и их хари, благословляющие и поощряющие эту войну.. и у меня отчаяние..
А мы правы, мы на своей земле..
140 миллионное болотное дерьмо нас уничтожает и теперь китаезы. до этого иранцы..
Мрази суки ненавижу..
Просто ненависть , жестокость ,мне не жалко ни одну русскую личинку..
Хочу ядерную конпку и уничтожить всю рашу , всю...
svetlapanna• 08 июня 2023
Ответ дляasjaua
Телефони сяомі здешевіють значить
Так. перейдемо на Айфони та Самсунги,флагманські) Це іронія , якщ що))
PANTERA_KET• 08 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Последние айфоны собирают в китае
-Инга-• 08 июня 2023
Ответ дляSvetyashik
тогда логичнее давать нам новое оружие (ведь вы про испытания пишете). А нам свозят со всего мира старье. Так что ваша зрада не работает
PANTERA_KET• 08 июня 2023
Ответ для-Инга-
Утилизируют так сказать
Сами новое клепают для себя