Несу пургу• 11 июня 2023
Коломойський - гарний вчитель Аліни Михайлової
Поки позов відхилено,але столиця вже шумить.
Алінка адвоката змінила,що б в згорьованих батьків загинувшого Дмитра Коцюбайла квартиру відсудити.
Ответ дляOlga Zelenyak
Так вы и Пташку толпой чморили.
Да, серьезно. Они оказывают помощь постоянно, не спрашивая вас о своих правах.
Я не знаю хто з вас Пташку чморив.І до чого ви мене приплели?
А про Ульф є цікаві історії.І хто і як допомагає не вам мені розказувати.
Цю особину з Госпітальерами годі рівняти.Бо то дуже різне
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Напевно ті ж самі особи, які зараз написують Михайловій. Авжеж іі не можна порівнювати, бо вона до іншої політичної партії належить.
А це вже підстава для травлі.
Ответ дляOlga Zelenyak
А це вже підстава для травлі.
ГОшку від мед.батальйону не відрізняєте?
Госпітальери то респект і велика повага.
Melon-20c3• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Теперь вы будете меня задалбывать?)
Тобто відповіді так чи ні, не буде.
Зрозуміло)
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляMelon-20c3
Тобто відповіді так чи ні, не буде.
Зрозуміло)
Тобто причем здесь ваши скрины к этой теме? Тем более к Михайловой???
Они как то связь автора статей с Михайловой подтверждают? Видимо также, как фото 2015 года, ее связь с Беней.
Кстати, у кого память короткая, Беня в 2014-2015 году был губернатором Днепропетровской области, назначенный татататаааам президентом Порошенко.
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Почитайте про батальон, который возглавлял Да Винчи. Много нового для себя откроете.
Когда то точно также травили Госпитальеров. Писали о них куча грязи. Сейчас вы делаете то же самое. Выборы еще не скоро, можно сбавить обороты.
Melon-20c3• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
А у вас есть связь с автором из скринов?
Об этом я спросила. Вы не ответили.
Ответ дляOlga Zelenyak
Які вибори?
Ви про що.
Краще в за брехню вибачились би.Де я там Пташку чморила?
Ви про що.
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляMelon-20c3
Об этом я спросила. Вы не ответили.
А ваше какое дело?) Ну серьезно. Давайте сюда скрин своего паспорта, будем связи устанавливать.
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Які вибори?
Ви про що.
Так я не про вас лично. Не вы же и десятки комментов пишете в соц сетях. Это целая компания информационная.
Меня удивляет, что никто еще не понял, что это не прибавляет потенциальных избирателей партии, а наоборот.
Melon-20c3• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
По вашим ответам я делаю вывод,что это вы.
У вас с Алинкой один работодатель на двоих?))
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляMelon-20c3
Нет, я просто никогда не была помешана ни на одном президенте. И не готова участвовать ни в чьей предвыборной компании таким способом, как информационные атаки на военных.
Melon-20c3• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Вы в этой теме столько настрочили в защиту Алинки.
При чем это вы порошенко везде приплетаете.
Вы точно на нем не помешаны?
уверены?
Вы точно на нем не помешаны?
уверены?
Ответ дляkarinaanik
Сейчас очень активизировались порохоботы в кампании против Михайловой. Все из-за того, что она критиковала и критикует Порошенко и Ко.
Не знаю, что и как у них, но она постоянно на передовой, и военные о ней все отзываются очень хорошо. Честь ей и хвала, что в таком молодом возрасте не свалила заграницу, а поехала на передовую, где помогает нашим ребятам.
Правда?
А чого ж Михайлова ветеранів гівном поливала?
Olga Zelenyak• 11 июня 2023
Ответ дляMelon-20c3
Вы точно на нем не помешаны?
уверены?
Вы точно на нем не помешаны?
уверены?
Я в этой теме настрочила в защиту здравого смысла. Если бы Алинка была членом партии ЕС и ее атаковали бы боты другой партии, я была бы того же самого мнения.
Melon-20c3• 11 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Атака ботов?
боты атакуют на страницах тех, кого атакуют.
Это форум.
Для обсуждений.
Разных тем.
Свободных обсуждений.
Это не страница Алинки, куда пришли хейтеры и гадости ей пишут.
Идите к ней в соцсети и отбивайтесь от ботов там.
или на страницы к Порошенко или других депутатов ЕС.
Вы не там ’воюете’.
Это форум.
Для обсуждений.
Разных тем.
Свободных обсуждений.
Вы не там ’воюете’.
Ответ дляNataHromadska0808
Не знаю деталей цієї історії. Але, тут вже хтось наводив приклад. Якщо б це було без гучних імен ві було запитання, що жили разом 5 років, вели спільний побут, однаково вкладалися в ремонти , облаштування житла, чи має жінка право на частину цього майна після смерті чоловіка? ( Нагадаю, що в українській мові жінка та чоловік це назва людей за статтю. За статусом то чоловік та дружина)
Впевнена, що 90% би написали, що звісно має. І 10 % чисто із жіночої заздрості обгадили її.
То чому цю ситуацію розглядають лише з позиції імен?
З позиції смерті Дмитра.Обібрати його не багату родину ну таке....
Смердить.
Вже і Алінка,і її мама,і бабуся всі земелькою за державний кошт затарилися.
Варто було б згорьованій родині дати спокій.
Але саме ця історія і показує,що ніякого кохання в Аліни до Дмитра не було.
Смердить.
Vlada-Maria• 11 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
🤣🤣🤣
Все ваєнниє отзиваються о ней харашо...
Процентів 98 військових її не знають і нічого про неї не чули
Все ваєнниє отзиваються о ней харашо...
вже те, що вона яшкається з Корчинськими, багато про що говорить... Да Вінчі в гробу перевертається...
Ответ дляАнче
Я вам делаю акцент на выплатах. Я столько таких семей повидала за время работы с решением суда на руках. Особенно запомнилась семья, где жили муж жена и сын. Муж попал в аварию во время одной из командировок под Киевом и погиб. Семья в другом городе. Во время подготовки документов на выплаты появилась мадам, которая сказала, что у нее ребенок от него и жил он большую часть года у нее. Подала в суд и выиграла. Оказалось, что во время командировок он жил у нее. Она получила выплату на семью на 2014 год в размере 380 тысяч. Это были огромные деньги. И штамп в паспорте жене не помог.
А які в неї буди докази спільного проживання чи їй суд на слово повірив?
Ответ дляАлекс-1022
И за такое мы воюем? Я когда читаю очередную новость про депутатов, сразу думаю может и воевать не надо было ?
Особенно понравилась история где какая-то ебанашка прибежала в палату к военному которому ноги оторвало… интересно где она сейчас…
На своїй посаді в ВР.Голова фракції Слуга Народу Олена Шуляк
Vlada-Maria• 11 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
Споліваюсь, Ви були щасливі, уоли дізнались, що відомих ’порохоботів’ вбили: Бабича, Барну, Каракая?
Скільки бутилок шампанського тоді навернули?
Гучно святкували покращення світу?
Ви в одній лодці з цією ’вдовицею’ Аліною, Мар´яночкою Безмоглою і ще нашими форумчанками, які готові святкувати зменшення кількості їх активних співгромадян.
Ну вперед!
Гучно святкували покращення світу?
Ну вперед!
такі і святкують, і щасливі. Бо вони вже сучать ніжками в готовності ’дагаварівацца гдє-та пасєрєдінє’, тільки т.зв. ’порохоботи’, котрими вони тепер називають патріотів, заважають
Ответ дляLena-Lena12
А вона і є вдова героя. Чи ви думаєте, що в гарячих точках вона просто так була? Вона ж там тільки через нього всі ці роки була. Це кохання. Шкода, що все так. Про ії політичні справи не знаю, хз. Але Да Вінчі був таким справжнім. Прикро, що не можуть щось поділити з майна. Вважаю, як люди стільки років на передовій парою, то це точно чоловік і дружина. Та й свідків там купа. І папірці зайві. Хоча тепер виходить негарна історія, в пам‘ять про героя могли б всі якось мирно гуртом домовитися.
Чого тоді не одружилися? Мене завжди дивує ГБ який затянується на роки. Пожили рік , придивилися і оформляйте офіційні сосунки , а не юліть жопою.
Ответ дляMelon-20c3
Це та мародерка, що в твитері ручний годинник вбитого руцько продавала на аукціоні?
Коли їй почали напихувати в панамку, кидати посилання на закони наші, що присвоєння та продаж приватних речей вбитих ворогів,як наприклад годинник - таке саме мародерство та карається, вона почала блокувати та посилати матом людей.
А ще вона депутат.
Та сама мародерка,Ви не помилились
Vlada-Maria• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Melon-20c3• 11 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Найкраще Алінка в Києві воює то з джипами в ДТП,але порішали.Вокруг аварии на Крещатике разгорается громкий скандал: источники говорят о замене водителя
В кращих традиціях Омельченка
Мне,кажется, с Ольгой разговаривать бесполезно.
Она и Михайлова на одну контору работают. Судя по ответам на вопросы.
После того как Коломойского отправили в отставку, Ольга начала строчить колонку на Экономической правде.
Все ведь помнят, как после того как Коломойского отправили в отставку моментально были задействованы все возможные сми, блогеры, обозреватели, которые сразу начали писать материалы с расследованиями о папереднике.
работает в отделе по борьбе с коррупцией в одном политическом центре аналитики
Она скорее всего одна из тех, кто работал и продолжает работать на Коломойского.
Вот и защищает так рьяно Михайлову. Везде приплетая порошенко.
.П.С. Я на прошлой странице выставляла скрины.
Ответ дляРеверанс
В решении суда прописывались показания соседей, документы о датах командировок в киев, показания ее родственников о том, что вместе отдыхали. Кстати потом пришла еще одна девушка из города, где проживала жена с сыном, у нее был от него ребенок. Она получила только выплаты на ребенка, сказала претендовать более ни на что не будет.
Lena-Lena12• 11 июня 2023
Ответ дляКиппи
Та різні причини. Є родини по 4 дітей мають, а за документами не одружені. А є наче одружені, а поваги, почуттів там нема. В цьому випадку, як люди на передовій парою стільки років, то вже одружені, на мою думку. Плюс не всі прям в радс женуться, щоб люди бачили. Кохання - це між двома. А скільки хлопців так і не встигли шлюб офіційний взяти. Бо війна… словом, людина гарна вчинками. Аліна й Дмитро всім вже все довели, шкода, що ціною життя… хто й навіщо зараз це мусолить, ще й Аліну виставляє негарно, хтозна. Але всі люди, хто стільки років на передовій, рятує життя, мої особисті герої. Її та його ніхто ж не змушував. Скажіть, навіщо вони там були стільки років? Що це, як не почуття?
Ответ дляLena-Lena12
А скільки років вона була на передку, якщо в 2021 вона була депутаткою в Києві?