Анонім-ка• 10 июня 2023
По маникюру и рукам определить благосостояние женщины
Возможно, как думаете? Я считаю что да. И готова погадать по вашим фото рук и маникюра, может угадаю ваше финансовое положение)
Мати тріля• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ручку свою покажите? Просто руку?) мене манікюр не цікавить особливо, бо то константа змінна
Вот))
Бутерброд з ікрою• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ви мені прям от жінка з фільмів про якісь катастрофи і ви там головна героїня, така стальна жінка, яка всіх на... Крутить))) і блондинка, прям платинова, біла)) не знаю чому) ви не тепла, що б бути блондинкою як блондинки, але точно не холодна як брюнетка, ви платинова.. Стальна))) може через те, що ніжна?)
Ой
Це все прикол)))
Дівчатка)) автор, не ображайтесь)
Я хоч відволіклась)))
Ви всі чудові! Красиві і бережіть себе
Ой
Це все прикол)))
Дівчатка)) автор, не ображайтесь)
Я хоч відволіклась)))
Ви всі чудові! Красиві і бережіть себе
А як ви мене відчуваєте, якщо є натхнення у вас глянути фото на 33 сторінці?)
В мене дуже матеріалістичний світогляд, ніколи не вірила в гадалок чи гороскопи чи щось таке. Але судячи з теми у вас добре виходить описувати незнайомих людей) ви опираєтесь на досвід, щось аналізуєте по фото чи це на рівні відчуттів?
В будь-якому випадку дякую вам за внесення різноманіття до цієї теми! Тепер вона ще цікавіша))
Я в дамках• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Доход 2000 уе (по методике советчиц)
Возраст 37 (по методике моей)
От себя: красиво!
Возраст 37 (по методике моей)
От себя: красиво!
Спасибо, автор)) И знаете, вы близки к истине
А, по теме, я с вами согласна, что по рукам можно оочень много сказать о женщине, доход, возраст, образ жизни, наличие ухода,мужа/любовника…
Вы совершенно правы
Сундучок с каникулами• 10 июня 2023
Если не сложно, и мне, пожалуйста) Только все по своей «методике», очень интересно)
Ответ дляСундучок с каникулами
Это мне или для КинДза?
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
В мене перше відчуття, що ви молодий хлопець, але не брутальний такий, а саме чоловік, особистість але в той же мякий і ніжний...
А якщо ви дівчина то коротка стрижка, волосся русяве, не фарбоване, ви впринципі не дуже любите фарбуватись, але у вас гарні виражні риси обличчя і пухкі губи
Полюбяєте одяг стилю... Футболки, рубашки, кеди
Любите комп ігри і читати книжки, щось по типу Властелін Колец)
Ви прям така розумна до....
Аааааа)))
Ви прям така розумна до....
Аааааа)))
Ответ дляМочалкин блюз
Пробуйте
Доход 7000 уе (по методике советчиц)
Возраст 34 (по методике моей)
Ответ дляКудлата хмаринка
Не лучший конечно вариант.
Доход 2000 уе (по методике советчиц)
Возраст 39 (по методике моей)
Ответ дляВсміхайлик
Давайте)
Доход 7000 уе (по методике советчиц)
Возраст 36 (по методике моей)
Бутерброд з ікрою• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Да. Наверное изменила. Но я больше в шоке как все угадала обо мне КинДза, потому что я даже руку свою не выставляла!
Получается, что тема вышла полезной не только тем, что отвлекла от новостей) ещё раз спасибо за нее!
Ответ дляШалена красуня
уже кому-то угадали?))
Доход 9000 уе (по методике советчиц)
Возраст 29 (по методике моей)
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляМати тріля
Вот))
Ви бугалтер чи щось з цифрами економіст чи якась державна служба
Ви рівненько любите сидіти, що б макушка до сонечка, у вас все має бути правильно
Зовнішність... Мммм... Строга така, піджачок, блузка
Мочалкин блюз• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Доход 7000 уе (по методике советчиц)
Возраст 34 (по методике моей)
Доход чуть меньше.
За 34 спасибо
. Мне намнооого больше.
За 34 спасибо
Ответ дляinno4ka_lutsk
Ану...
Доход 1000 уе (по методике советчиц)
Возраст 28(по методике моей)
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Ви ще любите теплі махрові халати)) щось таке, тепле і махрове
От прям мені так зараз здається))
Мати тріля• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
Неа) Все мимо, вот вообще все. Я даже таблицу умножения не помню
И я всегда сутулюсь)))
Ответ дляЛавандовая
фото
Доход 1000 уе (по методике советчиц)
Возраст 23 (по методике моей)
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляМати тріля
И я всегда сутулюсь)))
То я вам ще ніжно написала))) бо в мене чітка асоціація з жіночкою з совбеса))
У впс все ок з рукою, що б ви нічого там не думали
Але я прям бачу вас за тим столом, в піджаку світлому, з волоссям заколотим тіпа в ракушку, рівненька спина, світленька, років 42) така прям правільна правільна, не учілка)
От точно, що я бачу🤣
Мати тріля• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
От точно, що я бачу🤣
Вообще нет)))) И я не светлая)
Ответ дляМати тріля
Все, я поломала провидца)) Ну шо ж такое то, всегда так)))
Просто вы не попали на волну его трансляции! Это не ваш провидец
Мати тріля• 10 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
Меня вообще никто никогда ту не угадывал)
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляМати тріля
А я не казала, шо я провидиця
Тюююю
Шо бачу те і пою)))
Тююю
Здрасте)) ігри всякі люблю от і граємось
Тюююю
Шо бачу те і пою)))
Тююю
КинДза• 10 июня 2023
Ответ дляМати тріля
І мене) жодного разу, навіть коли бачать наяву)
Мати тріля• 10 июня 2023
Ответ дляКинДза
)) Наверное вас считывают как и меня абсолютно полярно, да? И первое впечатление всегда ошибочное?
Ответ дляМати тріля
А мне повезло, меня угадали много, и про халаты тоже, со спортивного детства эти халаты, без них мёрзну!