Астоновитесь!• 09 июня 2023

Чоловік сказав, що живе зі мною тільки із-за дітей

В шлюбі 20 років, в нас 2 доньки 15 та 8 років. Це, що як діти підростуть, він піде від нас?
Бойова• 09 июня 2023
’Із-за’ припустимо у реченні ’заєць виглядає із-за куща’

12 галюцинаций• 09 июня 2023
Ответ дляСмайликівна
Ну так автор же королева она работать не может, раньше я всем завидовали кто не работает, особенно богатым жёнам, а когда узнала что брат жене изменяет та дома сидит дети, он ей машины меняет, кварир куча, отдых, а он любит другую и с ней ради детей, у него на стороне ребёнок, а она ходит и с себя крутую богачку строит, а он и домой ехать не хочет. Вот так живут многие женщины при этом под носом ничего не видят и не знают.
Мудак ваш брат
Диви яка я пава!• 09 июня 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Та не вірю, что он сможет передать, не такой он. Возможно я живу в ррзовых очках
Мені це нагадує історії порадниці. ’Ми не спимо п´ять років, він не ночує тижнями дома, не дає грошей, не їсть мою їжу. І от я знайшла повідомлення в телефоні - якась хвойда прислала фото в стилі ню, а мій чоловік відповів ’спасібо за вчора ’. Допоможіть розібратися, чи він мені зраджує, бо я не хочу розвалити нашу міцну сім´ю