Амбасадор щастя• 09 июня 2023
Ваш рецепт на миллион!
У вас есть такой рецепт? Чтоб вы приготовили блюдо и сказали ваааауу. Чтоб родные просили готовить это блюдо всегда. Поделитесь, плиз) желательно, чтоб не сильно сложное
Неновая почта• 09 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
А чоловіку вашому теж вау? Чи він перед вечерею в кафе вечеряє?))
А що з чоловіком не так? Його улюблена страва - спаржа у беконі. Але з креветками також норм. Він не фізично, розумово працює.
Неновая почта• 09 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Мені такі не зустрічались)) зазвичай в моєму оточенні чоловіки їдять великі ситні порції їжі, теж розумово працюють
Ну в мене такий унікум значить. В принципі досить ситна страва. Якщо ще з беконом. Але з беконом я люблю у духовці на режимі конвекція.
У мене штрудлі. Робиться тісто як на пельмені, тоненько розкачується, мажеться олією, посипається чорним перцем і зеленою цибулькою, зкочується в рулетик, нарізається на галушки. Далі, в каструлю шматочки смаженого м´яса, засмажку, потім зверху ці рулети і залити водою, щоб на пару пальців не покривало рулети, нехай кипить і вариться. Потім все перевертається в миску, рулетики і м´ясо змішуються, накладати порційно.
Відірву та викину• 09 июня 2023
Ответ дляЛетюча помилка
М´ясо по-французьки з картоплею.
Дайте рецепт, будь ласка
Птица секретарь• 09 июня 2023
Ответ дляtarveldy
В неї деменція?
Я смотрела видео Топ 5 блюд, за что хейтят Высоцкую. Там были небезизвестные сырники, макароны сварила, добавила 150 г водки. Говорит ’слышишь, какой аромат?’
И горелые помидоры из духовки. Она их вытаскивает, голос за кадром ’Они должны быть такие чёрные?’. Отвечает - да, чем чернее, тем лучше
Ответ дляПтица секретарь
Та я якось тут свої сирники виставила,мене захейтили порівнявши з цією жінкою, то подивилась , враження що це психічно хвора людина
ПС мої захейтили через кількість муки, але сама винна, не правильно дала цифри, думала в мене склянка на 150г муки, а насправді муки там 80 г , ну то таке
Ответ дляtarveldy
Бо Ви не посипали цукровою пудрою, а вона посипала) Під пудрою все красиве.
Ответ дляПтица секретарь
Крильця ще на мангалі, супер рецепт) Крильця після атомної війни.
Птица секретарь• 09 июня 2023
Ответ дляЧаюри
О, крильця я пропустила. Треба знайти, насолодитися.