Несу пургу• 11 июня 2023
Коломойський - гарний вчитель Аліни Михайлової
Поки позов відхилено,але столиця вже шумить.
Алінка адвоката змінила,що б в згорьованих батьків загинувшого Дмитра Коцюбайла квартиру відсудити.
Ответ дляMetelitsa
І правильно робить, що пише інкогніто
Зате він вміє користуватись реєстром судових справ і очевидно, що добре знає головну удовицю країни та її сімейку.
З такими співвітчизниками, які готові святкувати зникнення порохоботів, і ворогів не треба
Вище все розписала
Не полінуйтеся, перевірте реєстри і розберіться
Нісенітниця• 11 июня 2023
Простите, а как они будут доказывать, что проживали одной семьей и вели совместное хозяйство, если все время были на фронте?
Ответ дляelenze66
А фото документа ні про що не говорить ? Вона бідна - депутат Київради. Не позорилась би.
А що за документ? Ви розібралися? Розумію, що це не всім посильно, але може маєте знайомого юриста, який на пальцях пояснить, що те окреме провадження не має до квартир жодного відношення.
Allka- skakalka• 11 июня 2023
Ответ дляlisulya
То вони жили 5 років однією сім´єю чи не жили? Закон якби є щодо цього, то й судовий позов має місце бути.
І до чого тут Коломойський?
Вот она искренняя и бескорыстная любовь ,а слёз было ,а интервью сколько
Нісенітниця• 11 июня 2023
Интересно, если эту историю изложить без фамилий, какие будут мнения.
Молодой парень пошел на фронт, честно служил с 2014 года. За время службы успел купить квартиру в Киеве. Геройски погиб в 2023, награжден наградами.
Парень был родом из маленького села, из бедной многодетной семьи. У него осталась мать и пятеро сестер. Они, убитые горем, начали процесс оформления посмертных выплат и наследства.
Но выяснилось, что у парня была любимая девушка. Роман продолжался примерно 6 лет. Обычная история, он командир, она медик. Но отношения они не узаконили по каким-то причинам. Хотя сейчас это дело пяти минут, буквально, даже командир части может расписать. Многие пары, понимая все опасности войны, поспешили зарегистрировать брак. Может быть, любовь была не такой сильной, а может его другая невеста дома ждала.
И вот эта девушка подает иск, чтобы в суде доказать, что они жили одной семьей 5 лет, фактически, в гражданском браке. Что дает ей право называться вдовой героя, а также быть наследником первой очереди. То есть отобрать у семьи погибшего половину от 15 млн и квартиры.
Тут надо заметить, что девушка из обеспеченной семьи, имеет хорошее образование и престижную работу и статус в обществе. Вся жизнь впереди, заработает еще.
Вот такая история, что скажите? Приемлемо ли поступает девушка с такими запросами?
Впереди Тапок• 11 июня 2023
Ответ дляАнче
Там же теперь вопрос не только в квартире будет. Если установит факт проживания, то и выплаты будут ей положены.
Да ладно. Хотя… самый честный ни капли не продажный суд всё что угодно может сделать
mamma nast• 11 июня 2023
Ответ дляelenze66
Я взагалі не розумію, як вона зібралася ділити ту квартиру. Дмитро з багатодітної родини, їх було 6 дітей в сім´ї + мама, тато. Яка частина тої квартири їй дістанеться ? Чи вона хоче всю квартиру ? Щось мутна історія з цією дівчиною.
Спадкоємцями можуть бути тільки батьки та дружина. Інщі = друга черга.
NataHromadska0808• 11 июня 2023
Ответ дляprodamodejdudetskaya b.u
Я теж такої думки що це дно!
Вони були просто в стосунках. Просто дівчина. Яка квартира?!
Маю надію що здоровий глузд переможе.
І цей шлей скандалу їй колись вийде боком. Мені здається що даремно вона ображає старих батків загиблого солдата.
Молода ще матиме те житло - заробить.
Так дійсно які там були стосунки може вона була абьюзером. І таке є.
Маю надію що здоровий глузд переможе.
Молода ще матиме те житло - заробить.
Не знаю деталей цієї історії. Але, тут вже хтось наводив приклад. Якщо б це було без гучних імен ві було запитання, що жили разом 5 років, вели спільний побут, однаково вкладалися в ремонти , облаштування житла, чи має жінка право на частину цього майна після смерті чоловіка? ( Нагадаю, що в українській мові жінка та чоловік це назва людей за статтю. За статусом то чоловік та дружина)
Впевнена, що 90% би написали, що звісно має. І 10 % чисто із жіночої заздрості обгадили її.
То чому цю ситуацію розглядають лише з позиції імен?
Ответ дляNataHromadska0808
Угу, а если бы умерла жинка, остались бы ее дети от первого брака и сожитель Василий, претендующий на ЕЕ квартиру в ущерб детям?
NataHromadska0808• 11 июня 2023
Ответ длячир
Є закон. Якщо вони проживали разом. І ця квартира з´явилася в цей проміжок часу, і якщо він також туди вкладався матеріально . Як не не приємно по відношенню до дітей, але так , він також має право на частину спадку
NataHromadska0808• 11 июня 2023
Ответ дляНісенітниця
Ну якщо на те пішло, то всі в цій історії хочуть поліпшення матеріального становища за рахунок померлого Героя. І всі мають право на це за законом.
То у краще посторонніх людям не копирсатися в цьому. Хай розбираються самі. А ми з вами не маємо права на обговорення їхніх внутрішніх справ
Ответ дляNataHromadska0808
Я немного о другом. ’Впевнена, що 90% би написали, що звісно має. І 10 % чисто із жіночої заздрості обгадили її.’ Этот сожитель никогда не получит 90 % поддержки. О двойных, даже тройных стандартах в оценке.
NataHromadska0808• 11 июня 2023
Ответ длячир
Тому я за те, щоб посторонні люди зараз припинили копирсатися в особистих справах цих людей, про яких пост.
Вічна пам´ять Герою України!
Ответ дляОлечка79
И я читала и как раз у нее на лице написано что она и сама г.но
Когда были похороны Дмитрия , тут тему создавали по этому поводу и кто то в комментариях написал , мол эта Алина закатила истерику , чтоб ее не снимали, она не хочет пиара .
А после похорон как бы уже и пиара видимо захотелось , потому что ее начало таскать по всем эфирам и каналам , везде она давала интервью . В тот момент фейсбук открывать страшно было, бо вся лента была в Алине и ее горе. Показушном горе .
Не в курсе этой Алины и всей истории, но справедливости ради - ну так как бы разница есть - на похоронах или когда уже как-то взял себя в руки. Нет?
Нісенітниця• 11 июня 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Почему не имеем? Я написала самую обычную историю для форума. Тут таких сотни каждый день прекрасно обсуждаются.
Ответ дляNataHromadska0808
Вічна пам´ять Герою України!
Согласна, тем более на сайте судовой влады и слова нет ни одного про дерибан квартиры или ’гробовых’. Откуда вообще эта информация?...
NataHromadska0808• 11 июня 2023
Ответ дляНісенітниця
В цих сотнях історій герої : загиблий Герой України, його кохана співмешканка, яка втратила коханого; його вбиті горем батьки і рідні? Ще й політику приплели ( я по місцевим міркам порохобот, який має їх ненавидіти. Якщо що).
Тому , з поваги до пам´яті Героя, давайте не будемо в це лізти?
Нісенітниця• 11 июня 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Ну, здесь недавно была тема, как свекровь невестку выставила из своей квартиры.
Так оказалось, что женщина имеет право не только на имущество мужа, но даже имущество свекрови. Ну, а что нормально же.
С позиции жены, жена на все имеет право. А с позиции матери, детей, бывшей жены уже по-другому все выглядит.
Ответ дляlisulya
І до чого тут Коломойський?
Да и закон говорит все жилье приобретенное до брака является имуществом его родителей . К чему суды ?))) Это говорит о многом . Женщина которая приперлась в чужую квартиру не женой , а просто давалкой еще на что то претендует (( жесть .
Ответ дляlus_so
Жіночка іде в політику. Для цього їй потрібен статус удови героя, а не нареченої. І вона робить цей статус через суд щоб її визнали дружиною. Майно і гроші тут вторинне, вона не бідна. Сама собою вона не представляє чогось особливого і шлейф скандалів вже має (до чого тут коломойський аж прям неясно). Тож для кар´єри їй знадобиться ще і цей статус. Таке життя. Вітайте ’нове обличчя’, ще почуєте про неї не раз і не два.
Она уже депутат в 27 ))) как стала интересно ))
NataHromadska0808• 11 июня 2023
Ответ длячир
Скріншот зроблено з офіційного сайту.
Ответ дляlus_so
Все до чого причетний Бєня - …айно !
Нашій виснаженій країні не потрібні такі «нові» політики !
Ответ дляLena-Lena12
А вона і є вдова героя. Чи ви думаєте, що в гарячих точках вона просто так була? Вона ж там тільки через нього всі ці роки була. Це кохання. Шкода, що все так. Про ії політичні справи не знаю, хз. Але Да Вінчі був таким справжнім. Прикро, що не можуть щось поділити з майна. Вважаю, як люди стільки років на передовій парою, то це точно чоловік і дружина. Та й свідків там купа. І папірці зайві. Хоча тепер виходить негарна історія, в пам‘ять про героя могли б всі якось мирно гуртом домовитися.
Как удобно , прикрепляться к чужой недвижимости.. и без предложения соответствующего и оформления , величать себя женой ))) Не предложил брак , значит не хотел , это не сложная процедура .
Ответ дляelenze66
Тільки що прочитала, що написав адвокат, вона спадкоємець 5-ї черги, і їй нічого не вигорить. Все отримають батьки, так як вони спадкоємці першої черги.
В рамках наследства да , но если докажет факт совместного проживания и ведения хозяйства, то 50% совместно нажитого -ее
Ответ дляOlga Zelenyak
Что аморального в ее иске? Они жили вместе не один год. Создайте тему на советчице с описанием ситуации без указания имен и почитайте советы. Посмотрите, сколько из них аморальных будет пойти в суд и добиваться своей части наследства.
А обсуждать это морально?
Це якби вона була з дітьми, гола боса і в віночку, то ожливо ще якось зрозуміти її вчинок, а так - тьотка заможна, з впливовими папіками.
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
С чего вы взяли, что она заможна. Тем более про папиков бред. Фото 2015 года с Коломойским вас в этом убедило? Она много лет не фронте, добровольно, как и Да Винчи. С ноля создала мед службу батальона. По моему это выглядит более чем морально.
Значительно моральнее, чем обсуждение в этой теме.
Ответ дляLena-Lena12
Ото ж бо і воно