Несу пургу• 11 июня 2023

Коломойський - гарний вчитель Аліни Михайлової

Поки позов відхилено,але столиця вже шумить.
Алінка адвоката змінила,що б в згорьованих батьків загинувшого Дмитра Коцюбайла квартиру відсудити.
ellllena.ua• 11 июня 2023
Ответ дляlisulya
Так они жили или не жили 5 лет? Если жили, и у нее есть доказательства ее участия, то в чем проблема? Законодательство такие вопросы регулирует.
На счёт ’ это бесчеловечно по отношению к родителям’...ну для родителей гибель ребенка это всегда трагедия.
На счёт какая она там по жизни, правильная или не правильная, настоящая или не настоящая, красавица или чудовище, то суду это не интересно. Суду интересны доказательства. Если они есть, то видимо, она имеет право
После его гибели писали , что они 7 лет были вместе

karinaanik• 11 июня 2023
Сейчас очень активизировались порохоботы в кампании против Михайловой. Все из-за того, что она критиковала и критикует Порошенко и Ко.

Не знаю, что и как у них, но она постоянно на передовой, и военные о ней все отзываются очень хорошо. Честь ей и хвала, что в таком молодом возрасте не свалила заграницу, а поехала на передовую, где помогает нашим ребятам.
Veronikca• 11 июня 2023
Яка вона гарна дівчина. Так шкода - дуже красива пара з да Вінчі. Чому вони не одружилися? Хай суд розбереться, не хочу її засуджувати.
Veronikca• 11 июня 2023
Ответ дляkarinaanik

То что я почитала о ней - мозг она выносила ему конкретно. Хваткая девушка, но он сам такую выбрал.
prodamodejdudetskaya b.u• 11 июня 2023
Я теж такої думки що це дно!
Вони були просто в стосунках. Просто дівчина. Яка квартира?!
Маю надію що здоровий глузд переможе.
І цей шлей скандалу їй колись вийде боком. Мені здається що даремно вона ображає старих батків загиблого солдата.
Молода ще матиме те житло - заробить.
Так дійсно які там були стосунки може вона була абьюзером. І таке є.
іреннка• 11 июня 2023
Таке, вони були на війні , він прекрасно розумів ризики і що це війна, всяке може бути, якби хотів ,за стільки часу зробив би її дружиною.Зараз то виглядає препаршиво, получається що бабки для неї стоять вище його світлої пам´яті.При житті він не виявив такої волі , знаючи і усвідомлюючи всі ризики, а в мертвого не спитаєш, натомість лишиться оця судова тяганина між його найближчими по смерті ,бабки не пахнуть.
Перемога 2022• 11 июня 2023
Хоть к ране прикладывай - и по судам бегает, и на могиле фото делает, и кровь на поле боя останавливает. И все, кто ее знает отзываются о ней хорошо. Все, кроме его родителей, странно как то. За 5 лет сам Да Винчи не оформил брак почему? Ведь она хитросделанная, она все понимала и 100 процентов настаивала на официальном браке, но почему Да Винчи на это не пошел?
darsi• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Автор чего то приуныла и не показывается.
Взять фото 2015 года и его прикрутить у истории с судом - это конечно высший пилотаж.
Я наблюдаю периодически травлю тех военных, которые не так как надо по мнению представителей и электората одной партии себя ведут, и все думаю, когда же будет дно?
Неужели это еще не оно?
Эта Михайлова, какой бы характер у нее ни был, с кем бы она не судилась (думаю, большинство здесь высказавшихся, сделало бы тоже самое, что и она) ежедневно вытаскивает солдат с того света. Она со своей службой наладила процессы оказания помощи, использования крови для переливания ближе к передовой. Это позволяет довезти людей живыми до больницы.
А ее чморит просто так какое то чучело типа Тараса Чорновола. А электорат его рад стараться в выписывании всякого бреда.
Почему людям не стыдно за это?
Почему они так не старались по отношению к какому-нибудь Медведчуку, как они сейчас стараются в случае с Михайловой, Пташкой и прочими?
Я бы поверила в ваш рассказ про нее, но не вяжется ее героический образ с историей про квартиру. Ей не стыдно?
lilyD• 11 июня 2023
Про інформаційну гігієну щось відомо? Хтось перевіряє інформацію, чи вона відповідає дійсності?!
На фб мама і сестри Дмитра перепощують Аліну, виставляють свіжі фото
Жоден адекватний журналіст цю тему не розкручує, а лише боти, типу зеньо беньо і якийсь славік
Де на скріні позовної заяви йдеться про квартиру?
Люди, ну голови ж треба включати!

Перемога 2022• 11 июня 2023
Ответ дляlilyD
Люди, ну голови ж треба включати!
Ну откройте нам глаза, включите нам головы, зачем этой Алине доказывать через суд факт проживания не менее 5 лет? Ее без этого на могилу не пускают? Ей это мешает спасать раненых на поле боя?
elenze66• 11 июня 2023
Я взагалі не розумію, як вона зібралася ділити ту квартиру. Дмитро з багатодітної родини, їх було 6 дітей в сім´ї + мама, тато. Яка частина тої квартири їй дістанеться ? Чи вона хоче всю квартиру ? Щось мутна історія з цією дівчиною.
lilyD• 11 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Я безсила включати чужі голови, на жаль
А довести офіційно свій статус і місце у житті Да вінчі - її право.
lilyD• 11 июня 2023
Ответ дляelenze66
А яка квартира? Є посилання, що судяться за квартиру?
elenze66• 11 июня 2023
Ответ дляlilyD
Це вже танці на кістках, чи ще траур солом´яної вдови?
Безутішна солом´яна вдівчиня Міхуїлова вчергове показала своє справжнє єство(мародерство і обіцянки вішати...) і намагалась відсудити в матері і сестер Коцюбайла квартиру, а можливо й частину виплат за загиблого, 15 млн грн.
Судом позов відхилено, але ще не вечір. Школа бабушкибєні не пройшла даром.
У родині Коцюбайлів шестеро дітей. Дмитро був другою дитиною.
Тепер, крім того,що багатодітна мати не може прийти на могилу сина, бо він похований за сотні км, вона ще й не має права на його майно?
І що це за статус: ’наречена небіжчика’?
Ага і патріотка, женщина-воїн, борець проти всього поганого і за все хороше, ветеран усіх можливих фронтів і соцмереж, відкривач вулиць і фонтанів...
Пише Зіновій Бібрецький
lilu1990• 11 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Виплата 15 млн грн
lilyD• 11 июня 2023
Ответ дляelenze66
Пише Зіновій Бібрецький
А хто такий Зіновій Бібрецький? Гугл нічого не дає
Лише на фб показує діда в соняхах. Без освіти, роботи, чистий бот
Sara-a• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Дно, фу
Как люди могут быть настолько мерзкими .
А подпись на фото о многом говорит .
Как раз эти и захватили страну .
lilyD• 11 июня 2023
Якби це було правдою, всі журналісти радо б вхопилися, це ж рейтинговий матеріал
А поки що пишуть лише сумнівні / вигадані персонажі
Ну хто такий Зіновій Бібрецький? Погуглили? Це хоч реальна людина?
VA 11• 11 июня 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Я після його загибелі дивилася інтерв´ю з нею - зразу зрозуміла, що вона фальшивка, пристосуванка і нехоиоша людина. А в мене інтуіція на людей 100%. Какашок з першої зустрічі визначаю.
Та воно взагалі якесь кончене. Через пару днів після загибелі Коцюбацла, її вночі поліція зупинила. Перевіряла на стан алкогольного сп´яніння, так вона їм розказувала, чи знають вони, хто вона така, да як могли зупинити, козли такі.

Metelitsa• 11 июня 2023
Ответ дляkarinaanik

🤣🤣🤣
Все ваєнниє отзиваються о ней харашо...

Процентів 98 військових її не знають і нічого про неї не чули
chancee• 11 июня 2023
Ответ дляlilyD
Люди, ну голови ж треба включати!
Для того, чтобы пообсирать голова не нужна
elenze66• 11 июня 2023
Ответ дляlilyD
Військовий. Та дійсно, хто такий, що посмів рота відкрити проти Аліни.
Metelitsa• 11 июня 2023
Ответ дляovita
Вона давала интервью Янине Соколовой и там ее спросили про это фото, Алина сказала что фото 2015 года, когда она проходила практику
Треба щоб Яніна знову запосила її на інтерв´ю
І запитала про ці суди))

Як Ви думаєте, здатна Соколова на такі гострі питання?
Metelitsa• 11 июня 2023
Ответ дляAnasta-sia
Мрію про світ без порохоботів
Споліваюсь, Ви були щасливі, уоли дізнались, що відомих ’порохоботів’ вбили: Бабича, Барну, Каракая?

Скільки бутилок шампанського тоді навернули?

Гучно святкували покращення світу?

Ви в одній лодці з цією ’вдовицею’ Аліною, Мар´яночкою Безмоглою і ще нашими форумчанками, які готові святкувати зменшення кількості їх активних співгромадян.

Ну вперед!
lilyD• 11 июня 2023
Ответ дляelenze66
Ви впевнені, що він реальна людина? Ніде його нема, окрім твіттера і фб. В жодному реєстрі
elenze66• 11 июня 2023
Тільки що прочитала, що написав адвокат, вона спадкоємець 5-ї черги, і їй нічого не вигорить. Все отримають батьки, так як вони спадкоємці першої черги.
elenze66• 11 июня 2023
Ответ дляlilyD
А фото документа ні про що не говорить ? Вона бідна - депутат Київради. Не позорилась би.
lilyD• 11 июня 2023
Це є номер окремого провадження
https://court.gov.ua/fair/
Тут можна ввести номер і подивитися
Напевно, варто знати, що Окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства
Тобто, Аліна Михайлова не є позивачем, а родина Да Вінчі відповідачем
Вони в тому провадженні будуть, як свідки, щоб Аліна отримала юридичний статус вдови. Тобто, вони всі разом діятимуть.
Але бот Бібрецький спекулює почуттями юридично неграмотного населення, а воно й ведеться ((
Metelitsa• 11 июня 2023
Ответ дляlilyD
І правильно робить, що пише інкогніто
Зате він вміє користуватись реєстром судових справ і очевидно, що добре знає головну удовицю країни та її сімейку.

З такими співвітчизниками, які готові святкувати зникнення порохоботів, і ворогів не треба
elenze66• 11 июня 2023
Ответ дляlilyD
Це є номер окремого провадження
https://court.gov.ua/fair/
Тут можна ввести номер і подивитися
Так їй відмовлено у відкритті провадження.