ЗаведУющая• 09 июня 2023
Допоможіть знайти босоніжки
Підкажіть, де купити сандалі «рибака» беж або нюд, на платформі не менше 5 см. Бажано з закритим носом, щоб пальці не виглядали.
Дуже дякую вам, шановні стиляги! 💐
ЗаведУющая
• 09 июня 2023
Ответ дляЦибулька зла
Это какие?)сама иногда платформу люблю
Такі. Тільки щоб великий палець не виглядав. Щоб суцільний ніс був
ЗаведУющая
• 09 июня 2023
Я й на білі згодна. Аби не темні, бо зайву вагу набрала, щоб зріст не різали
Цибулька зла• 09 июня 2023
Ответ дляЗаведУющая
Аа.я больше классику на платформе люблю,они более изящные
Гравіцапа• 09 июня 2023
Ответ дляЗаведУющая
Автор, а Ви приміряли?
В моєму уявленні таке взуття пасує виключно ххs-xs дівчатам
Без образів• 09 июня 2023
ЗаведУющая
• 09 июня 2023
Ответ дляГравіцапа
Автор, а Ви приміряли?
Ні, не міряла. Я хоч і пухкенька(69 кг, зріст 176) мені норм буде. Бо подібне взуття носила(на платформі). Та й виходу немає, ніготь порізали на нозі, заборонили нарощувати, фарбувати. Тому бачу такий варіант
Гравіцапа• 09 июня 2023
Ответ дляЗаведУющая
В мене такий саме зріст, але на 5 кг менше, за рахунок того, що ноги ну не те, щоб повні, але такі скажемо жіночі. Мені такі не підходять, нажаль, хоча дуже подобаються
Без образів• 09 июня 2023
Ответ дляЗаведУющая
О, дякую🌷! Прикольні
Это эстро
Посмотрите на сайте
Я их обувь люблю и у меня много ее, носится хорошо
Посмотрите на сайте
ЗаведУющая
• 09 июня 2023
Ответ дляГравіцапа
Я під міді, максі та штани. Міні не вдягатиму, бо вага дуже-дуже повільно йде. А ще ніготь.