ХудМудЖен• 09 июня 2023

Дівчата, благодійність... не робіть так...

зараз багато збирають речей для херсонців...... і люди побачили в цьому можливість вигрібсти старе шмаття і бабині скрині, це жесть
Не принижуйте людей, НІ, ці люди не мають бути раді , що їм дали щось, костюм 1982 року випуску, порвані , всі в плямах, розтягнуті , в плесені, вонючі, не стірані речі! НЕ принижуйте людей взуттям з болотом 2021 року місіння! порваною постільною білизною, рушниками!
це не люди з низькою соціальною відповідальністю. які набухались в 2015 і ще до цих пір в запої і їм все одно що з ними...
дитяче то теж окрема історія, наче зняли обригану футболку і в пакет
дитячі іграшки... не треба дітям мяких іграшок, які зачмогані були до того, а зараз по пакетах з взуттям чмогаються далі, потім вони набируться вологості і будуть пліснявіти!
дітям не треба маленькі дитяльки від ігор, яких нема, дітям в принципі не треба нічого маленького, особливо здорову коробку з пазлами на 300 штук і фактично 5 штук...
це не смітник!
хочете щось від себе дати, критично подивіться на ті речі, чи вдягнули б ви особисто їх, чи чисті вони.. зашийте ту простінь.. у людей і у волонтерів нема часу сидіти і шити що б воно далі не лізло.
краще вже рулон туалетної бумаги передати ніж 5 пакетів сміття.Дякую за розуміння!
і тепер ще для швидкості сортування
Будьте ласкаві.... коли пакуєте не кидайте все в один пакет, окремо в пакет дитяче, підпишіть дитяче дівчаче 0-6 місяців, дитяче хлопчаче 9-15 років. Постільна білизна : 2 наволочки, 2 пододіяльника і протинь, 2 полотенця...Жіноче літне, осінне розмір М... взуття розмір 39 і так далі.
все має бути чистим, випраним і помитим!
іграшки ... краще олівці, альбоми, книжки, цілісні ігри : ляльки, авто, ..якщо це гра по типу лото..то в окремому пакеті, що б не розсипалось!
а тепер те , що дійсно потрібно складати в посилку : зубні щітки, зубні пасти, прокладки, ( тампони) , туалетний папір, мило як господарське так і звичайне( кускове) , пральний порошок, перекис водню, ентерос гель і так далі......
я розумію, що зараз буде багато фу...але дівчата, будьте чесними
люди втратили абсолютно все, але людей принижувати сміттям не треба!
ДЯКУЄМО ВСІ ТІ, хто ці посилки сортує і викидає лахміття і ще плаче , бо не знають, що з цим всім робити.
WhiteWidow• 09 июня 2023
Підтримую

чаревна• 09 июня 2023
А меня когда то здесь, чуть не распяли за вопрос почему отдают вещи мятые, без должного внешнего вида.
Начинается все с мелочей.
Йцфыяч• 09 июня 2023
Сто %
чир• 09 июня 2023
Неужели кто-то передает откровенное смиття, обрыганное и с дырками?
ПЛЮС-МИНУС• 09 июня 2023
Ответ длячаревна
Начинается все с мелочей.
ну с ’почему мятое?’ это уже перегиб.
Irina7926• 09 июня 2023
Повністю підтримую.
Prervana• 09 июня 2023
Ответ длячир
С пятнами месячных как вам?
Klodia• 09 июня 2023
Ответ длячаревна
Начинается все с мелочей.
Меня тоже здесь одна альтернативно одаренная таким пинать пыталась, когда я написала, что мне принесли пакет одежды с пятнами под мышками и в паховой зоне.
Olga Zelenyak• 09 июня 2023
К сожалению, это крик в пустоту.
Все, что приносят, надо перебирать и только тогда отправлять людям. Помогаю периодически на складе, куда привозят вещи, чтобы их отсортировать. Там такое можно увидеть...

Ollka• 09 июня 2023
Зголна.
Я волонтер. З початку війни таке віддають. А ми потім не знаємо куди його дівати. Витрачаємо час на перебрати, посортувати, частину вивезти на смітник. Частину забрати додому випрати, попрасувати. Рідко хто віддає речі в нормальному стані.
автор ХудМудЖен • 09 июня 2023
Ответ длячаревна
Начинается все с мелочей.
пом´яті то не така біда як взуття з болотом в перемішку з трусами, де на ластовинні застірані невиведені месячні.
Ollka• 09 июня 2023
Ответ длячир
Еще и трусы нестиранные. И футболки с дырками. Грязное - вообще в порядке вещей. Мятое почти все - но это ладно.
автор ХудМудЖен • 09 июня 2023
Ответ длячир
скажу коротко ...і не тільки з таким
Танюша• 09 июня 2023
Так, я як ВПО можу це підтвердити! Коли ми виїхали з окупації в минулому році, плакати хотілось від того що нам пропонували - брудні драні ковдри, туфлі на підборах, вечірні сукні, блузки з декольте.
А самого елементарного - рушник, постільна білизна, якийсь спортивний костюм не було.
Руда Сова• 09 июня 2023
Каждый раз, как только собирают вещи, поднимается этот вопрос, и ничего не меняется с 2014
Ollka• 09 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
ну с ’почему мятое?’ это уже перегиб.
Просто есть разное мятое
Бывает сложенное, и измялось из-за этого, в пакете. А бывает ооочень мятое, пересушенное, отладить иногда не знаешь как - стирает дома, а потом гладишь.
Танюша• 09 июня 2023
Я ще як ВПО з досвідом. Речі обов´язково мають бути чистими, бо зазвичай в місцях тимчасового перебування немає чим прати.
olgabaluta• 09 июня 2023
Поддерживаю, еще и корм для животных передают, просроченный и с плесенью(((
автор ХудМудЖен • 09 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
К сожалению, это крик в пустоту.
ну не зовсім в пустоту, я багато таким займалась і чесно, на колишній своїй роботі привчила людей до порядку) деяким людям просто 1 раз пояснити треба і все ок)
таке буває, чесно)
ну а про перебирати) перебрати пакет чи коробку де підписано все і той, де в перемешку дитяче жіноче чоловіче труси ноский колготи і т.д.. таки набагато легше

Ollka• 09 июня 2023
Ответ дляPrervana
С пятнами месячных как вам?
По поводу белья отдельная тема.
У меня просьба - не передавайте ношенное нижнее белье (трусы). Возможно есть новые, которые не носили, или купить недорогое хб.

Подумайте - носили бы Вы чьи-то ношенные трусы?
Венздей Адамс• 09 июня 2023
Согласна полностью! Я хожу плести сетки, нам тоже передают вещи, чтобы резать на полосочки. Что только не передают! И купальники, и лифчики, и джинсы, и сумки из кожзама. Столько всего насмотрелись за это время, бывает аж стыдно перебирать
Ollka• 09 июня 2023
Ответ дляРуда Сова
Подтверждаю.
Но может хоть кто-то задумается
Танюша• 09 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
ну с ’почему мятое?’ это уже перегиб.
Бо м´яті речі на себе не одягнеш, а праски у впо може елементарно не бути.
Wendy Rhoades• 09 июня 2023
Ответ длячаревна
Начинается все с мелочей.
мятые они и будут, их же и волонтеры не на отдельных вешалках перевозить будут, а прессовать, чтобы больше поместилось.
А вот дырявые, грязные - это ужас!
Ello• 09 июня 2023
а куда можно отправить вещи и обувь?
автор ХудМудЖен • 09 июня 2023
Ответ дляРуда Сова
через те, людям треба нагадувати про це
бо ж багато людей мають перший досвід віддавання і так далі
тому нагадувати і нагадувати і головне пояснювати чому так , а не по іншому..бо люди ображаються, що викидають на смітник речі
а куди їх дівати ті баули
це ж навіть не секондхенд ветошь.. це пліснява, бруд, рвання
ЧупакабраЗеБест• 09 июня 2023
Ответ длячир
о дааа, даже мне домой зачем то приносили. хотя мы бедствуем.
чир• 09 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
скажу коротко ...і не тільки з таким
Видимо это исключение все же. Зачем дома хранить обрыганную футболку или грязные трусы с дыркой. Я при всем желании не смогу собрать подобное.
Pink Swan• 09 июня 2023
Я згодна на всі 100%. Віддавати треба лише те, що ви взяли б собі.
Але є й інша сторона нашої реальності. Більше року війни, вже стільки цих зборів було, що повигрібали вже все. Спочатку краще, тепер, що залишилось.
В нас у ЖК дівчина займається волонтерством, дуже обурюється, що допомоги в рази менше, ніж було на початку. Це трагедія, але матеріальний ресурс в багатьох йде до нуля.
Питання? Костюм 82го чи взагалі нічого?

ПС. Брудні речі не допустимі. Навіть старенькі мають бути чистими.
иркин• 09 июня 2023
Закликати до такого, звісно, треба, але кожен, хто займається гуманітаркою, має бути готовий, що великій частині добра місце на смітнику. Так було завжди.