Смурфик• 10 июня 2023
Масаж остеохондроз
Чи можна робити масаж шиї без мрт? Є тільки рентген. Остеохондроз давно. Чи можна зробити гірше?
Болить вже три дні потилиця, слабкість у шиї і легкі порушення координаціі(
Таракашечка• 10 июня 2023
Спочатку до невролога сходіть. Може бути гірше під час масажу, треба щоб оглянув спеціаліст.
Смурфик
• 10 июня 2023
Ответ дляТаракашечка
Була. По рентгену бачить остеохондроз. На мрт не направив, виписав масажі. Хоча була в дорогого, приватного
ПП-шница• 10 июня 2023
Ответ дляСмурфик
А робили в проекціях ,чи просто
Таракашечка• 10 июня 2023
Ответ дляСмурфик
Тоді робіть. Лікар назначив, значить можна.
Да Щас же• 10 июня 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Не один нормальний масажист не візьметься за шию. Це дуже небезпечно
Ну як це. Беруться аж бігом. В неврологи їх прописують