Пацан к успеху шел• 10 июня 2023
Смачний корм для кота з помірною ціною
Порадьте дійсно смачний і ситний корм для кота. Кіт кастрований, 3 роки, зайвої ваги немає. Був на улуб 4 лапи 3 в 1. Тепер купила такий супер преміум. Мені наче від нього більше лізе шерсті і їсть його не охотно. Я вже думаю, може є трохи дорожчий корм але ситніший, щоб менше їв і наїдався. Хотіла замовити Кон Сібо, норм ціна, так немає в наявності на розетці. Може щось порадите не за всі гроші світу і, щоб не так лізла шерсть.
Пацан к успеху шел
• 17 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
В телеграмі є група , чоловік займається , часто знижки і т.д
Останній раз брала за 670 грн 5 кг
То вважаю дуже норм
Останній раз брала за 670 грн 5 кг
То вважаю дуже норм
Ви купуєте з куркою чи ягням?
Пацан к успеху шел
• 17 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Дайте, будь ласка, посилання на групу
Це не реклама, якщо що) просто на розетці 350 і плюс доставка
Пацан к успеху шел
• 17 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Дайте, будь ласка, посилання на групу
І в цього мужчини 5 кг 670 грн. Може це один і той самий
Я шалунья• 17 июня 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
На олх мужчина продає. Можна забрати в Києві. Сьогодні замовила 2 кг 285 кг з куркою, каже є ще з ягням 315 грн
Я з Харкова
Я шалунья• 17 июня 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Так, посилання дасте?)))
Пацан к успеху шел
• 17 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Так, посилання дасте?)))
А можна сюди?
Пацан к успеху шел
• 17 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
А чого ні?
Я сьогодні в нього замовила олх доставкою, спробуємо.
Пацан к успеху шел
• 17 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
А чого ні?
Відпишіться потім як у вас справи. Їсть чи ні. А зараз який даєте?
Я шалунья• 17 июня 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Проплан для стерилізованих. У нас він по 260 грн. Шукаю дешевше
Пацан к успеху шел
• 17 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Я давала 4 лапи. То цей супер преміум в таку саму ціну як 4 лапи. Відгуки читаю хороші. Аби тільки їв
Пацан к успеху шел
• 17 июня 2023
Ответ дляЯ шалунья
Не могла визначитися з чим купити, курка чи ягня)