Анонім-ка• 10 июня 2023

По маникюру и рукам определить благосостояние женщины

Возможно, как думаете? Я считаю что да. И готова погадать по вашим фото рук и маникюра, может угадаю ваше финансовое положение)
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляВподобайден
З віком дуже промахнулись, мені значно більше. Так а що з доходами (та витратами), чи то я заможна пані чи ні?
Я не понимаю как тут меряют..... Тут почему-то гордятся тем, что руки неухоженые, а зарплата при этом большая , работа престижная.....

Хома з пастою• 10 июня 2023
Ответ дляЗаведУющая
Ні, не я. Я взагалі роблю кожні 2 тижні корекцію. А тут просто з голови вилетіло і от тепер чекаю коли в майстра буде час вільний
Але ж добре тримається
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Я зараз в палатці лежу)))
Выздоравливайте, что бы за палата не была. Хотя может вы в родильном))
Крим мій• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ви молоденька) русява і гарненька
А ще ви така собі любітель пофліртовать) очима
У вас все ок буде)
Дякую,русява так,чи гарненька не знаю,маю до себе багато зауважень,дякую за молоденька-42 рочки
Будьте так ласкаві• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ви стальна леді, прям такий кремень, внутрі стержень як у термінатора, я, яя вас бачу з короткою стрижкою, прям біле таке красиве, платинове волосся
Ви себе відчуваете років на 20 старше ніж є... Ви дуже яскрава
Блін))) ви мені зовнішньо як Лайма Вайкуле)))
Девочки, без обід
Я просто от те, що відчуваю те і пишу)))
Волосы длинные, шатенка.
Чувствую себя и правда порой старше лет на 20))

Характер закалился за последние года.

Я не обижаюсь, захотелось развлечься))
Крим мій• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Доход 2000 уе (по методике советчиц)
Возраст 29 (по методике моей)
От себя: мне нравится это покрытие
Дякую за відповідь,вік 42 роки,прибуток в 2000 у.о.став би в нагоді,на жаль не маю такого
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляКрим мій
Гарненька і молоденька))) це абсолютна правда)

Білка в колесі• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Доход 2000 уе (по методике советчиц)
Возраст 30 (по методике моей)
та вже ж писала дохід
Вік 38
Крим мій• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Дякую!!!🪷
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
У вас каре до плечей, густе волосся, русе, але щараз воно таке наче мідне наче рижовасте, ви середнього зросту і серелньої статури, не худа і не товстенька, нормальна собі така
Інколи вам потрідні окуляри
Ви людина без віку, з дитинства така собі маленький старічок, спокійна, розсудлива навіть інколи мудра
Про сімью
Я не бачу, що б ви когось любили, вам на людей якось ну... тіпа плевать, є та й є) все рівно і без емоцій, по старіковськи
Мне 25 лет, вы меня расстроили этим описанием, все совпало! у меня плохое зрение, я ношу линзы и очки. У меня густые волосы, русые, короткое каре, цвет рыжий!!!! Я 168. Не совпало вес и про рассудительность. Я взбалмошная. И про семью. А так совпало всё, без эмоций больших, внешность, описание! Я в шоке!!! Вы имеете способности?
Бутерброд з ікрою• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Почему гордяться? Я вот не горжусь, просто маникюр не интересен, и фото своих, в вашем понимании неухоженных рук, поделилась, чтобы показать что мир вокруг очень разнообразен и люди разные) интересно, изменили ли вы свою методику определения дохода по маникюру к концу темы))
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Інколи вам потрідні окуляри
Про сімью
Я в шоке от вас! Вы не можете этого знать, я даже не дома мы в гостях в другой области!
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Волосы длинные, шатенка.

Характер закалился за последние года.

Я не обижаюсь, захотелось развлечься))
Ви мені прям от жінка з фільмів про якісь катастрофи і ви там головна героїня, така стальна жінка, яка всіх на... Крутить))) і блондинка, прям платинова, біла)) не знаю чому) ви не тепла, що б бути блондинкою як блондинки, але точно не холодна як брюнетка, ви платинова.. Стальна))) може через те, що ніжна?)
Ой
Це все прикол)))

Дівчатка)) автор, не ображайтесь)
Я хоч відволіклась)))
Ви всі чудові! Красиві і бережіть себе
парИла я парИла• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Чи можете ви мені подивитись,будь ласка. У вас так гарно виходить)
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляКрим мій
Не работают обе методики!!! У меня хоть возврат совпадал и доход через одну
Вподобайден• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Ну як чесно, то я за руками доглядаю та регулярно, але останні 3 роки роблю виключно гігієнічний манікюр. Педикюр роблю цілий рік, теж регулярно, влітку покриваю звичайним лаком, бо в мене він гарно тримається. На фото виключення з правил. Важкий тиждень був через прильоти, та я пропустила манікюр, та як на зло ще пару нігтів зламала. Ось фото прямо зараз, манікюр тиждень тому, завтра вертаємось з дачі та якраз йду на манікюр, бо ввечері запрошені на день народження
Омлетик• 10 июня 2023
Будь ласка
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляБілка в колесі
та вже ж писала дохід
Вік 38
Много анонимов я запуталась, по новому фото в галерее беру и коменчу
Я в дамках• 10 июня 2023
И я)) Как обычно, с красным
Автор, давайте уже , жду

автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Тут писали что гордятся
Будьте так ласкаві• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ой
Це все прикол)))

Дівчатка)) автор, не ображайтесь)
Я хоч відволіклась)))
Ви всі чудові! Красиві і бережіть себе
Я каштановая))

Но бывшая блондинка)
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Да. Наверное изменила. Но я больше в шоке как все угадала обо мне КинДза, потому что я даже руку свою не выставляла!
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ой
Це все прикол)))

Дівчатка)) автор, не ображайтесь)
Я хоч відволіклась)))
Ви всі чудові! Красиві і бережіть себе
Мы хотим ещё)
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
У вас нема веса) ви не худа і не товста)) який вес) ви нормальна!
Ви не взбалмошна) спитайте в людей, які вас оточують, вони вам скажуть, що ви як раз дуже розсудлива
Про сім´ю ж написала що без емоцій, тому я не розумію)))
Про здібності)
Ну якось так))) так і живу)
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Будь ласка
Доход 9000 уе (по методике советчиц)
Возраст 36 (по методике моей)
Будьте так ласкаві• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Доход 9000 уе (по методике советчиц)
Возраст 36 (по методике моей)
Ну и мне тогда доход опишите))
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
И я)) Как обычно, с красным
Автор, давайте уже , жду
Доход 2000 уе (по методике советчиц)
Возраст 37 (по методике моей)
От себя: красиво!
автор Dashanevasha • 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Про здібності)
Ну якось так))) так і живу)
Я худая, спорт с 7 лет
Закуйовджена життям• 10 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
а я считаю ограниченными тетками, тех которые оценивают других женщин по маникюру
И по бровям!!
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я каштановая))

Но бывшая блондинка)
Ох ці дівчата))) бивших блондінок не буває
І це не про розумові здібності, абсолютно ні, тл стереотипи
То про самовизначення)