Автопортрет нурофена• 10 июня 2023

Дівчатка ви все знаєте!

Підскажіть вітамін Д 26,85 .Це дуже низький?Чи це не так і критично,якщо норма 30 і вище?
Шикаю і викаю• 10 июня 2023
Для мене дуже критично. Стільки супутніх негараздів вилазить, що капець. Хоча б 60

Тоска в носках• 10 июня 2023
Ну як раніше ми жили без віт д?
Мать драконов• 10 июня 2023
Критично, я б піднімала мінімум до 50 на вашому місці
автор Автопортрет нурофена • 10 июня 2023
Ответ дляМать драконов
В мене болять ноги і наче судоми при початку руху.Можуть бути із за цього?В понеділок до лікаря.
Закуйовджена життям• 10 июня 2023
А самі як гадаєте?
Це нижче ніж нижча границя норми. То як це?
Ответ дляЗакуйовджена життям
А самі як гадаєте?
Та я і думаю що норма 30-100, гумі мене ж не сильно нижче норми.
Закуйовджена життям• 10 июня 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Погано думаєте. При досі великому коридорі у вас нижче за нижчу границю, це означає, що треба приймати хочаб профілактичну дозу, а за умови симптомів дефіциту віт Д то може й лікувальну дозу на початку лікування

Ответ дляЗакуйовджена життям
Дякую!