Майская киска• 09 июня 2023
Перетин кордону з Польщею
Підкажіть, будь ласка,з власного досвіду. Хто нещодавна перетинав на автобусі кордон Польща-Україна та у зворотній бік - скільки по часу реально зайняв перетин кордону.
Майская киска
• 09 июня 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
А что Вам даст, как у других?
Как кому повезет .
Ну приблизно хоча б розуміти, скільки часу закласти про всяк випадок до поїзда
культУра• 09 июня 2023
недавно не пересекала, но осенью и зимой прохождение границы занимало 5-8 часов в сторону Польши и 2-3 в нашу сторону. если б нужна была пересадка - я бы брала запас не менее 12 часов
Ніколи не збрешу• 09 июня 2023
Автор раз на раз не приходиться можна і три години,а можна і вісім,і десять стояти
Майская киска
• 09 июня 2023
Ответ длякультУра
Ого, спасибо. Тогда беру билеты так, чтобы 12 часов было запас
Майская киска
• 09 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Дякую