Несу пургу• 11 июня 2023

Коломойський - гарний вчитель Аліни Михайлової

Поки позов відхилено,але столиця вже шумить.
Алінка адвоката змінила,що б в згорьованих батьків загинувшого Дмитра Коцюбайла квартиру відсудити.
lana_banana04• 11 июня 2023
Ответ дляЛеди Г
Она хочет квартиру родителей погибшего ее парня? Ушлая тетка. Ничего не скажешь . Вопрос : а какое она имеет отношение к квартире , если она и погибший не были расписаны ?
Ему вроде двухкомнатную квартиру в ИФ в 2017 подарили, так что, наверное, это из-за нее суд

ovita• 11 июня 2023
Вона давала интервью Янине Соколовой и там ее спросили про это фото, Алина сказала что фото 2015 года, когда она проходила практику
lus_so• 11 июня 2023
Жіночка іде в політику. Для цього їй потрібен статус удови героя, а не нареченої. І вона робить цей статус через суд щоб її визнали дружиною. Майно і гроші тут вторинне, вона не бідна. Сама собою вона не представляє чогось особливого і шлейф скандалів вже має (до чого тут коломойський аж прям неясно). Тож для кар´єри їй знадобиться ще і цей статус. Таке життя. Вітайте ’нове обличчя’, ще почуєте про неї не раз і не два.
Олечка79• 11 июня 2023
Ответ дляlana_banana04
Так она ему не жена . И не имеет никакого права на наследство .
И не позорилась бы с этими судами . Сама же себя закапывает
автор Реверанс • 11 июня 2023
Ответ дляovita
Удалено администрацией...
-Инга-• 11 июня 2023
Ответ дляovita
это правда
https://twitter.com/5channel/status/14486437768434...
Там под фото дата стоит
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляБасина
Удалено администрацией...
Автор чего то приуныла и не показывается.
Взять фото 2015 года и его прикрутить у истории с судом - это конечно высший пилотаж.
Я наблюдаю периодически травлю тех военных, которые не так как надо по мнению представителей и электората одной партии себя ведут, и все думаю, когда же будет дно?
Неужели это еще не оно?
Эта Михайлова, какой бы характер у нее ни был, с кем бы она не судилась (думаю, большинство здесь высказавшихся, сделало бы тоже самое, что и она) ежедневно вытаскивает солдат с того света. Она со своей службой наладила процессы оказания помощи, использования крови для переливания ближе к передовой. Это позволяет довезти людей живыми до больницы.
А ее чморит просто так какое то чучело типа Тараса Чорновола. А электорат его рад стараться в выписывании всякого бреда.
Почему людям не стыдно за это?
Почему они так не старались по отношению к какому-нибудь Медведчуку, как они сейчас стараются в случае с Михайловой, Пташкой и прочими?
ОленаЯ• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Жахливо звучить, автор, але не дивує, і думаю, що це правда
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Не буду писать то слово, которым, автор, таких как вы стали называть в последнее время. Но как же оно соответствует действительности.

Mrs.Ochmonek• 11 июня 2023
Це просто дно - знущатись так над пам´яттю Героя , Воїна, виставляючи його маріонеткою дівчини, яку виявляється йому ’просто підклали’, ще й сам Коломойський
lana_banana04• 11 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Ну х з - докажет, что жили гражданским браком - видимо, получит свой кусочек от квартиры. С учётом того сколько там заинтересованных лиц указано, то в случае чего это будет совсем маленький кусочек. Если ей хочется позориться - ее дело. Впрочем, мы, простые советчицы, точно не знаем, как там люди жили, может у нее и есть моральное право на все это. Юристы разберутся
автор Реверанс • 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Неужели это еще не оно?
Почему людям не стыдно за это?
Ви Пташку нарівні з Михайловою ставите?Серйозно?
Нагадайте, як вона в Київраду попала.Хто її туди посадив і за що
ГО Ульф ме має права надавати медпослуги.Тільки консультації.
Ви ще з Зінкевич її порівняйте.І з Госпітальерами
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Так вы и Пташку толпой чморили.
Да, серьезно. Они оказывают помощь постоянно, не спрашивая вас о своих правах.
Басина• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Неужели это еще не оно?
Почему людям не стыдно за это?
Я не проводила оцінку дій Аліни. Мій пост має інший зміст. Але... Можна мати купу заслуг на війні, а в житті виявитись відвертим лайном. І це я не конкретно про неї зараз - я не володію повною інформацією щодо її позовів. Та не здивуюсь, якщо виявиться саме так.
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляБасина
Автор просто взяла старе фото і вирішила його якось вплести в історію.
А її позови це її особисті справи. Як і у кожного з нас.
Anasta-sia• 11 июня 2023
Мрію про світ без порохоботів
Басина• 11 июня 2023
Ответ дляAnasta-sia
Мрію про світ без порохоботів
Летіть на Марс))
ОленаЯ• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Її позов аморальний
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
Її позов аморальний
Что аморального в ее иске? Они жили вместе не один год. Создайте тему на советчице с описанием ситуации без указания имен и почитайте советы. Посмотрите, сколько из них аморальных будет пойти в суд и добиваться своей части наследства.
А обсуждать это морально?

Анче• 11 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Не знаю, що там за квартира, але її частка (коли так багато зацікавлених осіб у позові) - то якісь копійки для олігарха.
Там же теперь вопрос не только в квартире будет. Если установит факт проживания, то и выплаты будут ей положены.
lisulya• 11 июня 2023
Так они жили или не жили 5 лет? Если жили, и у нее есть доказательства ее участия, то в чем проблема? Законодательство такие вопросы регулирует.
На счёт ’ это бесчеловечно по отношению к родителям’...ну для родителей гибель ребенка это всегда трагедия.
На счёт какая она там по жизни, правильная или не правильная, настоящая или не настоящая, красавица или чудовище, то суду это не интересно. Суду интересны доказательства. Если они есть, то видимо, она имеет право
Мимо_шла• 11 июня 2023
Ответ дляНесу пургу
Аліна судиться з батьками Коцюбайла за його майно.Беня допомагає.
Вообще жесть. в инсте постит постоянно фотки с его могилы, а тем временем воюет с его родителями. Какой пи@дец
penuel7• 11 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
До чого тут батьки ? Вони прожили разом 5років. Офіційно неодружені.
’До кола членів сім’ї також належать особи, які постійно мешкають із військовослужбовцем та ведуть спільний побут. Це можуть бути не лише близькі родичі військовослужбовця (рідні брати/сестри, онуки, дідусь/бабуся, тітка/дядько), але і близькі родичі дружини, вітчима, мачуха тощо.

Основним критерієм для визначення їх як членів родини є: проживання разом, ведення спільного побуту, ведення спільного бюджету і, відповідно, витрат.

Зазначеним особам, які хочуть отримати грошову допомогу від держави, необхідно довести приналежність до кола сім’ї загиблого військового у судовому порядку в рамках окремого провадження.’
Мимо_шла• 11 июня 2023
Ответ дляpenuel7

Ну ладно, может она бедная и без этих денег ей вообще не выжить. Интересно,если Коцюбайло знал,что его ’жОна’ будет выбивать выплаты с его семьи,то продолжил бы с ней отношения?
Lena-Lena12• 11 июня 2023
Сумно, що так. Мені здалося, що вона щиро його любила. Яка ж при здоровому глузді молола дівчина буде йти на передову? Все через нього. Гарна була пара. Шкода, що так. Дивно, що ж там за квартира така. Може там спогади? Хз.
Lena-Lena12• 11 июня 2023
Ответ дляlus_so
А вона і є вдова героя. Чи ви думаєте, що в гарячих точках вона просто так була? Вона ж там тільки через нього всі ці роки була. Це кохання. Шкода, що все так. Про ії політичні справи не знаю, хз. Але Да Вінчі був таким справжнім. Прикро, що не можуть щось поділити з майна. Вважаю, як люди стільки років на передовій парою, то це точно чоловік і дружина. Та й свідків там купа. І папірці зайві. Хоча тепер виходить негарна історія, в пам‘ять про героя могли б всі якось мирно гуртом домовитися.
Lena-Lena12• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Ви впевнені? А він не помітив? Він наче був закоханий. А ось з судом негарна історія, могли б у пам‘ять про героя якось мирно вирішити.
Lena-Lena12• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Неужели это еще не оно?
Почему людям не стыдно за это?
Тому що біля «кармушкі» дно. Нічим не гребують. Це вам фоточку запостив, кілька мерзотних слів написав, і народ сумнівається. Це вам не пряме переливання крові під обстрілами робити. А дівчина стільки років на передовій, навряд чи вона заради піару так ризикувала би своїм життям. Мені здалося, що вони були гарною та щирою парою. Шкода, що зараз так.
Lena-Lena12• 11 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Автор, скоріше за все не розуміє, що таке передова. Тому й тему створила. Дивно, скільки бійців було врятовано завдяки Аліні та її команді, ніхто не згадав. Ну таке. Комусь видно не подобається, що зараз є Аліна. Бо від да Вінчі у багатьох підгорало. Герої не вмирають!
ellllena.ua• 11 июня 2023
Ответ дляlus_so
Справедливости ради, в политику она идёт давно. Война, передовая, каждый день может стать последним. Не проще было с Коцюбайлом расписаться, чем вот эти схемы с судами теперь решать.