Ласковая_львица• 09 июня 2023
Нужен совет по покупке стульев к уже имеющемуся столу.
Стол овальный ,бук или ясень(не помню) ему уже лет 20 .Нужны стулья под него. Выбрала такого плана. Не могу с цветом определится. Хочу белые,но в тон стола как бы краше. Или такие как фото 3 .Может кто брал подобные ,как качество? Везде требуют полную оплату. Как то переживаю. Стулья в живую не видела
Стол по цвету как фото 1 ,только не круглый а овальный.
Результат:
вже голосів:
10 (37.04%)
1 вариант ,только цвет обивки
9 (33.33%)
4 вариант
7 (25.93%)
3 вариант
1 (3.7%)
5 вариант
0 (0%)
2 вариант
0 (0%)
2 вариант ,только обивка беж
Пишна молодиця• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Зараз ціни кожен день все вище і вище. Взимку придивилась собі комплект постільної білищзни за 3000 тис. Збирала на нього,а він вже 5200-5700. Звичайно не куплю. І так все
Цікаво, що ці стільці ми в 2017 десь по такій же ціні і брали. Вона не зросла.
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Нічого собі. Цікаво чому. У мене ділема тепер -взяти в Епіцентрі в наяності-є і білий и темний по оплаті частинами,але дорожче. Чі взяти в магазині трошки дешевше але чікати 2-3 неділі і платити відразу всі кошти.
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Так, чудово миється. Воно хоч і дерево, але поверхня досить гладенька і в оці пори від дерева нічого не забивається Мені є з чим порівняти: стіл у нас теж білий, але більш пористий. І там в цей рельєф реально все підряд забивається. Доводиться терти із содою.
А стілець достатньо просто протерти вологою ганчіркою.
А в тон дерева дійсно важко попасти, тим паче онлайн. Ми коли плитку вибирали, то їздили по магазинах прямо зі шматком паркету. Інакше був би різнобій.
Ви мене дуже виручили .Шкода що рогожка-не дуже тканина. мені вона візуально дуже подобаеться.А в білому кольорі тканина Берлін,сказали що краща по якості.Ви вживу не бачили випадково таку
Весела бджілка• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ми брали минулого літа близько 6000 за 4 стула
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляВесела бджілка
зараз мені 8800+ 1200 доставка .Дорожче набагато
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Замовила один білий стілець .Подивлюся що і як .потім вже замовлі інші 3 .Ще дивлюся на стіл з юска і майже такий є тут де ці стільці беру. Але в юскі ніжки металеві,а тут дерево.Думаю тепер. Дочка собі захотіла такий
Пишна молодиця• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Прошу ) На жаль, не пам’ятаю вже. Мабуть не бачила. Ну але візуально так, виглядає ніби надійніше.