Обстановщица• 10 июня 2023

На яку групу перейти ФОПу 2-ї групи, щоб не сплачувати єдиний податок

при відсутності діяльності? Бо у зв´язку з війною діяльність не ведеться з початку вторгнення. І вже борг по єдиному накопичився....
Пухнасті штани• 10 июня 2023
Тільки на оподаткування на загальних засадах і подавати нульові звіти. Але якщо у вас борги то не переведуть поки не закриєте

Дівка в намисті• 10 июня 2023
отказывайтесь от единого налога
автор Обстановщица • 10 июня 2023
Ответ дляПухнасті штани
Нам казали, начебто на 3ю групу можна...
Маруська Му• 10 июня 2023
А хіба ЄП сплачується до кінця воєнного стану?
Вся така шо куди там• 10 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Можна в 3.
Там якщо доходу 0, то і податку 0
Але звітність щоквартальна
І єсв платити треба, якщо з 1.07 відмінять цю пільгу
Конотопська відьма• 10 июня 2023
Я теж не сплачувала податки, бо не вела діяльність, 2 група.
Але мені казали, що борг не накопичується, тобто можна не платити.
То це не так?
Вся така шо куди там• 10 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
Ну типу можна не платити, але податкова на це не дуже дивиться і борги не списує
Вся така шо куди там• 10 июня 2023
Ответ дляКонотопська відьма
То це не так?
Зайдіть в електронний кабінет і подивіться
Накопичується борг ще і як
Маруська Му• 10 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Дивна в нас країна)

Вся така шо куди там• 10 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
Дивна в нас країна)
Бо в законі немає чіткого формулювання як про єсв
Тому і є спір між платником і податковою
Маруська Му• 10 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Накопичується борг ще і як
Та в електронному кабінеті завжди шо попало. Мені в податковій сказали навіть не орієнтуватися на нього.
Вся така шо куди там• 10 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
Там все чітко найчастіше
Інколи бувають збої, але не часто
Кукусик• 10 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
На 3 попытайтесь
Не любовница• 10 июня 2023
Я перейшла на загальну систему.
автор Обстановщица • 10 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Можна в 3.
Там якщо доходу 0, то і податку 0
Але звітність щоквартальна
Зрозуміла, дякую
Відкушу все що стирчить• 10 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Накопичується борг ще і як
Якщо вірно подали звіт за 2022, де поставили нарахування з березня 0.00 по єдиному і ЄСВ, то вже уже повинно було списано в кабінеті.Якщо ні, то звертайтесь і податкову листом, не спишуть то пишуть скаргу. Але якщо звіт подали з нарахуваннями, то борг повинні сплатити, або спробувати подати уточнюючу декларацію
автор Обстановщица • 10 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
От в тому і проблема, що в 22р. за пару місяців єдиний був сплачений після березня. І це відобразили в звіті за рік
Конотопська відьма• 10 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Мені теж бухгалтер казала, що треба за один си два місяці сплатити-і було сплачено
Відкушу все що стирчить• 11 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Якщо Ви відобразили наприклад 4 місяці за рік: січень, лютий і два інші, а далі поставили нулі і сплатили цю сумму, то все рівно пишіть лист офіційно запит на списання боргу. Якщо інспектор затягує це діло, то скаргу. Бо чим далі тим більше будуть Вам доказувати що Ви повині те сплатити