Продаю витрішки• 09 июня 2023

Автобуси Фліксбас - норм?

розумію, що їх купа, тих автобусів, але хто орієнтується, підкажіть - у них всіх +- мають бути стандартні умови? а то боюсь купити білет і їхати в автобусі типу спринтера 15-17 годин. Цікавить нічний рейс з Варшави до Києва, перевізник вказано Терлецький Петро
ТаЕщеОптимистка• 09 июня 2023
Часто їздила пп терлецький ( за останні сім років ), їх рейс єдиний , який їде через бучу

Автобуси всі великі
Спринтери не їздять на цьому маршруті

Чучало яблуні• 09 июня 2023
ездила из Киева в Варшаву прошлым летом - автобус большой, с туалетом. Нормальный
ТаЕщеОптимистка• 09 июня 2023
Є варіант поїздом
Варшава Київ
Наші провідники за 3500 грн продають квитки
Чучало яблуні• 09 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Є варіант поїздом
Варшава Київ
охренеть цена
Тро Нью-Йорку• 09 июня 2023
Хороший автобус, ничего особенного
Тро Нью-Йорку• 09 июня 2023
Я ездила только короткими рейсами 3-4 часа
ТаЕщеОптимистка• 09 июня 2023
Ответ дляЧучало яблуні
охренеть цена
Знайома ось їхала )))
3500 платила туди і назад 3500
Казала
В сусідньому вагоні по 5200 грн люди їхали

автор Продаю витрішки • 09 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Є варіант поїздом
Варшава Київ
та я могла б і поїздом, час купити білети є) і навіть не з Варшави, а з Хельму чи Перемишля. Просто доведеться довго чекати, а тут буквально пару годин після літака - і я вже їду. тому це єдиний варіант.
ТаЕщеОптимистка• 09 июня 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Я часто автобусом Їзджу
Там без місця
Де водій скаже

Я заходжу і відразу на останній ряд лягаю ))
Так мені завжди везло )
Эббот• 09 июня 2023
Фліксбас всі однакові. Але перевізник Терлецький Петро - не Фліксбас. Ви на Інфобасі брали квитки?
автор Продаю витрішки • 09 июня 2023
тоді ще питання для ’знатоків’ - 3 години достатньо, щоб з Шопену дістатись Варшави Заходньої? бачу, що там досить близько, але це ніч фактично, тому трохи переживаю
автор Продаю витрішки • 09 июня 2023
Ответ дляЭббот
я ще не брала, просто на фліксі зімітувала покупку - дійшла до оплати і все, щоб побачити інфу про перевізника
Gleva• 09 июня 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ось інформація про компанія Фліксбас, Терлецький це не звідси.
По питанню - автобуси фліксбас всі фірмово однакові (кольором, виглядом)
автор Продаю витрішки • 09 июня 2023
Ответ дляGleva
ну от несу скрін, внизу, там де договір)
Эббот• 09 июня 2023
Офігіти! Так, я їздила на Прагу - там був іноземний оператор, а на Варшаву перевірила в додатку - Терлецький! Спробуйте уточнити на гарячій лінії +38 044 228 1473, працює з 9 до 17
TanyaK13361• 09 июня 2023
Іздила Рівне-Будапешт, туалети не працюють, тільки на зупинках, на останні місця - дуже жарко, вони над двигуном. На кордоні з Угорщиною стояли годин 8, запізнились на 4 години .
kristi_ana• 09 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я часто автобусом Їзджу
Там без місця
Де водій скаже

Так мені завжди везло )
Це як без місця? На фліксбасі всі з місцями. То вам просто пощастило.
kristi_ana• 09 июня 2023
Я їхала фліксбас тільки Рига-Варшава. Стюардеси в автобусі немає, навіть пледів не дали. Еколайнс мені більше подобається, але не знаю чи їздять вони за вашим напрямком.
ТаЕщеОптимистка• 09 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Не вказують номер
Водій при посадці назначає
Та прям таки пощастило ) сім років ізджу )))

Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 июня 2023
Останній раз десь у Європі зіштовхнулися з тим що флікс тепер викупає задні 5 самих незручних місць.
Якщо є місця вільні - то ок, а ні, то їхатимеш як попало.
Gleva• 10 июня 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Це я так розумію зробили нещодавно, акурат під аеропорт Варшави, тож напевно уклали договір з іншим перевізником