Mssana Charlie• 10 июня 2023

Як ви відноситесь до білорусів?

Ваше ставлення до них?
Можливо було щось з ними за кордоном?
І напишіть, будь-ласка, з якого ви міста.
vasilisaya• 10 июня 2023
Ответ дляMssana Charlie
Всі кого зустрічала в Польщі, всі вата…причому вони проти того лукашенка, але…
Таке мелють…
Знакомая в Беларуси, говорит, что молятся на своего президента, т.к.хотят чтобы был порядок. но она уже пенсионерка

HelloKitty18• 10 июня 2023
Ну таке, ні риба ні м´ясо.
ПоЧуХонтес• 10 июня 2023
Родственники в Беларуси. Они живут там в информационном вакууме, практически ничего не знают что у нас происходит, говорить на эти темы по телефону боятся
SameTo• 10 июня 2023
Мій тато народився у Барановичах, там жили мої бабуся і дідусь, до яких я їздила з самого народження на все літо, іноді і на пів року. У мене там багато друзів. Жоден з моїх друзів не підтримує війну, і їх батьки також. Багато з них мусили виїхати, бо брали участь у мітингах проти лукаша. Я до них відношусь так, як і все своє життя, бо мої білоруси всі як один, проти росії, проти лукашенко, проти війни. І їх оточення також.
tarveldy• 10 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А почему ватноголовое своё стадо мы не выбрасываем в рашку?))) Ото ж..права .толерантность.то сьооо)
... мені не попадалися вживу з лютого минулого року
Манула• 10 июня 2023
Ніяк, але краще ніж до руZьких орків
antoninalav• 10 июня 2023
Не знаю. Син зустрічається з білорускою. Дуже хороша родина. Побачимо
Манула• 10 июня 2023
Тим часом
Білорусь за рік передала Росії 131,5 тисячу тонн боєприпасів, - ’Беларускі Гаюн’ https://censor.net/ua/n3423920
Mrs.Ochmonek• 11 июня 2023
Народ в цілому хороший.
Але заляканий і денаціоналізований. Їм треба бути значно довше вертатись до свого, ніж нам.