Не має сил все це вивозити.
Відчуття, що приходиш не в консульство, в до них додому.
Допомоги 0.
Щоб потратили в єлектронну чергу, потрібно платити кошти, потрібно зробити паспорт, відсилають в ДП документ, паспорт подовжувати не хотять, бо навіщо, якщо зробити можна його в ПД за 500 злотих.
Консультаційний відділ це окрема тема, сидять хами, які тільки можуть тобі не прямим текстом казати, що ти ніхто.
Я хочу написати скаргу, бо це все переходить всі кордони дозволеного.
Допомоги 0.
Ответ дляТА7НЯ7
Да мы за границами Украины бесправные люди…..
Я в шоці від того, що відбувається.
Для мене це вже дніще.
Ответ дляСhanelKa
Це не тільки в Польщі так
В посольствах ось такі люди працюють
Українці - що скажеш
А до своїх відносяться так як до лайна
Завжди не задоволені і грубі
В мене асоціація - реєстратура якоїсь районної лікарні
Такий принцип спілкування в них
В посольствах ось такі люди працюють
Українці - що скажеш
А до своїх відносяться так як до лайна
Завжди не задоволені і грубі
Такий принцип спілкування в них
Саме так.
Сьогодні зі мною розмовляла пані так, що я думала в неї приступ буде.
На питання не відповідають, починають кричати. Слухать не вміють, перебивають на кожному слові.
І вона мені кричить, я поважний консул.
Хто? Вибачте. Консул?
А відчуття, що потратила на базар десь в далеких 90х
І вона мені кричить, я поважний консул.
Хто? Вибачте. Консул?
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так.
І вона мені кричить, я поважний консул.
Хто? Вибачте. Консул?
І вона мені кричить, я поважний консул.
Хто? Вибачте. Консул?
Так к сожалению было все года что я тут живу .
Ответ дляАфри
А почему это не хотят продолжать? Я спокойно продлила заграны во вроцлаве, только конечно неделю запись ловила.
Скарга явно ничего не решит к сожалению
Пояма мова:
Не продовжуємо бо можна його зробити.
На моє питання: чому послуга на сайті є консульства є, а на реальності не має - відповіді я не отримала.
Не продовжуємо бо можна його зробити.
Ответ дляMurrr4a
Читала юриста, що до них ходив. Такий точно відгук. Нажаль, скаржитися можна лише в якісь відділи з прав людини. В Україні є такі. Та й добре, якби відгук був не один. Але цим треба займатися,збирати підписи незадоволених, писати колективну заяву
Дякую!
Ответ длясладкий_ноябрь
Пояма мова:
Не продовжуємо бо можна його зробити.
Насправді вам треба робити новий, продовження це лише тимчасовий захід.Не всюди пускають щ такими паспортами
Ответ дляMurrr4a
Ось його відгук
Можете дати контакти цієї людини?
Я не можу і не хочу це просто так відпускати
Ответ дляАфри
Это бред какой то.
Серьезно
Ну так я це розумію.
Бо продовжити то 0 гривень, а зробити новий в ДП то 500злотих
Ответ дляnata.ant
Не в цьому річ
Якщо на сайті консульства є така послуга як подовження, то вона має бути і в реальності.
Так?
Ответ дляGleva
Працівники посольства та консульства України за кордоном - це працівники МЗС України, які перебувають у відрядженнях в цих країнах, можна спробувати в МЗС написати. Але біженці вже майже півтора року, а скарги все є, нічого не змінюється
Це не люди, це звірі, я серйозно.
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну так я це розумію.
Ні,людина не може знаходитися без дійсного паспорту,продовжити дозволи з війною,війна вже більше року,тому зараз і відмовляють,ви спокійно можете зробити новий паспорт
Ответ дляnata.ant
Не имеют права отказывать если такая услуга предусмотрена.
С чего бы отказывать в услуге которая есть на официальном сайте и занимает по времени 5 минут максимум.
Почему Вроцлав продалжает паспорта а Варшава вдруг нет?
Espresso_caffe• 09 июня 2023
вот это реальная картина нашего государства, просто отчаяние от всего этого
’Талончик’ не только там платный. Вас хоть отправили в ДП Документ. Мой ребенок выехал в Штаты весной 2022, а зимой закончился срок действия паспорта. Я в Украине. Визы у меня нет. Опекун имеет полномочия только на территории США. Посольство - это территория Украины. Продлить паспорт смысла нет, авиакомпании не возьмут на борт с таким. Заказать новый - нет законного представителя ребенка. И никто из работников там не подсказал, что родители могут оформить паспорт в Украине. Ребенку ещё нет 12 лет. Никакой консультации 😕
Ответ дляnata.ant
Супер.
Але послугу на сайті консульства таку маємо?
Маємо
Значить повинні робити за потребою
Маємо
Значить повинні робити за потребою
Ответ дляАфри
Тому що це тимчасовий захід,там його взгалі відміняли це продовження,потім знову дозволили .Честно я не бачу,в чому проблема зробити новий
Ответ дляАфри
Ось і я про це.
Ответ длясладкий_ноябрь
Це не люди, це звірі, я серйозно.
Я була біженцем в Бельгії, під час мого відвідування люди сварилися, що записувалися на нотаріальні дії, але цей працівник захворів і прийом просто скасували, записуватися треба було по-новій, через три місяці ще й віконце зловити надзвичайно важко. Потім в чаті читала, що цей працівник дуже хворобливий)))
Ответ для...lana
В ДП я записалася ще в понеділок, на завтра.
Але документи я буду чекати 2 місяці, тому потрібно подовжити вже їх зараз, поки нові будуть робитися
Ответ дляnata.ant
Проблеми зробити новий не має.
Я проблема поганої роботи консульства