Підкпжіть ваш досвід, бо я вже у відчпї. Дитина з народження з різних причин влаштовує істерики, дуже схожі на афективний респіраторний синдром: широко відкриває рот, на пару сек затримує дихання, стає вся аж бурякова. І не кричить, а аж хрипить. Іноді зі шлунка модоко в горло заходить від такої напруги, і воно
З характерним звуком булькає. І так всі 3 місяці життя. У кого було подібне? Як воно далі? У неврологів були, всі аналізи і еег нормальні. Розводять руками. Ми у відчпї, дивитись зожня на таке це страшно,.. і жаль крихітку до сліз
постою_послушаю• 10 июня 2023
А з яких причин може ставатися таке у 3 місяці?
Ви вчасно реагуєте на плач дитини? Не боїтеся ’привчити до рук’?
КликОЛЬКА• 10 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
От і я у багатьох знайомих питала - ні в кого не було😢
Может Вам по другим врачам походить? Есть же причина этому
Ответ дляпостою_послушаю
Моментально беру на плач , в більшості випадків. Буває пімля того, як перекоадаю з груді на грудь, під час зміни памперса чи пімля купання. Реагує так істериками на мінім.дискомфорт. Не завжди, але буває раз 10 на день
Залатавая• 10 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
А у вас було щось подібне? Чи ви так думаєте?
Было несколько раз такое у малого.
Борода• 10 июня 2023
Якщо дійсно афективно-распіраторний синдром, то тільки чекати, поки дитина переросте- більшість ближче до 6 років. Все що Ви можете - спробувати уникати ситуацій, що призведуть до істерики, але повністю це виключити все одно нереально. В моєї дитини вперше це проявилося десь в 6 місяців і в 7 років ще було іноді. А був період в 1-2 роки, коли приступи були практично щодня, дуже страшно було.
Ответ дляБорода
Дякую за відповідь,. Трохи дегше, що я не одна така ! Але ці приступи стали частішими чи рідшими після 6 міс, після року? В нас щодня і багато разів
постою_послушаю• 10 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
Ого... Терпения Вам, и здоровья малышику, пусть перерастает поскорее.
Залатавая• 10 июня 2023
Ответ дляБорода
Ого, к 6 годам. Такое обычно у грудничков
Борода• 10 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
В нас це частіше було на біль (впала наприклад, коли бігла), чи образу (щось не дали, відібрали) і найчастіше проявлялося в період від 1 року дитини і десь до 3. Ще особливість - вона могла ’заходитися ’ тільки зі мною, чи дуже близькими людьми поруч. Ніколи такого не траплялося, наприклад в садочку. Тобто дійсно, це ніби як під час істерик, які дитина дозволяла собі лише з мамою. Ще яку я відмічала закономірність- довгий період, наприклад до місяця могло не бути взагалі приступів, потім на щось знову є і далі знову щодня, або по кілька разів на день. Якщо зробити в сім´ї спокійний фон, вчасно реагувати, знову може не бути довго, але як тільки 1 приступ, за ним буде ще і ще. В нас пік був в півтора-2 роки, потім потроху на спад. В віці 5-6 років десь раз у 3 місяці.
Борода• 10 июня 2023
Ответ дляЗалатавая
Так, більшість до 6 років переростають, може і в 3 не бути вже. Але ж кажу як в нас - в моєї востаннє я бачила у віці 7 років на фоні сильної втоми+раптовий біль. До цього з пів року і після того пів року уже, ттт, не було.
Оцененная• 10 июня 2023
Как ребенок устраивавший подобные истерики - выросла супер сенситивным, депрессивным и нервным взрослым. Пройдет лет в 5
Вареничніца• 10 июня 2023
ребенок в 3 месяца не притворяется, и не устраивает истерики.
Ей плохо и она об этом сигналит.
Ответ дляБорода
Ще раз дякую. Дуже цікаві спостереження. Вам - здоров.я з дитинуою👐🏼
Ответ дляSunrise23
Синдром повышенной нейро-рефлекторной возбудимости. У нас тоже с рождения иногда заходится, невролог прописал нервохеель и мне витамины группы Б. По результатам не скажу принимаем вторую неделю, ребёнку 1,5 месяца
Дякую вам, що написали. Мені теж магне б6 невролог порадила. Дитині - рідкий. Але це на доказовий засіб
Борода• 10 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
Рекомендую ще почитати про це в групі Доказові батьки на фейсбуці, і якщо ви в Києві, звернутися до хорошого доказового невролога, який розкладе все по поличкам, або пошукати в своєму місті. Магне в6 тут не допоможе, лише час.
Проня_Прокоповна• 10 июня 2023
У мене був такий малий. В три місяці перейшла з грудного на молочні суміші і наче трохи заспокоївся. Не знаю, чи то з молоком щось не те було, чи як кажуть кольки пройшли. Ви його стовпчиком після їжі носите? Треба довго носити, доки воздух не відійде.
Ответ дляПроня_Прокоповна
Носимо! В нас дівчинка, кольок практично не мали. А у вас прям також багато разів на день були почервоніння в крику з затримками дихання?
Ответ дляБорода
Ви не знаєте, хто саме з доказових неврологів знається на такому? Ну раптом. В доказові батьки напишу, дякую
Проня_Прокоповна• 10 июня 2023
Ответ дляOlenka_y
Так. Заходився, аж коло рота синіло, як кричав то аж страшно, думала не зможе вдох зробити. До невролога носили, до хірурга, якось ще голову перевіряли. Краще до лікарів звернутись. Але у мого все в нормі було, тому грішила на молоко.