Хочу почати вчити польську. Ще з радянських часів в квартирі завалявся якийсь самовчитель з польської. Чи можна вчити по ньому чи мова з тих часів змінилась і краще придбати щось більш сучасне або вчитись по матеріалам з інету та ютюбу? Може підкажете свої улюблені підручники, самовчителі чи інет канали або вчителів на ютюбі, бо їх тьма тьмуща. Буду вдячна!
Меня не звали• 09 июня 2023
Одні з найкращих підручників+робочий зошит - hurra po polsku. До них ще є аудіозаписи. Можна знайти в інтернеті.
Дивлюсь Іванну Кишеню - вона надає на своєму сайті у вільному доступі матеріали + робить гарні короткі відео-уроки. Є курси з вивченняу неї ж, там треба добре працювати, багато дом.завдань, але результативно.
Мусик Пусик• 09 июня 2023
Для пополнения базы слов, приложение Drops. Поддерживаю по поводу Хурры. Но по ней надо с преподавателем заниматься хотя бы А1
Добротная• 09 июня 2023
Ответ дляМусик Пусик
По Хурре поддержу, что хотя бы старт нужен преподаватель. Язык не легкий. Суть понимаешь, но читая. На слух поляков сложно разобрать. А грамматика 🙈с кучей исключений