Несу пургу• 11 июня 2023
Коломойський - гарний вчитель Аліни Михайлової
Поки позов відхилено,але столиця вже шумить.
Алінка адвоката змінила,що б в згорьованих батьків загинувшого Дмитра Коцюбайла квартиру відсудити.
Леди Г• 11 июня 2023
Она хочет квартиру родителей погибшего ее парня? Ушлая тетка. Ничего не скажешь . Вопрос : а какое она имеет отношение к квартире , если она и погибший не были расписаны ?
пу_пугренчик• 11 июня 2023
А можно чуть более расширено? Она жила гражданским браком с кем-то . А Коломойський при чем?
Стрекоза любви• 11 июня 2023
Їхні сімейні справи - це особисте і ритися в їх брудній білизні бажання не маю.
Несу пургу
• 11 июня 2023
Ответ дляЛеди Г
Саме так,зараз у всіх саме це питання,крім того,що вона до його житла не має ніякого відношення і має своє на Позняках в новобудові
НЛОша• 11 июня 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Розкажіть нормально, що за історія? До чого Коломойський?
в методичках порохоботiв так в умовах задачi, що не пост знею так в контекстi Бенi
Завтра не пью• 11 июня 2023
Я після його загибелі дивилася інтерв´ю з нею - зразу зрозуміла, що вона фальшивка, пристосуванка і нехоиоша людина. А в мене інтуіція на людей 100%. Какашок з першої зустрічі визначаю.
Несу пургу
• 11 июня 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Аліна судиться з батьками Коцюбайла за його майно.Беня допомагає.
Свекруховна• 11 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
І що вас тримає зараз в цій темі?
Ответ дляНесу пургу
То вони жили 5 років однією сім´єю чи не жили? Закон якби є щодо цього, то й судовий позов має місце бути.
І до чого тут Коломойський?
Стрекоза любви• 11 июня 2023
Ответ дляСвекруховна
І що вас тримає зараз в цій темі?
Я ж кажу. Не хочу навіть в деталі занурюватися. Прочитала суть і арівідерчі.
Nathalie27• 11 июня 2023
Ответ дляНесу пургу
А який Коломойському з цього зиск?
Історія гидотненька, відверто кажучи
Ответ дляSaBllya
Читала про неї багато гівна, але думала то не правда…
И я читала и как раз у нее на лице написано что она и сама г.но
Когда были похороны Дмитрия , тут тему создавали по этому поводу и кто то в комментариях написал , мол эта Алина закатила истерику , чтоб ее не снимали, она не хочет пиара .
А после похорон как бы уже и пиара видимо захотелось , потому что ее начало таскать по всем эфирам и каналам , везде она давала интервью . В тот момент фейсбук открывать страшно было, бо вся лента была в Алине и ее горе. Показушном горе .
Nathalie27• 11 июня 2023
Ответ для6755346
Та ну
Я не вірю що є такі кончені люди
Ви наче перший день на Порадниці)
Ответ дляЗавтра не пью
Мене завжди бісила, аж дивитись на неї не могла.А її всюди тикали. Не знаю по факту, добра вона чи зла насправді, але реально просто якесь брр...від неї.
Nathalie27• 11 июня 2023
Ответ дляdebor_a
Заробляє як може.... у скруті
Не знаю, що там за квартира, але її частка (коли так багато зацікавлених осіб у позові) - то якісь копійки для олігарха.