Прямое попадание именно в нашу трешку , никто там не жил слава Богу ,подскажите есть шанс что вместо 200 тыс будут в будущем давать квадратные метры ?
катерина12009• 09 июня 2023
Ответ дляMellisa
Ага, и многоэтажки люди за свой счет восстанавливают, фонды ищут и тд. Знаю город только двери и окна массово ставил. Может что и ремонтируется, но у всех моих знакомых через фонды и спонсоров
Ірпінь, вікна і ті поставив фонд, місто бе-ме. Криша пробита, майже нема 2 поверху, але ж стіни є? Є. То у вас все норм і вау у вас є вікна(. Я не вірю що і 200 дадуть бо вже офіційно 17500~ заявок, це ще як мінімум + стільки ж буде, а гроші наразі дають першим 8..
тільки шукати фонди і спонсорів
Ответ дляn.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e
Буряты сожгли дом моей тёти в Снигиревке. Она бегала несколько месяцев по разным администрация, подавала заявку в дию. В общем, долго и щепетильно занималась вопросом компенсации и ей насчитали выплатить больше 5 млн грн. Выдали на руки документы с печатью президента. Но как и когда будут совершаться выплаты, никто не знает
Сочувствую очень,бедные люди,но думаю денег никто никому не даст! Деньги спишут и по карманам распихают и то если эти деньги кто-то выделит ! За чей счёт банкет ? 2т впл задерживают 2-3 месяца ,а тут компенсация ...или квартиры людям ,гляньте на северную салтовку ,люди бомжами стали ,западные СМИ приезжают фоткаться и видосики снимать для запода и все! А людям хер ниденег ни жилья ,а то ,что можно востановить люди за свои деньги делают от государства дуля! Простых людей жалко
Annetka_100• 10 июня 2023
Ответ дляTaFo
автор, я не знаю, дадут ли. Я вас очень очень обнимаю. Где вы сейчас? целы? здоровы? кушать у ва есть?
Вы человечище! Вот так коротко и по делу, без лишних слов и эмоций, вы спросили о главном и выразили поддержку. Очень тронул Ваш пост. Думаю, автору темы тоже откликнулись...
Svetljachok• 10 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
В мене тільки матюки …
Писати не буду їх
Де Ви зараз ?
Писати не буду їх
Де Ви зараз ?
В Польше. Снимаем жилье. Бомжи на долго.
Svetljachok• 10 июня 2023
Ответ дляVeronika130989
Очень вам сочувствую,у вас помасштабнее увечия ,лучше бы и у нас и выплатах не вели речи,и мы дождались просто жилья
Вопрос был бы только во времени
Так я и не хочу выплат. Никто там жить не будет с детьми. Но! Власти с Жилстрой 1 уже денежки пилят и восстанавливают. Сейчас заморозили стройку - посмотрим. Но многие хотят там жить🤦🏼♀️
Ответ длякатерина12009
тільки шукати фонди і спонсорів
Акт зробили більше року назад. Несуща стіна в будинку. В газову трубу влетіло... Кирпич розтрощений висить на обоях. Вікна всі міняли самі. Всі в квартирі- від удару- всі потрощені. Балкон стоїть розбитий- клійоною затягнули- теж розбитий- але вже після стіни будемо думати. Подало наше ОСББ в фонд заяву- гроші в фонді скінчились.... Зараз треба все заново. Рік пройшов-треба знову свіжий акт... зиму якось пережили, бо не зовсім холодна була, що далі не знаю.Обіцянки- цяцянки...
катерина12009• 10 июня 2023
Ответ дляLavaLava
Співчуваю(( в нас акт це ще той треш. В нас стався витік газу бо були труби побиті а газова служба перевірила норм і включила і наказало +120000 і насрати всім що там ніхто не міг жити.. Я просто не знаю що робити
Ответ длякатерина12009
Газову трубу заварили. Тут проблем не було. Після визволення переварили. А от стіна.. Я розумію, що в інших є ще гірше... Акт новий треба о стані стіни . Рік пройшов, ще тоді писали, що отремонтувати до листопада. Над нами ще 6 поверхів... Потім знову шукати фонд , скласти смету, знайти виконавця, вибити потрощений кирпич( а це стіна в моїй кімнаті) , поставити балки, щоб закріпити під перекриттям між етапами, а потім виложити стіну заново.... Майже не вірю , що і в цьому році її відремонтують... Сподіваюсь,що наступна зима не буде холодною, бо отавлювати вулицю при наших цін на комунальні - це жах....
natallochka• 10 июня 2023
ЗУ ’Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій ... набув чинності 22.05.2023 року.
Куди подавати заяву
Про звільнення від податку на знищену нерухомість
Куди подавати заяву