Джулия не Робертс• 11 июня 2023
Ответ дляEvga32
Скоріше, ніж ми думаєм і раптово, як і почалась. Я десь цю фразу побачила і вона мені прям в серце засіла. А значить це і є істина. І пофіг на всіх провидців, я вірю в те, у що хочу вірити.
Мій чоловік теж так каже. Прагматик по натурі і взагалі ніколи ніяких прогнозів не робить. Можливо, заспокоює мене.
Байрактарочка• 11 июня 2023
Ответ дляолена олена
Так, вже сьогодні теж чула таку думку, від військових… і це жахливо ((
В мене бувають раптові «осяяння» які справдовуються. І ось нещодавно була саме про п’ять років. Звісно це дуже довго, всі хочуть швидкої перемоги, всі виснажені. Але але…
Якби хтось на початку війни сказав би шо вона затягнеться досьогодні - ми би всі спочатку не повірили і пали духом.
Але час так швидко плине, психіка адаптовується. Це і добре і погано.
Але вибору немає, треба жити тут і зараз.
Ответ дляneortoju
Ещё зимой я думала, что скоро. Сейчас кажется, что это не закончится ещё пару тройку лет, но я очень надеюсь, что это ИПСО так нагнетает и мой мозг на это ведётся.
радійте, це найкраща ситуація, коли здається шо навіки і безпросвітно, значить будуть позитивні зміни. Так завжди.
олена олена• 11 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
якшо не 10. Але, відчуваю це закінчиться оскільки задовбуть старпьори і приберуть хуйло, спихнувши на нього все
Ось і у мене надія, що хуйла приберуть і спихнуть все на нього - моя рожева мрія
olgabaluta• 11 июня 2023
Ответ дляCardiolog
И про возврат Крыма до лета
Ага, я уже мысленно жарю шашлыки в Крыму и купаюсь в черном море…
Байрактарочка• 11 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Про чорне море можна на довго забути(
олена олена• 11 июня 2023
Ответ дляCardiolog
Там и без путина уродов хватает
Це зрозуміло. Але саме на нього все спихнути можна і сказати, що вони не при чому. Ну відмазка така . Дай Бог, може здійсниться
Байрактарочка• 11 июня 2023
хочеться згадати чудовий вислів «все проходить, і це пройде».
Навіть після найтемнішої ночі настає ранок. Так шо рано чи пізно це все ж таки закінчиться.
Дана-Нирвана• 11 июня 2023
«Первыми сломались те, кто верил, что скоро все закончится. Потом – те, кто не верил, что это когда-то закончится. Выжили те, кто сфокусировался на своих делах, без ожиданий того, что ещё может случиться». Виктор Франкл, австрийский психотерапевт, выживший в нацистском лагере.
Не знаю, подлинная ли цитата, но мне она очень понравилась.
Ответ дляДана-Нирвана
Подлинная. Я удивляюсь когда тут возмущаются, что в прошлом году нас обнадеживали Крымом летом. И правильно , иначе морально загнулись бы еще в прошлом году большинство
Дана-Нирвана• 11 июня 2023
Ответ дляNadine23
Знайомий працює в Генштабі. Так от вони планують,що мінімум 1,5-2 роки.
Многовато. Читала, что в среднем войны на истощение, как сейчас, длятся 2-2.5 года. И ещё читала, что у русни нет ресурсов для нового контрнаступления. Ну как бэ, после Бахмута верится.
Байрактарочка• 11 июня 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Та в них вже цілий рік «нема ресурсів» і «ракет мало залишилось». Але напревеликий жаль виробництво працює з ще більшою потужністю.
Дана-Нирвана• 11 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Про ракеты никто не говорит. Но если ресурсы есть, что же они в Бахмут лбом полгода бились?
Ответ дляДана-Нирвана
Мабуть, вони щось більше знають і не розраховують на швидку перемогу. Я взагалі вважаю,що перемоги як такої не буде. Щось мені підказує,що буде заморозка конфлікту.