Несу пургу• 11 июня 2023

Коломойський - гарний вчитель Аліни Михайлової

Поки позов відхилено,але столиця вже шумить.
Алінка адвоката змінила,що б в згорьованих батьків загинувшого Дмитра Коцюбайла квартиру відсудити.
Киппи• 11 июня 2023
Ответ дляLena-Lena12
Та різні причини. Є родини по 4 дітей мають, а за документами не одружені. А є наче одружені, а поваги, почуттів там нема. В цьому випадку, як люди на передовій парою стільки років, то вже одружені, на мою думку. Плюс не всі прям в радс женуться, щоб люди бачили. Кохання - це між двома. А скільки хлопців так і не встигли шлюб офіційний взяти. Бо війна… словом, людина гарна вчинками. Аліна й Дмитро всім вже все довели, шкода, що ціною життя… хто й навіщо зараз це мусолить, ще й Аліну виставляє негарно, хтозна. Але всі люди, хто стільки років на передовій, рятує життя, мої особисті герої. Її та його ніхто ж не змушував. Скажіть, навіщо вони там були стільки років? Що це, як не почуття?
Родини, які мають по 4 дітей і не розписані -то родини брехунів , які роблять статус мамок одиначок , щоб держава з наших карманів їм платила гроші. Такі собі мілкі ворюжки з якими чогось носяться.
На рахунок ’кохання це між двома’. Та хай собі кохаються, але якщо не хочете мати юридичних проблем , то стосунки треба оформлювати офіційно. Якщо люди цього не роблять, то тоді вони чогось юлять перед державою, суспільством і самим собою. Оформлюйте все офіційно і не морочте голову.

Kusyka• 11 июня 2023
Родителей жаль. Непонятно почему не расписались. Но с покойным Михайлова состояла в отношениях, так что моральное право имеет, неясно как с юридическим правда.
Melon-20c3• 11 июня 2023
На якому передку вона була?
та як часто?
якщо в тві лише й спостерігали - то вона в Європу на якусь ассамблею виїхала, то вона собаку в поїзді везла на Захід, то аварія в Києві, то кацапським годинником барижила.
Щось не здивуюсь, що вона одна з тих, хто на передок для фоточок та відео виїзжала іноді.
автор Реверанс • 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Почитайте про батальон, который возглавлял Да Винчи. Много нового для себя откроете.
Когда то точно также травили Госпитальеров. Писали о них куча грязи. Сейчас вы делаете то же самое. Выборы еще не скоро, можно сбавить обороты.
Мені за них не треба читати.Я знаю.
автор Реверанс • 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Так я не про вас лично. Не вы же и десятки комментов пишете в соц сетях. Это целая компания информационная.
Меня удивляет, что никто еще не понял, что это не прибавляет потенциальных избирателей партии, а наоборот.
Ви мені написали допис,який в собі містить брехню.От я Вас і запитала,чи будете вибачатися за неї.
Нісенітниця• 11 июня 2023
Ответ дляFilomena
Цікаво щоб сказав сам хлопець?
Дружина вона йому чи ні?
Дивно, що сторонні люди побачили стільки лайна, при тому що сам герой жив з нею мабуть не просто так.
Так он достаточно красноречиво сказал, точнее сделал, а еще точнее - не сделал. Если бы он хотел жениться на ней, то сделал бы это за шесть лет. Разве нет?
автор Реверанс • 11 июня 2023
Ответ дляАнче
В решении суда прописывались показания соседей, документы о датах командировок в киев, показания ее родственников о том, что вместе отдыхали. Кстати потом пришла еще одна девушка из города, где проживала жена с сыном, у нее был от него ребенок. Она получила только выплаты на ребенка, сказала претендовать более ни на что не будет.
Дякую за відповідь
lus_so• 11 июня 2023
Ответ дляLena-Lena12
А вона і є вдова героя. Чи ви думаєте, що в гарячих точках вона просто так була? Вона ж там тільки через нього всі ці роки була. Це кохання. Шкода, що все так. Про ії політичні справи не знаю, хз. Але Да Вінчі був таким справжнім. Прикро, що не можуть щось поділити з майна. Вважаю, як люди стільки років на передовій парою, то це точно чоловік і дружина. Та й свідків там купа. І папірці зайві. Хоча тепер виходить негарна історія, в пам‘ять про героя могли б всі якось мирно гуртом домовитися.
От представте, як звучатиме років через 5-6 для виборця ’наречена героя, з якою він зустрічався 6 років, але не одружився’ проти ’цивільна дружина героя’.
От вся історія. Вона іде в суд за статусом дружини, щоб не бути жінкою, з якою не одружились
автор Реверанс • 11 июня 2023
Ответ дляlus_so
На таких не одружуються.
Всі пробують,всім подобається.
А виборцям зразу треба казати,що в першій серії це злодійка,яка вже почала обкрадати Київ.Виберете масштаби будуть більші

Павлик Равлик• 11 июня 2023
Ответ дляlus_so
Як можна стати цивільною дружиною через суд, якщо ’чоловік’ загинув?

Цивільний шлюб, також громадянський шлюб[1] — шлюб, оформлений в органах державної влади без участі церкви.

Тривалий час існувало дві форми шлюбу — цивільний та церковний, тобто шлюб, що є законним для держави та шлюб, що є законним для церкви.
Павлик Равлик• 11 июня 2023
Те, що люди звикли називати ’цивільним шлюбом’ має назву ’фактичний шлюб’, або, як колись в народі говорили ’жити на віру’

Фактичний шлюб:
проживання на одній території;
ведення спільного господарства;
не зареєстровані відносини в органах державної влади.
Нісенітниця• 11 июня 2023
Ответ дляlus_so
Как же душевно звучит ’жена, которую суд утвердил’
Она уже в любом случае будет ’женщиной, на которой не женились’, увы.
Alve• 11 июня 2023
Ответ дляKusyka
Какими были те отношения , что он не сделал её женой? Многие сослуживцы мужа оформили отношения, и мальчишки 30+, и те, кому 45+ и годами жили без штампа
Filomena• 11 июня 2023
Ответ дляНісенітниця
Звідки ви знаєте які у них були плани?
Хіба чужі люди живуть під одним дахом не один рік?
Filomena• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
На таких не одружуються.
Всі пробують,всім подобається.
Удалено администрацией...
Павлик Равлик• 11 июня 2023
Ответ дляFilomena
Звідки ви знаєте які у них були плани?
По-різному люди живуть. Але чоловік, який любить і дбає про свою кохану, життя якого щомиті на волосині, перестрахується і зареєструє відносини з коханою людиною. Якщо він цього захоче, звичайно і справді кохає, а не тому, що йому з нею зручно.
Павлик Равлик• 11 июня 2023
Або напише заповіт
Нісенітниця• 11 июня 2023
Ответ дляFilomena
Звідки ви знаєте які у них були плани?
Понятия не имею об их планах. Но, обычно люди понимают, что на войне каждый день может быть последним и заботятся о тех, кто им дорог.
Здесь в теме много раз написали, что военные стремятся оформить отношения, а не надеяться на суд и счастливый случай.
Павлик Равлик• 11 июня 2023
Якщо ця ’вдова’ далі буде розвивати цю тему, навіть можу передбачити, яка слізна історія закинеться в маси: ’Ми так кохали один одного і мріяли про щасливу і міцну родину в мирній Україні. І поклялися один одному, що одружемося як тільки росія буде переможеною. А медовий місяць хотіли провести в Українському Криму.
А заповіт не написав, бо ми вірили, що все буде добре, навіть і близько не припускали думки, що з кимось з нас могло щось трапитись, не хотіли ’накликати біду’.

lus_so• 11 июня 2023
Ответ дляНісенітниця
А років за 5-6 ця історія підзабудеться, і те що ’суд затвердив’ - теж. В слово ’цивільна’ теж не згадуватимуть. І ’але оп’ - і залишиться ’дружина загиблого героя’. І спробуй слово поперек їй сказать. Тому що даВінчі пам´ятатимуть, а вона про себе забути не дасть. І буде нам ’внучата племінниця леніна’ і класичне совкове ’а що ти маєш проти леніна?.
Pando4ka Tanyusha• 11 июня 2023
так в интернете все писали про их свадьбу и даже фото есть как они танцуют а гости смотрят на них. Я думала они женаты. Что это было тогда?
kokos_ka• 11 июня 2023
Я в шоке с коментов-реально женщины как стаи собак (((
Оденьте ее обувь и пройдите ее путь,вытащите с поля раненых,похороните любимых, смотрите смерти в лицо каждый день,а потом осуждайте(
Мы нация которая сама себя сожрет((((
kokos_ka• 11 июня 2023
Ответ дляMelon-20c3
На якому передку вона була?
та як часто?
А вы где были?
Много раненых спасли,что лично вы сделали чтобы позволить себе судить эту девушку???
Anita123-13ef• 11 июня 2023
Хто це?
PANTERA_KET• 11 июня 2023
Ответ дляlisulya
То вони жили 5 років однією сім´єю чи не жили? Закон якби є щодо цього, то й судовий позов має місце бути.
І до чого тут Коломойський?
15 не хотите? Днепр. Умер отец подруги от ковидлы. Почти 2года судов в итоге сожительницу так и не признали 1й линией. Но у нее бени не было
автор Реверанс • 12 июня 2023
Ответ дляkokos_ka
Мы нация которая сама себя сожрет((((
Навіщо,Ви нормальним жінкам пропонуєте такий цікавий путь?
Що,справді багато людей Алінка врятувала?Ми пропустили?
Бо тим хто дійсно ризикував собою нагород не було і депутатства теж.
Manichka• 12 июня 2023
Ответ дляPando4ka Tanyusha
О танце в конце

автор Реверанс • 12 июня 2023
Міхайлова Аліна Арутюнівна йшла до влади по тру ¥ ах не забуваючи знімати все цінне з тру ¥ ів по яких йшла. Це навіть не мєрзко, тут це слово не підходить, це максимальний людський гній, просто максимальний, еталонний гній.
mirka-milka• 12 июня 2023
Ответ дляPolz
Хочете сказати, що в цьому батальйоні не було мед служби до того? І вона з´явилась завдяки Аліні. Аліна звичайно молодець, медик доброволець, але не потрібно аж так величали її, що вона створила мед службу, бо це брєд
Я зовсім не розумію ,як тут можуть тему обсасивать дамочки ,половина яких закордоном живе своїм життям ,курси ,відпочинок , сам за себе ,бо страна нічєго їм не дала і хоть би вайна була ще довго,щоб пасобіє і хорошую жизнь не дай Бог не нарушить і дамочки ,що ні гривнею не допомогли ні ЗСУ ,нікому ,а тільки ниють ,кагда випустять мужчін, все не справедливо, кончена війна ....

Яке вам всім діло до цієї Аліни і її судів ???
До її репутації ,яку так тут попросту, інтуїтивно, по статтям перетираєте?
Павлик Равлик• 12 июня 2023
Ответ дляmirka-milka

Це форум. Тут збираються різні люди і ’обсасують’ різні теми.
А ви чого прийшли сюди у білому пальто?
Виплати вже всі отримали?