Анонім-ка• 10 июня 2023
По маникюру и рукам определить благосостояние женщины
Возможно, как думаете? Я считаю что да. И готова погадать по вашим фото рук и маникюра, может угадаю ваше финансовое положение)
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляМати тріля
Вообще нет)))) И я не светлая)
То ж я і не кажу що я там щось бачу))) конкретно
Я кажу те, що в мене в голові, коли бачу руку) от такий образ з вас))) іншого нема, зовсім, саме такий)))
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляМати тріля
)) Наверное вас считывают как и меня абсолютно полярно, да? И первое впечатление всегда ошибочное?
Да)
Мати тріля• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Я не в обиде, зато тема веселая)
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
А мне повезло, меня угадали много, и про халаты тоже, со спортивного детства эти халаты, без них мёрзну!
🤣
Мати тріля• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Да)
Так мы значит обе, это как его, магини потому у вас блок
А можете мне сказать что-то за личное? Я действительно никого не люблю сильно, но я в отношениях с человеком, которого люблю больше других. Как видите. Я на вашей волне!
Бутерброд з ікрою• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
В мене перше відчуття, що ви молодий хлопець, але не брутальний такий, а саме чоловік, особистість але в той же мякий і ніжний...
А якщо ви дівчина то коротка стрижка, волосся русяве, не фарбоване, ви впринципі не дуже любите фарбуватись, але у вас гарні виражні риси обличчя і пухкі губи
Полюбяєте одяг стилю... Футболки, рубашки, кеди
Любите комп ігри і читати книжки, щось по типу Властелін Колец)
Ви прям така розумна до....
Аааааа)))
Ви прям така розумна до....
Аааааа)))
Ахах, я дівчина)) Але навіть Гугл деколи вважає мене хлопцем, зовсім недавно пропонував рекламу ліків для потенції і якісь курси, як стати справжнім чоловіком)) Та я підозрюю що це тому, що я гуглю різні технічні питання і може більшість таких запитів приходить від чоловіків)
В мене довге, до талії майже, з рудим відтінком волосся, взагалі немає кедів чи кросівок, а Володаря Перстнів люблю тільки фільм, бо там майже усі чоловіки з довгим волоссям, як я люблю)))) фентезі не читаю, але читати люблю.
Фарбуватись і правда не люблю , волосся ніколи не фарбувала, мейкап теж років 10 не роблю) дякую за відповідь і ваш час!
парИла я парИла• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
А я не казала, шо я провидиця
Тюююю
Шо бачу те і пою)))
Тююю
Здрасте)) ігри всякі люблю от і граємось
Тюююю
Шо бачу те і пою)))
Тююю
А можете про мене щось сказати? Ви майже всім вгадали.
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляМати тріля
А фіг його знає) що воно.. ,, 😃
Омлетик• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Доход 9000 уе (по методике советчиц)
Возраст 36 (по методике моей)
Дякую, +- так
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Але ж але ж вгадала частинку)))
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Ви така людина, що можете самостійно туди сюди іншу людину направляти, спокійно, без емоцій...
Ваша людина, така сама, вам обом комфортно і все буде добре, особливо, чкщо в когось з вас не почнеться оце.. А не принести ли нам в жизнь разнообразие) і інша людина така: ого.. Це Що...
Срокійно любіть і будете в теплі і обіймах
Бутерброд з ікрою• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Але ж але ж вгадала частинку)))
Частинку так))
Але в мене може почати розвиватись фобія, що світ бачить мене чоловіком, в той час як я звичайна собі жінка)))
Лавандовая• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Доход 1000 уе (по методике советчиц)
Возраст 23 (по методике моей)
Не угадали)
Возраст 42)
Доход немного больше)
Возраст 42)
Доход немного больше)
Ответ дляКинДза
Спасибо!!
Ответ дляYarosh10
Спробуйте😏
Доход 5000 уе (по методике советчиц)
Возраст 28 (по методике моей)
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Я бачила вашу ручку, поки що не знаю
Ви дуже спокійна, надійна, абсолютно без агресії, любите тварин, кішок і собачок не великих порід, щось по типу французів
Є родинки на личку?
Тріль!• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Я бачила вашу ручку, поки що не знаю
Є родинки на личку?
Як цікаво вас читати.. А можете щось про мене сказати
КинДза• 11 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Частинку так))
У вас сильна чоловіча енергетика
І фобій у вас не буде) бо якраз чоловіча енергія вам дає зрілість розуму
Але ж ну якось так) таке дівчисько з короткою стрижкою)))
парИла я парИла• 11 июня 2023
Ответ дляКинДза
Я бачила вашу ручку, поки що не знаю
Є родинки на личку?
Родимки є.Так, тваринок люблю,все вірно. Але в мене запальний характер, точно не спокійний)
Ну ниче се• 11 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Доход 5000 уе (по методике советчиц)
Возраст 28 (по методике моей)
А методика советчиц это ваш вариант, умноженный на 10?))
КинДза• 11 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Ваші родимки ваш оберіг) вони вам приносять щастя)
Ну а запальний характер) я не знаю, що ви маєте на увазі, може емоційність? але це точно не агресія і тд
)
Будьте так ласкаві• 11 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ох ці дівчата))) бивших блондінок не буває
І це не про розумові здібності, абсолютно ні, тл стереотипи
То про самовизначення)
Таки да
В душе я блондинка))
парИла я парИла• 11 июня 2023
Ответ дляКинДза
)
Так, я дійсно дуже емоційна) Дуже цікаво вас читати, гарно ви людей бачите)
КинДза• 11 июня 2023
Ответ дляТріль!
У нас сьогодні жодної кудряшки сью)))
Ви русява і ваше волося кудряве чи в´ється) у вас гарне жіноче тіло, таке, як люблять чоловіки, береш в руки, маєш вещь
Ви любите хохотати і маєте дуже позитивне бачення світу) любите дачу в квіточки)
Тріль!• 11 июня 2023
Ответ дляКинДза
У нас сьогодні жодної кудряшки сью)))
Дякуююю
надзвичайно, я в захваті
Бутерброд з ікрою• 11 июня 2023
Ответ дляКинДза
У вас сильна чоловіча енергетика
може хіба всередині та енергія, бо ззовні я тендітна худорлява дівчина з довгим волоссям, зовсім не агресивна, не пацанка, як то кажуть)) що ж, з надією, що фобія все ж не з´явиться піду спати)) гарно і вам відпочити!
КинДза• 11 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Жодного слова про агресію від мене не було) я казала, що ви мені така системна) чи як воно))
Навіть я вам сказала, що у чоловічому ви прям чоловік, гідний такий)
Ви що чоловік що жінка класні)
Знаєте, можливо ваша душа мала бути чоловіком, а потім передумала
Це круто, реально)) бо вам дано розуміти те, що інші не розуміють з двух сторін)
Вам теж тихої спокійнох ночі)
Ви що чоловік що жінка класні)
Вам теж тихої спокійнох ночі)