Тільки не про гроші• 09 июня 2023
Стільки наших у Европі і майже нема ніяких мітингів, розголосу про те що сталося
Текст не мій, але ж залишу його тут.
Європейці взагалі в курсі про те що сталося? Звичайні люди, а не потітики.
"Вчора зранку мені повідомили про більше ніж 90 трупів тільки в Олешках.
Сьогодні, рівень води впав і в затоплених будинках волонтери почали бачити велику кількість мертвих.
Мова йде про СОТНІ ВТОПЛЕНИХ РОСІЯНАМИ ЛЮДЕЙ лише тільки в м. Олешки.
Уявляєте про яку кількість мертвих йдеться разом з Гопрами, Коханами, Кардашинкою, Великою Кардашинкою, Малою Кардашинкою, Підстепним, Поймою, Нечаєвом, Винрозсадником, Піщанівкою, Саги ліві, Солонці ліві, Саги праві, Солонці праві, Рибальче, Нова Збурївка, Стара Збурївка, Забарине, Виноградне, Козач Лагері, Кринки, Корсунка ?
Знаючи це все мені складно слухати наші новини і шановних експертів коли вони ставлять акценти що це "екологічна катастрофа", "криза" і т.д.
🚩В російському інфополі ВЗАГАЛІ нічого не має.
Люди! Росіяни замовчують масове вбивство яке вони скоїли!
🙏Хто на підконтрольній території, будь ласка, благаю, говоріть про вбитих росіянами на лівобережжі!"
Ответ дляЮся шопоголик
Я у Польші, мітинги у кожному місці, гуманітарну допомога для Херсона їде фурами без перестанку, я мовчу скільки Польща допомогає Україні під час війни, вам не соромно взагалі таке писати?
Польщі велике дякую! Але автор написала конкретно про українців, багатьом з яких просто все одно, що в їхній рідній країні зараз війна. Є дійсно багато таких, хто допомагає, їм те величезне дякую
Colombina.• 09 июня 2023
Какое европейцам дело до смертей в Украине? Они за год доказали, что с россиянами ссориться не хотят, и будут продолжать их у себя принимать.
А вы посчитали сколько людей погиьло в Сирии, требовали вмешаться и прекратить там войну?
Так с чего вы взяли, что чем-то лучше сирийцев?
Ответ дляЧувиха
Автору для чого їхати? Вона в своїй країні, повищує економіку, можливоя і працюю задля перемогу, а не в Європі нічого не робить для своєї країни і своїх людей
Мені ця пластинка так надоїла…..
Я також тут, але кому яке діло де інші жінки????
І ще мені цікаво про ті хто кажуть працюю заради перемоги. Якраз хто говорить про це , реально ніфіга не допомагає
Ответ дляГорськ
Та пашуть там як папа Карло,що б вижити,ім не до мітингів.Я була проіздом в Польщі,бачила знайомих,з ранку до ночі на роботах важких дуже.Але нема куди повртатися,хати нема в Ірпіні,то безвихідь.
Таких як ви написали, що пашуть з ранку до ночі багато, але не в порівнянні з іншими, яким просто все одно
Юся шопоголик• 09 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Поляки молодцы, я не ожидала, что они будут так не просто сопереживать, а активно помогать.
Цілковита підтримка і допомога, скільки допомогає Польща то напевно жодна країна так не допомогає, хоча поляки і самі живуть достатньо скромно
prozerpina123• 09 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Не все, кто остался, повышают экономику
Равно как и не все выехавшие ничего не делают для страны
Ответ дляColombina.
Автор написала конкретно про українців
prozerpina123• 09 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Это вы по одной судите обо всех? Серьезно? Или, может, вам так хочется просто?
prozerpina123• 09 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Я про это и пишу
Нет, вы писали совсем не про это, не юлите
thumbelina_la• 09 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
У меня есть таких знакомых полно, кто сейчас в Европе, никто не то, что б организовать митинг, даже не сходил на уже происходящий. Зато куча вопросов, а когда это закончится и т.д
Мої знайомі закордоном учора викладали сторі як вони чокаються шампанським і їдять устриці.
Це так важливо для нас зараз бачити що їм весело, просто слів нема 🤯
Які там мітинги?..
Спочатку репост зробили,що раша - терорист, а потім устриці, шампусік і щасливі посмішки. Цинізм!
Які там мітинги?..
Love_Love_Love_• 09 июня 2023
Ответ дляtolyu
Автор так їдьте і влаштовуйте. У чому проблема?
Ваша совість то ваша совість, їх совість то їх совість.
ЯКЕ ВАМ ДІЛО ДО ТИХ ЖІНОК ЯКІ ВИЇХАЛИ????
Хочеться запитати: скільки сидячих/ осуждаючих тут сидять де всі плетені сітки вами? Підписані петиції?
prozerpina123• 09 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Так в темах беженок пишут не беженки, что они за продолжение войны, а оставшиеся, которые с какого-то перепуга говорят за выехавших
А по факту в Польше, например, 90% работает, потому что жить за что-то нужно. И все замужние ждут возвращения домой
Love_Love_Love_• 09 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Звідки ви знаєте що вона робитьв своїй країні? Поки факт її роботи це лише срачні теми тут про зрадоньку
Odna Takaya• 09 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
А Ви особисто, який вклад зробили? Як проявили свою небайдужість? Окрім писанини на форумі?
prozerpina123• 09 июня 2023
Ответ для Shady lady
Які там мітинги?..
Везёт вам. У меня вот нет времени смотреть чужие сторис
thumbelina_la• 09 июня 2023
Ответ дляprozerpina123
А тут є час писати?
Ответ дляtolyu
Удалено администрацией...
Вот это вот « тупое» зависть когда нибудь интересно перестанут тулить везде и всюду ?😂
Вы тут недавно облажались с анонимной темой, в которой засветился Ваш ник. Вы бедняжка так старались писать тему на русском , что аж в скрине забыли убрать переводчик и свой ник ))
В той теме про Вашу брехню не один человек написал . То у Вас квартиры в Польше 2, то Вы во Франции , то Монако покорили за 3 евро . Ну вобщем , можно бесконечно продолжать
karinaanik• 09 июня 2023
Ответ дляЮся шопоголик
Поляки первыми подали руку помощи и до сих пор помогают нам как могут. Молодцы❤️