Млинець Мій• 10 июня 2023

Як проходять і чим відрізняються уроки в приватній школі і державній?

Добрий вечір. Поділіться досвідом, будь ласка. Можливо, вчителі розкажуть також трохи)
Стоїть питання перед вибором приватної школи.
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
Я училась в частной школе, из плюсов нас возил автобус в школу и домой,нас кормили 2 раза, на территории были доп кружки,в классе было 7 человек
А з мінусів?) чи не було?))

Кіна не буде• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
А з мінусів?) чи не було?))
Из минусов - по абсолютно каждой теме тебя 100% спросят 😂 отсидеться вообще было никак)
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
точно))))))
Кіна не буде• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
точно))))))
Ну ещё их минусов маленький класс, все таки не тот уровень социализации
Вічний двигун• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Хм, цікаво, а погані вчителі потрапляють до приватних шкіл? як так може бути
Легко может быть, когда руководство включает режим «экономии», и набирает для работы неквалифицированный персонал без опыта, особенно для начальной школы, где требования не такие высокие
Объяснить неопытность можно по-разному: они любят детей, находят подход, на одной волне, у нас проектный подход к обучению… и тд
Это из личного опыта
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
а що Вам дуже дуже подобалось на уроках?
Дело было давно• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Так, в наш час це дуже цінно. А як самі уроки проходять? класичний підхід чи в ігровій формі тощо?
На рахунок кількості дітей, як раз в наш час не актуально. У старшої доньки в середній школі зараз залишилось близько 15 учнів (решта, з 33, закордоном). У молодшого в 3 класі з 23 учнів залишилось 11. Це ми в Києві в найбільш густонаселеному районі.
Навчання тиждень онлайн, тиждень в школі. На онлайні всі уроки якісно від а до я вчителя проводять. Особливо у молодшого- все залежить від вчителя.

Вмію заміряти найкраще• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ну как везде, мы же в Украине, по блату. Вот историчку нам привели новую блатную в прошлом году, но и дети сразу начали жаловаться, что плохо рассказывает, домашка почему-то одно рисование, оценки с потолка и тд. Двух месяцев не проработала, на ее место пришла отличная учительница, у меня младшая стала исторические сайты сама читать и вообще увлеклась историей. От учителя много зависит.
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляВічний двигун
Это из личного опыта
Мені здається, що вчитель має пройти жорсткий відбір в приватну школу. Якщо школа, звісно, орієнтована на учня. А то платиш гроші, розраховуєш на відповідне, й на тобі таке.
Кіна не буде• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Мне нравился индивидуальный подход к каждому ребенку,но нас и мало было. В целом школа как школа, учишься постоянно, какие-то предметы не нравились, какие-то нравились
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляДело было давно
Клас, цікаво!
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Супер)
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
Дякую)
Дело было давно• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Клас, цікаво!
Це я про державну розповіла)
Вічний двигун• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Це наше бачення ідеальної приватної школи, і як все має бути. Але нажаль, це все ж чийсь бізнес. А мета бізнесу - заробити гроші, а в скрутні часи - вижити.
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляДело было давно
Це я про державну розповіла)
Так, а я пораділа, що до дітей прийшла нарешті класна вчителька)
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляВічний двигун
На жаль, що може бути і так. Але ж приватні школи конкурують, тому мають виправляти такі ситуації. А в ідеалі, й не допускати.
ПрипоРошенная• 10 июня 2023
Племяница училась два гола у частной 1-3 класс, это не обучение, а одно очковтирательство. Все рассказывают и показывают красиво, знаний ноль... Как копнули, то были в шоке,учитель рассказывала что все ок успевает и мол такая программа сей час. Основное, чтоб дети были довольные не жаловались и т.д. упор на кружки и концерты школьные был .... Перевели в государственную.
ПрипоРошенная• 10 июня 2023
Ответ дляВічний двигун
Добавлю, что в частной от учителей были только позитивные отзывы об успехах детей, похвала и мед в уши
Пелена спала с войной, когда перешли на онлайн и я увидела реальные знания…
Какая бы ни была школа, родительский контроль должен быть
Аналогичная ситуация и у нас....... Хотя мы контролировали, но нам рассказывали что сей час такая программа и все так учатся. .... Оказалась все враньё. Зато деньги брали исправно и вечно за что то надо было доплатить, то канцтовары по три раза в год то ещё что-то. Это при достаточно немаленькой месячной оплате.

автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Я так зрозуміла, що приватні школи часто орієнтуються на те, щоб в першу чергу зробити дитину щасливою і безтурботною. Але, на мій погляд, має бути поєднання цього зі знаннями. Тому що цього віимагає наша подальша освіта.
ПрипоРошенная• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Не знаю, на что они ориентированы,но когда ребенок в 3 классе не знает таблицу умножения, а учитель говорит что все ок и она все знает, а там полный кошмар с математикой был.... Или английский тоже жесть, учителя менялись раз в два месяца, как оказалась у них зп почти как в гос. школе... Я не понимаю как там старшеклассники ЗНО сдают... Или ещё нюанс в классе был мальчик аутист с агрессивной формой (не контролированые, были приступы агрессии при этом с ним не находился никто из взрослых,как должно быть при инклюзии) , учитель и директор закрывали глаза. Оказалось родители почти двойной тариф и он учится ... через райно разруливали ситуацию.
Спасу мир• 10 июня 2023
Мій в державній 6 міс 1 класу вчили 2 букви, 35 дітей в класі. В приватній 7 дітей, за 4 міс з 0 читає все, газету як дорослий. Математика - додає, віднімає в межах 100, багато додаткових занять з географії, логіки і тд. Я дивлюся лише на результат.
годовасик• 10 июня 2023
Зараз син закінчує 1 клас у приватній. Туди ж ходив і на підготовку. Ми задоволені- маленький клас, кожному увагу приділяють. Зворотній зв´язок по навчанню отримуємо, та я і сама бачу прогрес. Вчилися тільки офлайн. Онлайн для молодшої школи я не розумію. Спорт, гуртки, екскурсії, є система стипендіальна для відмінників. Діти зацікавлені, горять навчанням,купа друзів у сина. Ну і для батьків зручно- ми працюємо багато, тож часу і сил обмаль на дз.
Навпроти нас є гарна держ школа, але 37 людей в першому класі- що можна встигнути?
Про укриття та роботу в період проблем зі світлом- небо і земля, якщо порівнювати приватну і держ, в нашому випадку. Дитина задоволена-ми щасливі. Поки так, а далі буде видно.
Спасу мир• 10 июня 2023
Ответ длягодовасик
Мені знайома вчителька каже -34 дитини - то просто дивимося, щоб ніхто не травмувався. яке навчання?
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
От я тому і задалась питанням. Чи завжди приватна школа це показник якості освіти? виходить що ні. За що ж тоді батьки сплачують. За зручність, перебування в школі, це зрозцміло, але ж це не все що потрібно від школи.
Звісно, не всі школи такі. Треба, дійсно,як порадили, ще й відгуки від батьків мати.
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ дляСпасу мир
Як добре що у Вас позитивний досвід)
автор Млинець Мій • 10 июня 2023
Ответ длягодовасик
Радію що Ви так задоволені школою)
Пишу, не читаю• 10 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Є такі приватні школи...,де девіз:нам треба лише одне-щоб діти сюди хотіли йти.В таких ’школах’ ,вчителі -клоуни і аніматори.Хоча вони вважають,що це ’круто’.
Зайдіть в ФБ на сторінку засновниці мережі шкіл(Олена Ведєрнікова)
От примірно так і навчання в її школах.
Я прийшла туди і вийшла...
’Методисти’ не мають взагалі пед.освіти!Якісь художники/фотографи з ’вільним баченням світу’,цьому і дітей вчать...
Зараз я працюю в приватній школі,де і відбір відповідний,і методисти,і супровід.
У нас і ігри,і розваги, і вікторини,і конкурси.Але від цього не страждає навчання,навпаки-це мотивація для дітей!
МатьЧасть• 10 июня 2023
Взагалі залежить від школи. Була репетитором двох приватних шкіл. В одній реальні оцінки і без підлабузництва, в іншій в дитини 8-10, а знань геть нема (батько потім перевів в державну школу, коли побачив реальну картину).
Ігри знов-таки залежать від вчителя.
Але приватна зручно, коли є рішення домашніх, гуртки, контроль харчування. А програми і методики в усіх закладах за Держстандартом. +- гуртки та спецкурси.
Не знаю чи відомий ліцей Ерудит державний, але подруга дітей звідти забрала не через брак коштів, а відношення.
Вічний двигун• 10 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ага , акцент на «эмоциональный интеллект»)
Дети там счастливы, без сомнения)