Мати тріля• 10 июня 2023
Поділіться історіями :)
Цікавить, як складаються стосунки у партнерів, якщо на момент знайомства один з них був/була не вільним. Просто цікаві ваші історії або знайомих
долой_лама• 10 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
А до чого це?
Він її розлюбив і чесно пішов
Дружина була старша на 3 роки. А коханка молодша на 20 років. До уходу готувався заздалегідь . Багато чого купував на своїх батьків. Якщо чесно , мені другу дружину більше жаль. Молода дурепа , думала що вхопила багатія . Одразу завагітніла. Як гроші закінчились ,так і пройшла любов.
Мати тріля
• 10 июня 2023
Ответ длядолой_лама
Так, сумно