Ласковая_львица• 09 июня 2023
Нужен совет по покупке стульев к уже имеющемуся столу.
Стол овальный ,бук или ясень(не помню) ему уже лет 20 .Нужны стулья под него. Выбрала такого плана. Не могу с цветом определится. Хочу белые,но в тон стола как бы краше. Или такие как фото 3 .Может кто брал подобные ,как качество? Везде требуют полную оплату. Как то переживаю. Стулья в живую не видела
Стол по цвету как фото 1 ,только не круглый а овальный.
Результат:
вже голосів:
10 (37.04%)
1 вариант ,только цвет обивки
9 (33.33%)
4 вариант
7 (25.93%)
3 вариант
1 (3.7%)
5 вариант
0 (0%)
2 вариант
0 (0%)
2 вариант ,только обивка беж
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляВесела бджілка
Они из мешковины,в другом ответе добавила фото,ткань кашлатится и протирать мочалкой.В юске есть такие же,только под велюр,они легко моются и не кашлатятся(фото добавила) взяли такие на квартиру для сдачи посуточно,за год как новые и легко моются
Велюровые лучше? По фото ничего не понятно. и те и те нормально на фото выглядят. Но у них разница в цене
Весела бджілка• 09 июня 2023
Ответ длякурасаны
Фото не видно. Але я своїми задоволена.
Котясь шерсть важко випилососити,мочалкой коли Тереш,вони зкачуються,затяжки легко зьявляються
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляВесела бджілка
Зрозуміла. Самі вони нормальні,а тканина погана .Чі і сидіти не зручно?
Весела бджілка• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Велюровые лучше в разы,их легко почистить если испачкали,сидеть комфортнее,если есть кот,то только велюр,не оставляет затяжки от когтей.Ловите акции,на них часто скидки,брали не дорого в пределах 1250 грн
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляВесела бджілка
Спасибо.
Мамзелькіна• 09 июня 2023
Точно в колір стола ви стілець не підберете, то ж і не намагайтесь. Беріть сміливо чорний або білий корпус і декоративну кольорову обивку, яка пасує до кольору стола, але не намагається його повторити. Як на мене, то білий корпус і якась тепла теракота (трохи темніше стола по світлоті) на обивку, або якийсь синій, але його складніше підібрати.
Весела бджілка• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Нормально сидіти,але на велюрових краще,вони ширші и більш стійкі
Стрекоза любви• 09 июня 2023
Автор, не беріть з підлокітниками. Для кухні це зайве. Вам щоб сісти за стілець потрібно буде набагато більше рухів і простору.
Пишна молодиця• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
У ніх є багато варіантів оббивки .Як тканини,так і шкірозамінника. А ви де брали свої стільці? В епіцентрі вони по 2 тіс,а у виробника от 1700до 1850
Змогла знайти замовлення на пошті, бо було це давно :) Магазин ’Мебелит’. У них бачу такі по 1885. Ми вносили якусь передоплату їм, потім вже решту суми, як привезли. Ми і стіл в них купували. Скарг нема.
У нас корпус стільця білий (миєтося норм, не скажу що маркий). А тканина - така типу бежева мішковина.
дама_из_декрета• 09 июня 2023
Ответ длякурасаны
Можу порекомендувати от такий варіант з Юску. Я дуже задоволена ціми стільцями. Вони комфортні, легкі, збираються без викрутки, я сама впоралася. І ножки пасують до кольору вашого стола
Так ножки дуб. И стол на первом фото дубовый. Ясень по цвету отличается.
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Дякую. Пішла шукати цей Мебеліт.Тканина вам не сподобалась,вірно?
Пишна молодиця• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Так, тканина (мішковина) жахлива у догляді. Самі стільці зручні і міцні.
Волшебная палочка не для всех• 09 июня 2023
Юск рулит стулья можно купить в разобранном виде есть доставка там очень много акций я покупала белые классика у них тоже предоплата
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Дайте мені ссілку будь ласка,не можу знайти
дама_из_декрета• 09 июня 2023
Я бы взяла черные стулья, если есть ещё какие-нибудь черные элементы в кухне. Они очень красиво сочетаются с деревом, а в цвет дерева попасть трудно.
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляВолшебная палочка не для всех
А по качеству цена-качество? вот тут велюровый стул показали,дочка уже хочет себе такой в комнату. На кухню ей понравились те что на фото 1-3 .И 4 тоже ,но они намного дороже.А мужу лишь бы подешевле. Он и на табуретке бы посидел
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ длядама_из_декрета
Ну можно придумать что-то. Дочка тоже меня на черные подбивает
Пишна молодиця• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ось - у нас такі стільці.
дама_из_декрета• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Мне качество Юска не нравится. Мы купили прикроватные тумбы, а они оказались страшно вонючими. За год так и не выветрелись (даже на балконе стояли). Пришлось выбросить. Жалею, что не отправила их сразу назад, а понадеялась, что выветрятся.
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ длядама_из_декрета
У меня так один комод икеа . Выкинуть жалко .Но каждый день уже второй год по пол дня выветриваем комнату
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ось - у нас такі стільці.
У вас тканина Берлін .Мені сказали що вона гарна. Але вона не як мішковина. У вас білий ?
Пьяная вишня• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
А чому без підлокітників .Я думала зручніше з ними
Просто підлокітники в кухні не застосовують. Кухня це сіли поїли і вишли з кухні чи столової.
Підлокітники застосовується для письмового столу щоб зручніше було сидіти (учню, студенту чи робітнику).
Але жорсткої вимоги для підлокітників не має.
Якщо бажаєте то купляєте стільці такі як вам хочеться і зручно
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляПьяная вишня
А чай попить з родиної на часок,потеревенити
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляВесела бджілка
Щось я в юскі не можу знайти стілець цей вілюровий. Дайте будь ласка посилання на нього
Весела бджілка• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Але ми брали набагато дешевше
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляВесела бджілка
Але ми брали набагато дешевше
Зараз ціни кожен день все вище і вище. Взимку придивилась собі комплект постільної білищзни за 3000 тис. Збирала на нього,а він вже 5200-5700. Звичайно не куплю. І так все
Пишна молодиця• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
А, я придивилася - точно, у мене не така тканина. Просто на фото погано видно. А колір такий самий. У нас щось із цих трьох
Так, білий.
Ласковая_львица
• 09 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Так, білий.
Миється легко? Мучаюсь біле чи темний горіх замовити
Пишна молодиця• 09 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Так, чудово миється. Воно хоч і дерево, але поверхня досить гладенька і в оці пори від дерева нічого не забивається Мені є з чим порівняти: стіл у нас теж білий, але більш пористий. І там в цей рельєф реально все підряд забивається. Доводиться терти із содою.
А стілець достатньо просто протерти вологою ганчіркою.
А в тон дерева дійсно важко попасти, тим паче онлайн. Ми коли плитку вибирали, то їздили по магазинах прямо зі шматком паркету. Інакше був би різнобій.