moreseaa• 11 июня 2023

Когда закончится война?

nutty• 11 июня 2023
Думаю, еще лет через 9... (((
sur_sur• 11 июня 2023
Ответ дляКотюшка
Поражение сосии и мирное небо над Украиной
Кожного дня сворюйте таку тему, маніпулюючи назвами. Це так креативно)
JulliK_• 11 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Та в них вже цілий рік «нема ресурсів» і «ракет мало залишилось». Але напревеликий жаль виробництво працює з ще більшою потужністю.
Недавно новость была, что они завод какой то там только начинают строить совместно с другой г..но страной типа такого было
Alexandra• 11 июня 2023
Ответ дляJulliK_
Эту новость прокомментировали эксперты. Строят в республике Татарстан (если не ошибаюсь), что говорит о том, что рашка распалется уде точно, вопрос времени и гражданская там уже начинается, если анализировать Пригожина и его действия. ЧВК расплодились, все сейчас там обзаводятся армиями, а потом пойдет как снежный ком
Star39• 11 июня 2023
Ответ дляJulliK_
Завод по производству беспилотников совместно с Ираном
Нани-2edd• 11 июня 2023
Мені здається, що ’цей дощь надовго’ . Просто буде переходити із однієї фази в іншу. А те, що вони нас ще довго будуть обстрілювати ракетами та дронами, я не сумніваюся. По перше, вони так просто Україну не відпустять, по друге це все вони можуть виробляти, по третє у них на це є кошти і вони чокнуті. Я не живу очікуванням закінчення війни, бо ’нічого нема постійного як тимчасове
Fora74• 11 июня 2023
Была тут видящая женщина. Она многое предвидела и предсказала за год до начала войны. Про войну говорила, и про юг Украины ей не верили.Так вот запомнила : три Пасхи будут. Первая кровавая. Вторая голодная, а третья- счастливая.
anonimka_911• 11 июня 2023
Ответ дляFora74
Ну,первая была кровавая в прошлом году,разве в этом году была голодная?
СанечкинаЯ• 11 июня 2023
Ответ дляowl62
ТАк в ДНР комендантский час с приходом новой власти, уже9 лет
Причем здесь днр? Донецкая область не оккупированна полностью, если что. Но комендантский час в 21.00
Life is Beautiful• 11 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Украины
Хто з кім буде воювати? Не бачу людей в Україні, які мають настільки протилежні точки зору, щоб воювати за щось.
Life is Beautiful• 11 июня 2023
Ответ дляВалюШок-d20a
И на расии грядет гражданская война не смотря на всех ихних пропагандистов
Це більш імовірно.
Сестры Гримм• 11 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Ага, я уже мысленно жарю шашлыки в Крыму и купаюсь в черном море…
Ми ще не скоро будемо купатися в Чорному морі
Юся шопоголик• 11 июня 2023
Ответ дляСанечкинаЯ
А що тут дивного? В прифронтових містах з 2014 року так? Чи вам у нічних клуб охота поки обстріли
Светлана777• 11 июня 2023
Ответ дляFora74
Об этих Пасхах еще в 2014 году говорили,так что мимо.....
Lena_Lovecosm• 11 июня 2023
Ответ дляFora74
😁 про три пасхи с 14 года уже было
VA 11• 11 июня 2023
Ответ дляHolly White
Хотелось бы, чтобы пуйло откинулось
И остальные 140 млн .
Brita• 11 июня 2023
Ответ дляCardiolog
А ещё в декабре-январе все кричали про ’Перемогу в 2023’
Ну так 2023 ещё не закончился. Как говорится ,,ещё не вечер,,.
ПанВиктория• 11 июня 2023
Ответ дляanonimka_911
Ну не те що голодний сам Великдень як свято, а рік. Війна продовжується. Ціни високі. ГЕС підірвали -- я думаю цей рік голодний для багатьох. Я це сприйняла так🤷‍♀️
Павела• 11 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
Думаю, що договорняком швидше мрже закінчитись. Щодо громадянської війни, не впевнена. Якісь настрої войовничі будуть, але сподіваюсь не в таких масштабах, щоб назвати це війною.
Павела• 11 июня 2023
Ответ дляStar39
А ще постачання чіпів для воєнки на росії вийшло на довоєнний рівень. От і санкції. Світ цинічний і жорстокий і ним правлять гроші.
Павела• 11 июня 2023
А якщо в загальному, то у мене зараз, як і у більшості, емоційні качелі. Звісно, дуже хочеться вірити у перемогу і швидке закінчення. Але все ж таки знову і знову приходжу до думки, яка була в мене ще з перших днів війни(
Ya tyt• 11 июня 2023
Ответ дляVerano-2020
Какого надзирателя? К каждому человеку его не приставить! Сейчас многие, потерявшие все, предпочли бы другой вариант развития событий. Но чернь слепа. И кричит только то, что ей позволили.
Чернь - це я?
Еленнн• 11 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Довго ще, на жаль. Не вірю в швидку перемогу. А після останніх подій так взагалі..їм все сходить з рук. Хто дає гарантію,що вони не будуть нас обстрілювати так роками? Аж ніхто. Ср*ти вони хотіли на всіх.
Опускаються руки просто
Отож. За руки - 100%. Скільки на голови посипалося, але ще не кінець. Надіємся на наступ,як нам наші обіцяють. Але раша-придурки замінували завод Титан в Криму, і якщо наші будуть наступати..,ну ви зрозуміли. А що ці неадеквати можуть утворити,то ми недавно побачили. ((((.
Еленнн• 11 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
на жаль,зараз налагоджені нові поставки мікросхем двойного назначення, (я яких чудово клепаються оці ракети),- в тім числі через Казахстан, Грузію та Турцію. (((.
Kittu2008• 11 июня 2023
Ответ дляFora74
Две же уже прошли, верно?
Еленнн• 11 июня 2023
Ответ дляJulliK_
республіка Татарстан.завод шахедів. В БР також заводик..
Олена Oza• 11 июня 2023
Все решится в этом году.
Cardiolog• 11 июня 2023
Ответ дляBrita
Безусловно. Но предпосылок еще не вижу - контранступление пока не имеет эффекта неожиданности ни по времени, ни по направлениям ударов.

У вас другое мнение?
P. Halliwell• 11 июня 2023
Ответ дляVerano-2020
Надзирателя над правительством имелось в виду, своего ставленника пророссийского
Еленнн• 11 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
ну що ви як маленькі. Он Безугла вже анонсувала винищення порохоботів,а так, як зараз всіх , хто критикує ,автоматично причисляються до того лагеру ... Так що саме цікаве може бути попереду..