Тільки не про гроші• 09 июня 2023
Стільки наших у Европі і майже нема ніяких мітингів, розголосу про те що сталося
Текст не мій, але ж залишу його тут.
Європейці взагалі в курсі про те що сталося? Звичайні люди, а не потітики.
"Вчора зранку мені повідомили про більше ніж 90 трупів тільки в Олешках.
Сьогодні, рівень води впав і в затоплених будинках волонтери почали бачити велику кількість мертвих.
Мова йде про СОТНІ ВТОПЛЕНИХ РОСІЯНАМИ ЛЮДЕЙ лише тільки в м. Олешки.
Уявляєте про яку кількість мертвих йдеться разом з Гопрами, Коханами, Кардашинкою, Великою Кардашинкою, Малою Кардашинкою, Підстепним, Поймою, Нечаєвом, Винрозсадником, Піщанівкою, Саги ліві, Солонці ліві, Саги праві, Солонці праві, Рибальче, Нова Збурївка, Стара Збурївка, Забарине, Виноградне, Козач Лагері, Кринки, Корсунка ?
Знаючи це все мені складно слухати наші новини і шановних експертів коли вони ставлять акценти що це "екологічна катастрофа", "криза" і т.д.
🚩В російському інфополі ВЗАГАЛІ нічого не має.
Люди! Росіяни замовчують масове вбивство яке вони скоїли!
🙏Хто на підконтрольній території, будь ласка, благаю, говоріть про вбитих росіянами на лівобережжі!"
ole4kakissa• 09 июня 2023
Интересно, где автора можно увидеть с плакатом?
Хотя чего это я: матрёшки только в сети смелые
L-i-s-a-92af• 09 июня 2023
Ответ дляКокоСина
Та пофіг. Тема не про те. А про те щоб обісрати виїхавших
До речі,мітинги були в Женеві і Лондоні( це з тих груп,де я зареєстрована)Фотозвіт треба?
thumbelina_la• 09 июня 2023
Ответ дляOdna Takaya
Я спекулюю?
Як раз тема і про це.
Замість мітингів, люди збирають гуманітарку для постраждалих.
Ви чого мітингуєте тільки на форумі?
Забувати???.....
Як раз тема і про це.
Ви чого мітингуєте тільки на форумі?
Забувати???.....
Добре якщо збирають гуманітарку. Бо мої ВСІ знайомі постять святкування, відпочинки, себе і тд в ЦІ страшні дні!
Україна їх не турбує
Сумніваюся, що вони гуманітарки збирають
Ви не знаєте чи тільки на форумі чи не тільки?
І чого вас так гостро зачепила тема, якщо ви свій вклад робите?
Україна їх не турбує
L-i-s-a-92af• 09 июня 2023
Ответ дляmar minor
Мы всем надоели автор .. вечно нас поддерживать не будут .. вот и все
Удалено администрацией...
Odna Takaya• 09 июня 2023
Ответ дляNat-li
Еще раз свой комент перечитайте и подумайте кто не в себе
Вы и читайте ещё раз, если Вам не понятно.
Татьяна-bfd8• 09 июня 2023
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Вы свой бред оставьте при себе
Odna Takaya• 09 июня 2023
Ответ для Shady lady
Україна їх не турбує
В моєму оточені немає таких, хто б постив якісь святкування під час війни. Їх НЕ МАЄ....у Вас вони звідки?
Завжди так реагую, коли всіх ’гребуть під одну гребьонку’, незалежно від теми.
Семицветка• 09 июня 2023
Почему нет огласки? Завтра в Кёльне митинг. Из окресностей все съезжаются.
Семицветка• 09 июня 2023
Ответ для Shady lady
Україна їх не турбує
Собирают гуманитарку. Люди несут и продукты, и деньги, и средства гигиены.
Ответ дляLove_Love_Love_
100000%
Я одного разу написала комент про те що бачила як брали інтерв‘ю у перехожих чоловіків і питали що ви робите для перемоги, багато відповіли, живу, отдихаю.
На що мені написали: ну они хотяби в стране а не уехали🤷♀️
Можна ссылку на это интерьвю? Это же где таких счастливцев набрали, которые только живут и отдыхают ? Вы слово ,работаю , специально забыли? Или это интерьвью у кучки мажоров брали?
Да, остались - это показатель отношения к стране.
Odna Takaya• 09 июня 2023
Ответ дляЭлочка LA
Кто остался и молчит? Люди не молчат, хоть и стадо ботов-клонов и просто швондеров, рты закрывают.
Тут не мовчать?
Апель-синка• 09 июня 2023
А кому бежать рассказывать?
Я за границей сейчас, язык знаю на уровне здрасьте-до свиданья, живу в мини-студии, соседи мои - такие же беженцы иностранцы. Напротив вообще какой-то чокнутый араб, чуть дальше нормальная молодая девушка, венгерка из Хорватии. Остальных не знаю, но видела в коридоре: индийцы, арабы, есть 2 фамилии в списках жильцов Иванова и Попова
Куда бежать, кому что рассказывать, чтоб полицию не вызывали и в дурку не забрали?
Ответ дляkarinaanik
У меня есть таких знакомых полно, кто сейчас в Европе, никто не то, что б организовать митинг, даже не сходил на уже происходящий. Зато куча вопросов, а когда это закончится и т.д
Я в восточной Германии. Мы собрали что могли, сегодня отправили, но не так просто всё доставить, так как дорого! Ещё одна известный волонтёр собирала (она родом из Николаева и постоянно помогает гуманитаркой). Все всё знают и в шоке! Кроме того был митинг в Хемнице.
Ответ дляЧувиха
Тому що багатьом тим українцям, що в Європі все одно, те що в їх рідній країні. Їм все одно на інших, на свою країну , головне вишиванку одягнути і бути типу патріоткою за кордоном. Сьогодні навіть я бачила як тут писали українці з Європи, що їм все одно, вони просто радіють життю
неправда! Не дезинформируйте!
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
А вы что делаете? Изучаете кто сколько в банах сидит? Это для победы вы делаете?:))) Что-то не поняла про сетки и петиции? Вам отчитаться надо? С какой стати? Вы когда уезжали ,список не забыли ставить, , что здесь кому делать?
WhiteWidow• 09 июня 2023
Дівчата, хто збирає допомогу. Ви якось +- контролюєте те, куди вона потрапляє?
Love_Love_Love_• 09 июня 2023
Ответ дляЭлочка LA
Смішно
Ще перед вами не відчитувалась.
Випереджаючи ваше питання про те що перед мною не відчитувались і не потрібно, я нічого ні в кого не запитувала і нікого не осуджувала
Ще перед вами не відчитувалась.
Love_Love_Love_• 09 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Збираю допомогу через один фонд, точніше доя них, там все прозоро і відкрито